Mazanie starých diskusií

tinki
10. júl 2012

Ja si myslím, že je tu mnoho opakujúcich sa tém a prečo? Pretože v starých, hlavne ak je tam veľa strán, sa nikomu nechce listovať..A okrem iného, je tam, tak ako v každej téme, veľa strán o tom, ako medzi sebou mamičky "diskutujú", alebo sa presviedčajú o svojej pravde..Takže ak chcem niečo nájsť, tak musím dlllllllho listovať a väčšinou sa nedozviem nič...
TAkže preto si každý otvára svoju vlastnú tému, lebo dostane odpoveď priamo k sebe a nemusí tu trčať dve hodiny hľadaním uspokojivej odpovede..
Preto si myslím, že by sa mali staré a dlho nepoužívané témy VYMAZAŤ...Tak predídeme tomu, aby zamikali nové otázky, alebo nám odporúčali linky na podobné otázky, ktoré sme si vytvorili..
A prečo? Pretože my mamičky, ak máme čas a deti nám spia, len tu sedíme a čakáme na každú novú tému, aby sme si mohli niečo napísať, niekomu poradiť, alebo sa "pohádať".. 😀 ....ruku na srdce..však je to tak...
Je to náš relax...
TAkže toto je môj návrh na zlepšenie...zmazať témy, do ktorých sa nepripája nikto dlhšie ako týždeň......
Kto je za?

lili_mia
10. júl 2012

@minewka takto napísané to pôsobí inak ... ja som bola v kancelárii za hviezdu, ked som dlhočiznúúú tabuľku v exceli poriešila tak, že som dala ukotviť priečky v riadku, kde bola hlavička 😀 ale je pravda, že som človek zvedavý a mám prečítané všetky plagáty na stenách búdy na zastávke 😀 😀 😀

práca s ľuďmi .. bola som v Ba zapísať brata na školu .. ak som sa neotočila 5x, tak ani raz 😀 a tá pani dookola úsmev, srdečnosť, ja dookola otázky, nech mu tam niečo nepobabrem .. pritom ja som svoju výšku absolvovala v PO a to študijnéé .. ach jaj .. každý rok dookola, že čo sme to za ľudia, šak sme už nejaký ten zápis absolvovali, tak prečo si nevieme vypísať indexy 😅 nedávno som si mailovala s tým študijným a oni dookola, toto vám chýba, napísala som, skontrolujte obálku, zase mail, toto vám chýba, napísala som, ste si istá? pretože ja som si istá, že to tam máte .. mali to tam .. a zrazu list domov .. doložte to a to ... to som už bez pozdravu napísala mail, že prečo mi píše kvôli každej nezhode, ktorú aj tak v tej kope na stole má a ešte mi posiela listy domov .. to už prišiel mail s formálnym oslovením, aj s titulom ..predstava, že by som okamžite naplnila obálku a posielala 1.triedou, aby to tam rýchlo mali ... a bud kľudná 😀

ja som tak umývala podlahu pod práčkou, vytiahla zo siete, odtiahla, zmyla a pritisla naspäť .. a ráno mama na mňa vrieska, že nejde práčka, že čo som posr... idem tam a ona dookola zapína a vypína ten gombík ... a ja sa jej pýtam .. a nie je ti divné, že nie je zapojená do siete?

ja som občas v pozícii, že musím vedieť rozoznať, či sa pc vypína sám kvôli teplu, alebo odchádza procesor .. pendlujem medzi viacerými pcčkami a už som sa naučila predvídať, takže ja som z tých, čo asi musia pochopiť tých menej snaživých nájsť odpoveď (diplomovka zálohovaná na 3kľúčoch a týždeň po odovzdaní kompletne odišiel procesor a to ma mali za blbú, že sa bojím, že jedného dňa nezapnem pc a nedostanem sa k práci)

minewka
10. júl 2012

@katren
aj ja sa ťa pýtam:
mozes mi ty vysvetlit, preco sa v kazdej diskusii do niekoho "obujes" a pokym s tebou nesuhlasi sa s nim budes hadat, ze mas ty pravdu a nie on????? 😀 😀

Ale faaaaaaaaaaaaajn, máš pravdu 100% vo všetkom čo si myslíš, aj nemyslíš, aj navrhuješ, v každom názore, slove, písmenku, ešte aj tvoja bodka a otáznik za vetou má pravdu, ty sa neobúvaš, ty diskutuješ...

