• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s výrobkami Denk mit?

12. septembra 2016 
j ajsem ji jeste neposlala sakris :unamused:
3. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koupila sem to tekute mydlo na ruce v pruhldne lahvicce sensitive a nic moc...ted auchvytil me radox na ruce tekutejjjj
3. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aponchie já kupuju ten s papájou a je asi lepší. Ale taková kvalitka jako Radox to není, to je jasný :wink:
Já kupuju tu náhradní náplň a stojí 30,-Kč a to zase nemůže cena Radoxu konkurovat.

Jo a super je čistič sklokeramických desek, takovej černej, já tím myju a troubu a jde i to připálené.
3. sep 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to jo :sunglasses: no ja mam na sporak ten bref me to nic nepusti prave :unamused:
3. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já to sensitive mýdlo používám,protože mám suchou kůži na rukách a nevysušuje jako ty pěnivý
na praní bílého mám ráda zelený gel s aloe.voní mi a vypere i mrkvové skvrny.
prostě jsem z DM nadšená ale nemusím balea šampony a péči o pleť,
3. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajímavá diskuze :slight_smile: Já taky hodně používám DM výrobky.. Z této řady kupuju jar na nádobí, tekutý čisticí přípravek a teď jsem koupila žlučové mýdlo, jen nevím, zda ho můžu dát na všechno prádlo jakékoli barvy? Baleu taky využívám, skoro vše vlastně mám od nich :slight_smile:

Nemáte zkušenost s jejich odstraňovačem skvrn? Sypkým v piksle, co vypadá jako vanish, jen jejich denkmit a za pár kaček.. Zajímalo by mě, zda funguje.. A zda je lepší přidat ho k praní nebo to v něm přes noc odmočit?
16. nov 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pouzivate prosim take biele asi kilove vrecko prasku na biele denk mit?bez parfemov,antialergicke?je tam take babatko odfotene...
26. aug 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubikan
ja som ho teraz prvykrat pouzila na veci pre maleho
28. aug 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ianitka a aky je? ja dnes tiez prvy x...normalne veci-biele,celkom je ok,ale broskynu neopralo moc dobre..na 50-ke
28. aug 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubikan
ja som ho pouzila na "ciste" a nove veci - periem plienky a vybavicku, mne sa celkom zapacila ta jemna vona, lebo Lovela a jej podobne mi priserne smrdia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co sa tyka normalneho prania, to este vyskusam
28. aug 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prde_lina ja som to sypké mala, ale čo Ti ja viem, neoslnilo ma to..
Skôr odporúčam Oxi sprej, je to v takej fľaške s rozprašovačom, tiež to je celkom lacné a hlavne to dobre odstaňuje fľaky.

A k téme, od DM používal rada prostriedky na riad, pekne voňajú a nemám pocit vysušených rúk. Sem - tam nejaké sprchovacie gély, jeden čas mali sprchovacie gély s mliečnymi proteínmi, tie si obľúbil manžel, ale pretali to vyrábať, resp. zmenili obal a ja to neviém nájsť, podľa vône som to nenašla
29. aug 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Používám výrobky Denk mit,jak do pračky,tak do myčky.Sklenky ze začátku byly pěkné,nyní je mám,hlavně duritky,zakalené a nápoje i když je vypláchnu,před použitím jsou cítit pachutí.Prádlo,hlavně froté ručníky jsou cítit ...zatuchlinou.Myslela jsem si,že se dlouho sušily,ale nyní mě i syn řekl,že i jeho prádlo je strašně /smradlavé /.Chtěla bych vědět,zda má někdo taky tuto zkušenost?Nejsme tak bohatí,abychom kupovali lacinější výrobky a pak je vyhodili.Ještě musím dodat,že na prádlo byl DM tekutý,tak s ním určitě spokojení nejsme. :angry:
25. okt 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten sypky prostriedok na skvrny v zelenom vedierku bol nic moc, o mnoho lepsie zabera ich tekute zlcove mydlo. Nie, nestalo sa mi, zeby mi vytiahlo z niecoho farbu.

Prasky su tesovane aj D-testom a su lepsie ako znackove, uz neviem, ktory konkretne z nich to bol, rovnako dobry bol aj jeden z Lidlu.

