Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosti s týmito vysávačmi?

talula
14. dec 2012

Ake mate skusenosti s tymito vysavacmi alebo, ktory z nich by ste si vybrali ak by vam ich niekto ponukol zadarmo vorwerk kobold zo Zarenu alebo radsej tuttoluxo 6s z Zepteru? Ktory sa podla vas viac oplati, mam na mysli, ktory neskor nieco usetri peniaze alebo cas? Uz ste si ich vyskusali alebo viete ich porovnat? Ide mi len o porovnanie... a prosim, nepiste mi sem, ze ani jeden pretoze su zbytocne drahe - viem o tom a neociernujte, prosim, ich vyrobcov. dakujem

jessica2225
15. dec 2012

@talula a aké sú to vysávače také robotické čo vysávajú samé, pretože ja by som teraz chcela ten irobot roomba a neviem sa rozhodnút, že či mám investovat, tak ak máš skúsenost napíš dakujem

talula
autor
15. dec 2012

@jessica2225 to nie su tie co sami vysavaju, s takymi nemam ani skusenosti. Toto su vysavace s viacerimi funkciami...

kaculka46
15. dec 2012

Já nedám dopustit na vorwerk.super vysává,čistí koberce jsem moc spokojená.

zarzuela
19. dec 2012

S Vorwerkem mám dobré zkušenosti, opravdu krásně vysává a to suché čištění je taky skvělé. Vysáto je raz dva ... ale, nedostanu se s ním všude bohužel - pod některé skřínky se nevejde a do všech škvír taky nezajede - a rozebírat a nacvakávat další nástavce, abyste vysála pár koutků je ze začátku super zábava, ale po roce už jsem to brala jako pěkný opruz :o(
Momentálně jsem přešla na Dyson - taky perfektně vysává - je bez sáčkový. a ještě mě čeká po vánocích Hyla - ta zas je super pro alergiky - už se na ni těším.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli