Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

tripplebi
2. apr 2009

tak na ten letný čas si neviem zvyknúť ani ja. mali by to zrušiť. 🙂

aj včera bolo krásne. ja uvažujem, že sa na všetko vykašlem a pôjdem sa slniť na záhradu. aj tak ma čaká náročný zajtrajšok a ešte náročnejší víkend.

jazzmin
2. apr 2009

presne tak aj ja bysom najradsej vypadla dakde..ale nemozem mno..tiez pracujem zase cely vikend no... 🙄

tripplebi
2. apr 2009

nakoniec som bola dnes vonku, ale nie tak dlho ako som si predstavovala

tripplebi
3. apr 2009

čaute. zdá sa, že bude aj dnes pekný deň a to sa mi snívalo, že bude liat ako z krhly 😀

mexx
3. apr 2009

No sevaste... 🙂

Bub, ja som si az teraz vsimla, ze si sa pytala, co je na tom pravdy, ze muz si vybera zenu podla matky (zanedbavam Tatosa, no)... 😀 No hej, vravi sa, take psychoanalyticke dristy (vramci Oidipovskeho komplexu a podobnych veci). Vyberas si partnera podla vzoru rodica opacneho pohlavia, vacsinou tak extremisticky - bud velmi podobneho alebo uplne odlisneho (podla toho, aky mas vztah s tym rodicom opacneho pohlavia). 😉 Takze muz si vybera zenu velmi podobnu alebo uplne inu ako je jeho matka, a zena si vybera muza velmi podobneho alebo uplne ineho ako jej otec. 🙂 U mna potvrdene. 😎 😀 😉

A inak sa co nove riesi? Stale sledujete Jehovistov? 😀 Ja tam chodim obcas mrknut, no ale sak niektorym sa vysvetlit neda, tak co by sa clovek rozculoval... 😅

tripplebi
3. apr 2009

nad JS sa netreba rozčuľovať, aj tak na tom nič nezmeníme 🙂 no ja neviem s tým výberom, ja sa na svokru nepodobám, ale niektoré črty povahy máme podobné. napríklad obe sme tie, čo chceme o všetko rozhodovať. 😀 ale zs, keď nad tým uvažujem, máme dosť podobné názory. ešte sa teda nestalo, že by sme sa v niečom nezhodli. .... tak asi na tom teda niečo bude. 😀 😀 😀

tripplebi
3. apr 2009

konečne doma. si necítim nohy. 🙂

jazzmin
4. apr 2009

sa mate ze mozte chodit von 🙂 ja som v prac a kukam ako je krasne...

ani ja necitim nohy.. a je tu nuda nikto nejde do kina...

inak uz sa vam stalo,ze ste isli spat napriklad o 18...a zobudili ste sa o 8 rano? 😀 asi som bola fest KO 😀

bubba
autor
5. apr 2009

tiez konecne doma necitim si nohy 😅 😅 😅 to slnko je zmarajuce a naviac moja dcera ma alergiu na slonko 😅 😅 😅 to nevesti nic dobreeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😔

tripplebi
6. apr 2009

no mne sa už stalo, že som šla spať o 18 a zobudila sa na druhý deň o jednej poobede 😀 😀

leishmania
6. apr 2009

ja som mala 2x rekord, od 14,00 do vecera, potom hodinka na vecru, a potom zas do rada, alebo od 17,00 do 10,00 rano 🙂)))

dnes idem dokupit este dake veci pre svokrovcov, rozmyslam co im budem davat na ranajky, akurat tu budu na pesach, a to nejedia nic kde je muka, ziadne obilniny, okrem macesu.....hmmm poradte 😀

tripplebi
6. apr 2009

no to je ťažké, keď múka ee. dala by som im veľa zeleniny, možno nejaké šaláty. mlieko môžu? ako jogurty, tvarohové pochúťky... praženicu, párky, klobásky... syry... a už ma nič nenapadá. čo je maces?

bubba
autor
6. apr 2009

leish tak to mas krute 😀 😀 😀 😀 😀 chuchuchuuuuuuuu vooobec nejsom skodoradostnaaaaaaa 😀 😀

leishmania
6. apr 2009

bubaaaa 😀 😀

tripp mlieko mozu, len nie obilniny, nic kde je muka....zeleniny, salaty, to aj mna napadlo, som dnes nakupila zeleniny, ze som to ledva doniesla, jogurty som ich este v zivote nevidela jest, a prazenica bez chleba hmmm, klobasky nebravcove asi tazko tu zozenies, a zas bez chleba....potom syry, to mam.....

maces je taky nekvaseny chlieb, jedina vec z obilniny co jedia cez pesach

http://www.gourmetsleuth.com/images/matzo.bmp

bubba
autor
6. apr 2009

jeeeeej leish sak to maju v kazdych potravinach hentie hnusne suchare 😀 😀 inac to mas kriz s tymi ranajkami isti to asi len ten zeleninovy salat 😅

tripplebi
7. apr 2009

bré ránko. takto skoro som tu tuším ešte nebola 😀

mexx
7. apr 2009

Caute zeny, od piatej sa prehadzujem na posteli a civim do blba, no ale o siestej uz som nevydrzala, som vstala... Strasne s nami nespavymi. 😅

bubba
autor
7. apr 2009

to co sa s vami deje zeny??? 😅

tripplebi
7. apr 2009

ja som vstala, lebo som musela 😀 inak by som možno spala ešte teraz 😀

bubba
autor
7. apr 2009

aha co som uuuplnou nahdodu dnes nasla 😀 😀 😀 😀 😀

http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...

sa rehlim jak kun 😀 😀

leishmania
7. apr 2009

ved to uz daaavno 🙂)))))))))))

bubba
autor
7. apr 2009

hej ale ja som otom nevedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

bubba
autor
7. apr 2009

vy mi tiez nic nepoviete 😝

tripplebi
7. apr 2009

ja som o tom tiež nevedela 😀 jazz, kde sa flákaš?

jazzmin
8. apr 2009

prepacte, ze sa flakam... ja sama neviem ani preco sem nechodim... ale tak semtam napisem 🙂

Teraz idem zajtra do Brezna konecne uvidim svojho draheho po mesiaci... uz vidim to vitanie 😀

tripplebi
9. apr 2009

jaj, no tak to ťa potom v najbližších dňoch neuvidíme, jazz, keď si ideš s drahým užívať. 🙂 tak príjemné sviatky. 🙂

leishmania
10. apr 2009

halo, tak my mame dnes velku grilovacku s celou rodinou, nsatstie to uz robia chlapi, a ja mam po 2 dnoch relax...svokor chrapal tak ze som sa nevyspala prvu noc vooobec, horsie jak s placcucim dietatom 🙂))

bubba
autor
10. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 pockaj ked ti zacne manzel chrapat kazdy chlap pride do takeho veku ze chrape jak maco!!!

tripplebi
10. apr 2009

aj my sme chceli mať dnes grilovačku, ale nakoniec sme testovali novú piecku. potom nás pozvali kamaráti, ale odvolali to. tak bude grilovačka zajtra.

ten môj už chrápe teraz a horšie ako starý chlap. 😀

tripplebi
12. apr 2009

pekné sviatky strigy a hlavne, zajtra sa nedajte 🙂