Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

tripplebi
24. mar 2009

ľudia, vstávať a cvičiť!!!!!!!!!! 😀

bubba
autor
24. mar 2009

ide sa do prace 😀 😀 😀

tripplebi
24. mar 2009

ja makám už od rána 🙂 už sa teším sa víkend 😀

bubba
autor
24. mar 2009

pre mna pracovny den taisto kao bezny.teraz neviem ci mam 7 dni volna alebo 7 pracovnych dni 😅 😅 😅 😀

tripplebi
24. mar 2009

veď je to jedno, nie? 🙂

bubba
autor
24. mar 2009

no ved praveze to nie je jedno 😀 😀 😝

tripplebi
25. mar 2009

mali by sme to tu znova začať spamovať, neď je škoda, keď taká pekná téma upadá.

bubba
autor
25. mar 2009

no ved hej to je pravda ..tripp videla si v tej teme o jehovistoch aka hadka na velmi vysokej urovni??konecne niekto co vie argumentovat!!na oboch stranach 😀

tripplebi
25. mar 2009

musim to ist omrknut

tripplebi
25. mar 2009

si mi mala čo odporučiť bubba, teraz som odsunula prácu, vytiahla grécky slovník a tie vety si pre istotu prekladám aj ja 😀

leishmania
25. mar 2009

no mne tie medicinske argumenty nedosli moc na vysokej urovni, naucene jehovostiscke bludy ma vzdy brutalne nase-ru

inak kde je mexx a jazz? tie ignoruju tatosa viac jak ja

tripplebi
25. mar 2009

ale aj to dievča odpovedá stále to isté, aj keď ste jej jasne dokázali, že nemá pravdu. veď tam sú konkrétne argumenty a ona na to napíše, to je váš pohľad a je zlý, lebo vás zavádzajú. 😀

nj, idem čítať ďalej

tripplebi
25. mar 2009

fu, ja by som tam nemala prispievať, začínam byť zlá 😀

tripplebi
26. mar 2009

čaute bosorky, neflákajte sa. vonku je nádherné usnežené počasie a vás nikde. 😀

mexx
26. mar 2009

Krasne usnezene. No veru. 😀

Idem aj ja omrknut tu jehovisticku temu, nech som panicka v obraze. 🙂

tripplebi
26. mar 2009

len choď mexx, dobre sa pobavíš 😀

mexx
26. mar 2009

No som sa ozaj pobavila. 😀 Budem to tam pozorne studovat dalej asi... 😉

bubba
autor
26. mar 2009

aj ja to mam cele precitane..rada by som sla pozriet ako to tak moze vyzerat na tych ich sedenieach..sorry tripp ze som ta tam nalomila do tej temy...ale vyzeras tam...ako doma 😀 😀 😀

tripplebi
26. mar 2009

hej, ja som vo svojom živle 😀 😀 😀 a ja som na takom sedení už bola, dokonca aj na kongrese či ako to volajú, čo majú na veľkú noc.

mexx
27. mar 2009

A ake to bolo, Tripp? Ja bych sa tam asi len uchechtavala... 🙂

tripplebi
27. mar 2009

no, tá konferencia bola ako stretnutie sekty. tam spievali, držali sa za ruky, všetci boli šťastní. jedna veľká nuda. na tom sedení to bolo zaujímavejšie, lebo mali dobrú tému. diabol. 😀 no a oni si tam čítajú z knižky a na konci sú otazky. oni sa potom hlásia a na tie otázky odpovedajú. ako v škole. 😀

bubba
autor
27. mar 2009

😀

bubba
autor
27. mar 2009

ahoj mexx ..povedz co je na tom pravdy ze si muz vybera zenu svojho zivota podla svojej matky..ci uz co sa tyka povahovych crt alebo vizualnych....ja som o tom aj cosi citala ze je to normalne a dokonca sa mi to velakrat potvrdilo .....
sme tak debatili s Jazz bo na jednej foto je odfotena s bud.svokrou a vyzeraju jak dvojicky len v inom casovom pasme 😀 😀

tripplebi
27. mar 2009

svedkovia začali byť nuda 😒

tripplebi
27. mar 2009

ja si myslím, že niečo na tom bude. a hlavne, čo sa povahy týka.

jazzmin
27. mar 2009

Ahojte 😉 dakujem vam za komentariky 😉

Inak co sa tyka povahy to sme uplne take iste 😀 Preto sme ako sestry,lebo my si vazne rozumieme 🙂 Tak som vdacna, ze mame taky dobry vztah medzi sebou 🙂 A tiez je pravda, ze ked ideme vsetci niekam a elegantne sa vyfikneme, tak vyzerame vsetci ako rodina ja zapadnem ako jeho sestra skoro 😀 to lebo sme si uplne podobny vzhledovo a aj nazorovo 🙂

tripplebi
27. mar 2009

jednoducho ste sa našli 🙂

jazzmin
27. mar 2009

presne 🙂

leishmania
28. mar 2009

no ja sa s mojou svokrou povahovo podobam, aj ked vzhladovo moc nie 🙂))) a myslim ze na to nieco bude, mm by to potvrdil myslim

svedkovia su nudni lebo ta jehovistka nedava normalne argumenty, na krv iste nie, a ked si mysli ze hebrejsky cita lepsie jak vsetci zidia tak nech si cita jehova 😀 myslim ze zidia su ti posledni co to budu nespravne citat...ale to uz je jedno...na nastvala tymi frazami, a ked uz nevie co napise ze to uz nema vyznam nam argumentovat, aj ked na nu boli mili, len nesuhlasili...ale debata tak skonci zakonite s kazdym jehovistom

tripplebi
28. mar 2009

ale veď to je jasné, že ona nikdy nezmení svoj názor. to má už rokmi vštepené tak silno, že my môžeme argumentovať ako chceme, jednoducho ju nepresvedčíme. myslím, že debata s ňou sa už skončila, lebo v podstate už nemá čo ďalšie povedať. tá diskusia sa zas rozbehne až keď sa tam zjaví ďalší SJ a pôjde to celé odznovu.