Co mam doma z DM, alebo som mala:
cistic na sklokeramiku - lepsi som nemala
univerzalne vlhcene utierky - super vec, kto je zvyknuty pouzivat decke, tieto ale obsahuju saponat, nie krem, takze su lepsie
odvapnovac- take dva sacocky spojene do varnej konvice
gel na pranie svetleho pradla, taka zelena umela flasa - ten bol super
gel na pranie tmaveho mi cudne pachol
prasok na svetle pradlo bol ok, porovnatelny s arielom
utierky na drevenu podlahu - super, ked ma dorazit navsteva, sup na kolena a za pat minut su poutierane fliaciky a podlaha je krasna a leskla
univerzalny cistic, taky cerveny pumpickovy do kupelne - porovnatelny s drahotami
cistic na zachod, taky priemer, ak sa neprestrieda so silnejsim, tak mi zachod zajde
utierky na zachod cistiace - taktiez super, zachod je umyty raz dva a potom sa splachnu
sol a vona do umyvacky, tablety do umyvacky - ok

viac ma nenapada :slight_smile:
24. feb 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ake mate skusenosti stymito vyrobkami? Mam dve male stale uspinene deti a uz neviem v com by som im vyprala,aby boli cisti.
13. mar 2013 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupujem väčšinu čistiacich tejto značky . . . hlavne tablety do umývačky tie sú super, podľa mňa sa vôbec neoplatí kupovať tie drahoty . . jediné s čím som nebola spokojná bol čistič do umývačky, veľmi mi vypenil a ešte odstraňovač škvŕn . . takmer nič neostránil :grinning:
10. apr 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elizeenka: Na flaky skus zlcove mydlo. Alebo potom namacanie: do kybla trochu prasku na pranie (podla farby pradla, asi 1/4 davky), pridat oxi cistic (znackovy alebo z DMka, pol odmerky), rozpustit v teplej vode, pridat pradlo. Zabudnut minimalne cez noc, moze byt aj cely den :wink: Potom vyzmykat a dat prat ako vzdy. Ak su tie flaky hrozne, este pridat oxi cistic ku prasku do pracky.

Ja mam z tejto znacky:
- prasok na biele aj farebne, som velmi spokojna. Biele je krasne biele, farebne nebledne, nemam ziaden prach a piesok v pradle po prani, je velmi slabo parfemovany, co mi vyhovuje
- tekuty prostriedok na pranie na vlnu a jemne veci, ruzova flasa. Som spokojna, ine uz nekupujem. A to mam fajnove vlnene pulovre aj hodvabne satky a saly. Na studene rucne pranie do pracky a nic sa tomu nestalo :wink:
- prostriedok na vybielenie zazltnuti, taky maly sacok na jedno pouzitie: super, odstrani aj flaky po mlieku na opalovanie.
- avivaz sensitiv biela, jemne parfemovana, nezanechava taku divnu vrstvu na obleceni ako ine. Ale davkujem aj tak menej
- vsetko do umyvacky: tablety, sol, lestidlo, cistic. Ani s cisticom umyvaciek som nemala problemy. Asi si kupim aj prasok do umyvacky, na skratenom programe sa mi nerozpustila tableta. Ale ta nebola DenkMit, tak to asi len budem sledovat a potom kupim podla potreby :wink:
- tekuty prostriedok na rucne umyvanie riadu, biely sensitiv. Umyva dobre a nevysusuje ruky tak silno ako ine.
- "tekuty piesok", teda napodobenina Cif-u. Uz sa aj lepsie oplachuje, pred par rokmi bol viditelny rozdiel medzi znackou a neznackou, teraz uz maximalne vo voni.
- prostriedok na umyvanie dlazky: vona nedrzi dlho, nieco tam vonia aj inak ako citronmi, ale inak v pohode. Nemam leskle dlazky, tak nevidim rozdiel k Ajax-u alebo Mr. Proper
- cistic zachoda: striedam so znackovymi, ten DenkMit je ale tekutejsi, rychlejsie stecie
- umyvac kupelni: nie je taky dobry ako znackovy, ale umyje, daa kupit nahradna napln a stoji ovela menej ako znackovy. Ked je znackovy v akcii, kupim ten a striedam.