bla blaaaa..

lucka1987
10. júl 2012

@tinki tyzden je velmi malicko. su tu temy, ktore su uzitocne ale neprispieva sa denno denne . tiez by som radsej volila obdobie mesiac a viac.. je ich tu takych minimalne desiatky, casto, ked nieco hladam mi vyskocia siskusie, kde posledny prispevok bol pridany niekde v roku 2009 😅

katren
10. júl 2012

@minewka ja nemam pravdu vzdy ale viem si ju uznat a potom sa aj ospravedlnit ..... 😉

minewka
10. júl 2012

@lili_mia no čo ti mám povedať ... krásna práca s ľuďmi 😀 mne sa minule rozplakala na ulici jedna turistka z Austrálie, lebo sme ju museli presunúť do iného apartmánu (rovnakej ceny a štandardu a lokality), dostala hysák a mohla som jej vtedy vysvetľovať, že mala čítať podmienky na našej stránke.. 😀 😀 ešte by mi aj dáždnikom po hlave dala... 😅
Stále niekto otázku založí, stále niekto pohundre, vytočí sa, niekto poradí...a tak dookola. Každé čudo trvá tri dni, či ako sa to vraví...otázka a zbytočná diskusia vznikne a zanikne, niektoré budú pribúdať... kedy sa zmaže napr. rodili sme v 2009 ? 😀...keď tam začnú písať vnúčence mamičiek, čo to zakladali? 😀

minewka
10. júl 2012

@katren tak ti teda ešte raz skopírujem môj príspevok, ktorý si zrejme v mene spravodlivého rozhorčenia prehliadla:

"Asi som si teda zle vysvetlila tvoj príspevok o tom, ako si si to ty, ako novoregistrovaná, všetko pekne vyhľadala a prečítala ..môžeš mi teda vysvetliť, čo si tým chcela povedať? "

lili_mia
10. júl 2012

@minewka ja som urobila koncom minulého leta riadnu šou .. pichla ma včela 😀 😀 😀 volala som komukoľvek, nedvíhali, rútila som sa ku obvodnej, ale už neordinovala, tak ku zastupujúcej, jej sestrička povedala, že moja dr tam ešte je, tam som letela späť a dr smiech, že nech dýcham, ona už vie čo má robiť 😀 😀 😀 vôbec som nemala čas zakladať diskusiu na koníkovi 😎

katren
10. júl 2012

@minewka tak ja neviem..... ja som asi fakt z tej inej planety, ked vsetko najskor hladam....
ale urcite som tym, ze som si vsetko vyhladala nechcela povedat to, co si ty napisala....

a ked mas taku pravdu, bola potrebna tato diskusia????
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/mate-kontakt-na-doc-mudr-tibora-bielika/
nestacilo dat do googla a vyhladat??? bolo treba na to diskusiu???

mandragora22
10. júl 2012

@katren aj ja najprv hladam, aj najdem. ale stalo sa mi uz mnohokrat, ze ako som pisala. diskusky boli stare, s pripevkami spred 2 rokov a uz uplne odbocene od temy.. 🙂

mandragora22
10. júl 2012

@katren no tak toto je uz fakt sranda, ten gynekolog... ved informaciu o kontakte by ma ani nenapadlo hladat tu 😀 😀 😀 😀 😀

katren
10. júl 2012

@mandragora22 a ked tam dam nejaky komentar k tomu, hned dostanem vynadane, ze co sa staram 🙄
ale jaj fakt take diskusie nechapem....asi som fakt z toho marsu 😔

mandragora22
10. júl 2012

@katren hm... uz ich tu takych bolo vela... teda nie tych z marsu, ale tych diskusii 😀 😀 😀 😀

minewka
10. júl 2012

@katren ja som nikde nepísala, že všetky diskusie do bodky sú vždy oprávnené.
Nie, potrebná nebola, tak ju dotyčná založila a? kto má číslo, napíše. Kto nemá, nedá, niekto má a nedá, niekto si v duchu zaťuká na čelo a niekto si zaťuká na čelo písomne na koňovi...O 2 dni nikto nebude vedieť, že tu bola...alebo sa diskusia zvrhne o tom, aký pán docent je, premenuje sa...a sem tam si to tam niekto prečíta.

minewka
10. júl 2012

@lili_mia hehe.. 😀... 😀..a si alergická alebo čo?
Tak si proste z tých, čo reagujú akčne...niekto založí diskusiu, zistí, že ak ešte vie dýchať a písať a čítať - nič sa nedeje. 😅

AK už má problém napíše že nevie už dýchať - snáď mu tam ktosi pošle záchranku. 😅
CHápeš? Proste sa s tým človek musí zmieriť - že sú aj absurdné otázky - zase príklad - minule sme mali turistku slečnu nebezpečnú z BA aj s priateľom, vošla do obytného domu s otázkou "a nemáte tu potkany?" - to som sa už nezdržala a povedala, že nemáme a že psy sme prestali jesť minulý týždeň 😅 😅

nelicefo
10. júl 2012

čítala som iba prvú stranu...ale moc nesúhlasím...my sme po 2 rokoch obnovili zabehnutú tému,teraz máme súkromku a super partiu mamičiek 😉 😉 😉
ono ja v jednom rade aj chápem,ale nebyť toho tak teraz by som nestretla super baby 😉 😉 😉 kebyže je tá diskusia vymazaná alebo zamknutá 😉

katren
10. júl 2012

@nelicefo a toto sa mi velice paci 😉

petraxy6
10. júl 2012

@katren dobre robíš, to čo robíš. mne sa to páči i keď niekedy to asi nepadá na úrodnú pôdu 😒

katren
10. júl 2012

@petraxy6 😉 dakujem...

petraxy6
10. júl 2012

@katren a nerob si nič z tých čo ťa odcudzujú. ti závidia 😀 😀 😀 a myslím si aj ja, že fakt zbytočné chu.....y sa zakladajú. čakám kedy pribudne téma "vyrástol mi nový chlp na nohe, čo mám robiť?" no ja by som tu mazala každú druhú tému asi 😀 😀 😀 tak nech si dávajú otázky do krátkych správ ke´d si nemajú s kým pokecať

katren
10. júl 2012

@petraxy6 ja si uz nerobim 😉 uz som si aj zvykla 😀 😀 😀
mazala by som asi aj ja, ale nastastie nie som admin 😉

petraxy6
10. júl 2012

@katren ale keby si bola, tak to tu je prehľadnejšie 😀 😀 😀

monika15
10. júl 2012

@tinki
to sa nikdy nestane.... kedze ako tvrdia admini robia"zadarmo".... 🙂)) zeby im bola pridana robota 🙂))

digysa
10. júl 2012

Ak sa chce predist otvaraniu novych tem, tak by sa ich vytvaranie malo stat obtiaznejsim. ....napr. Vytvorim novu temu, ktoru mi musi admin odsuhlasit a az potom sa objavi na portali.

Dalsia vec, ktoru by som absolutne zmazala z kona je: " Predstav sa nam...ci, ako sa to vola"... Som tu nova...

To je ozaj sila: Co sa v takej diskusii asi diskutuje?

AHoj vsetci volam sa Etela, mam 19 rokov, 2 deti, manzela a byvam Klacanoch. Sice mam tieto informacie v PASE, ale radsej na to vytvorim temu a napisem to sem znova....lebo opakovanie je matka mudrosti.

Odozvy:

Ahoj, vitaj

Ahoj, aj ja som z Klacan

Ahoj, aj ja mam 2 deti...

😅 😅 😅 😅 😅 😅

svetllana
10. júl 2012

@digysa Tak toto si zaklincovala! Etela 😀 😀 😀 Fakt som sa pobavila 🙂 😀 😀

digysa
11. júl 2012

@svetllana Ine meno ma prave v tej chvili nenapadlo 😀 😅 🤐
Bola som si pozriet niektore tie temy: Predstav sa nam" A veru, nemam daleko od pravdy. Vacsinou sa to konci 10-timi "ahoj"
Je tam 2092 diskusii s nazvom "Ahoj som tu nova s nickom ..."

Podla mna sa mozu dievcata predstavit vo fotoblogu...tam tiez chodi vela ludi prispievat...

tinki
autor
11. júl 2012

No ja si myslím, že sa to pekne spravilo...je to prehľadné a vytvorenie novej témy nesvieti do očí..takže možno budú vznikať pomalšie...a nebude treba mazať staré.. 😀

Mne sa to páči.. 🙂

lili_mia
11. júl 2012

@digysa admini nestíhajú odblokovávať inzeráty a albumy, povoľovať nové diskusie už dupľom