Z ostatnych vlastnych znaciek z DMka som spokojna aj s vreckovkami, tymi v krabici. Kupujemaj vatove tycinky a vatove tampony na odlicovanie. Balea masky na tvar, mydlo na ruky, aj detsku mydlovu penu SauBär. Vyslovene zly vyrobok, s ktorym by som bola uplne nespokojna, som este nemala.
10. apr 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichbinich dakujem za tento rozpis fakt si mi pomohla :slight_smile:
12. máj 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Velmi dobra je Fleckensalz - sol na skvrny - lepsie nez Vanish
12. máj 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohu doporučit prostředek na umývání nádobí
10. jún 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichbinich ak môžem na rýchly program nepoužívaj tabletky ona sa tam nemá kedy rozpustiť cca29 min je málo, ona sa tam kdesi ukladá a to nie je dobre,používaj ako píšeš prach,alebo gel.
20. jan 2015 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta2610
Dakujem, prave vcera som sa rozhodla prestupit na prasok do umyvacky. Ani len v trojhodinovom programe sa mi niekedy nerozpusti :frowning2: A to mam teraz Somat, ze znacka, bola akcia, dala som sa nalakat. Budem rada, ked ich miniem :-/ Ale ten isty problem som mala aj s DenkMit multitabs, tie sa mi tiez nerozpustili vzdy (3-hodinovy eco program 55°C ani automatic program, co si reguluje teplotu medzi 45°C az 55°C).
Takze jedine, co musim najst, je iny lestic, lebo ten z DMka ma ten Bitrex pridavok, ale ja to citim aj na riadoch, a nechcem horko chutiace riady. Skusim najprv uplne bez, uvidim, a potom podla potreby kupim iny.
Lebo prave vcera som sa tym intenzivne zaoberala, a citala som, ze tie tablety sa nerozpustia uplne, a potom sa ten maglajz uklada v rurkach a hadickach, a potom mozes volat akurat tak servis... :frowning2: Takze prestupujem na system prasok, sol a lestic extra, ziadne multitabs, a dufam, ze to bude po 1. dobre umyvat a po 2. mi to predlzi zivotnost umyvacky... Aj nemecka Stiftung Warentest pred casom testovala prasky a skonstatovali, ze umyvaju super (zo 17 dostalo 14 znamku "dobre"), a su ovela lacnejsie. A z casu na cas sa odporuca pouzit program s co najvyssou teplotou, aby sa umyvacka "precistila".
21. jan 2015 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichbinich skús Lidl prášok ako aj leštidlo do UMR,sol v UMR maj stále ako aj leštidlo,ja nemám multitabs,tabletky mám tiež z Lidla,ja mám najradšej Jar kapsule citronové,nepoužívaj stále 1 druh tabletiek,ja striedam pondelok Lidl,utorok Jar. :slight_smile: Mne tabletku v UMR nerozpustí cca raz za 4 mesiace,ja mám Bosch.
21. jan 2015 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta2610
No, musim si najst, co mne bude fungovat. Sol mam stale, my mame dost tvrdu vodu. Zatial som kupovala sol DenkMit. W5 z Lidlu som mala tie multitabs, tie boli dobre, potom som sa dala nalakat na ten Somat :-/
Kolega mi odporucal Claro prasok (rakusky), ze on dava iba sol a ten prasok, ziadne lestidlo ze mu netreba. Tak chcem skusit a striedat budem musiet, kym neminiem tie Somaty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mozno si kupim tie jednoduche tablety, tie co su iba stlaceny prasok v principe... Este neviem, len viem, ze uz iba dominam tie multitabs a dovidenia :wink:
Inak ja mam tiez Bosch :slight_smile:
22. jan 2015 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som po doporuceni kolegyne kupila prasok na pranie na biele, potrebovala som poriadne vyprat vankuse, paplony, chranice matracov, povlaky na matrace, kupila som, vyprala a je to fakt biele....som velmi spokojna a velmi rada, ze som objavila tento produkt od DM a urcite vyskusam aj dalsie
4. aug 2015 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Prosím vás pekne má niektorá z vás skúsenosti so zmačovačom vody do práčky značky Denk mit? Ďakujem :slight_smile:
7. aug 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahohte, tak ja som do umyvacky pouzivala dlho FInish (boli pribalene v original baleni od umyvacky a fungovali tak som sa bala menit), ale potom som hladala lacnejsie - a nasla som Denk mit v DMke. Prikupila som aj lestidlo aj sol, fakt cena bola asi polovicna oproti finishu.
Skusenost - finish umyje lepsie, aj ked som niekedy riady poukladala len tak halabala. Denk mit umyje, ale obcas mi treba niektoru vec trosku utierkou pretriet (alebo lepsie poukladat riady). Vysledok - aj tak sa to za tu cenu oplati. Ale uz sa mi stalo ze som tabletu aj zabudla dat...a ta horuca voda to zvladla :slight_smile: I ked nie vsetky riady, ale 80% mohli ist rovno do kredenca.
Avivaz pouzivam a je fajn, ine zatial nie.
12. feb 2016 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máte niektorá skúsenosť s Denkmit prášok na vybielenie prádla. Je účinný, vybielil ?
12. sep 2016 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok