Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

jazzmin
7. mar 2009

mam rada strebro 🙂 dakujem leish idem kuknut 😉

jazzmin
7. mar 2009

waau su peknee 🙂 ale neviem mno ci bysa nam hodil...asi skor nie... ja mam male prsty...

leishmania
7. mar 2009

hmm to aj ja, tenke....a dlhe...niektore sa mi vooobec nehodili....

jazzmin
7. mar 2009

hej ved to je to umne...ze u mne je problem vyberat prstienky ☹

jazzmin
7. mar 2009

tyje su pekne ty by aj usli u nas 🙂

Juuuuuj do kelu s prepacenim ja som takove tele.... aaaaaaaaa moje nervy..... som nafotila nadherne fotecky,ze dam na fb pre vas specialne mne sa neulozili..dako som to zle ulozila...ja som uplnyy tydyyyt ☹ ☹ ☹
😢 😢 😢

leishmania
7. mar 2009

a kam sa ti neulozili??? ani priatel ich nema?

jazzmin
7. mar 2009

aaaaaaa...praveze nie cerstvucke..v mojom fotaku su 🙂 a ja ze si ichdam do pc ulozim si ich...a pak vymazem z fotaku..ulozila som a vymazala a asi tam neosttalo miesto a automaticky vymazalo...juuuuuuuuj do kelu fakt..ma to hneva.... prvy krat co sa mi v zivote pacili,ale tak mame niektore kde som ja,ale nic moc..pekne ...chjaj 😖

leishmania
7. mar 2009

no to je vazne smola...skoda ze si ich priatel neskopiroval do pc este tam....

inak idem spat zajtra musim vstavat rano skoro a ucit sa, mam 5 dni naucit sa pediatriu, nejak to nestiham...ale to sa ani neda, takze co uz narobim, co spravim spravim...dobru noc

jazzmin
7. mar 2009

waaau...to je sila... ale to zvladnes 🙂 ved vsetko si doteraz zvladla... na vybornu tak to zvladnes aj teraz 😉

Dobru nocku 🙂

tripplebi
7. mar 2009

tak tie diamantové, tak to, že e, že wow 😀 😀 😀 sú nádherne, ale neviem si predstaviť, že by som taký prstienok nosila stále na prste. by skončil niekde v trezore a to je o ničom. 😀

ale tie druhé, to už hej. tie sú veľmi pekné, také jemnučké.

aj ja mám tenké prsty, preto aj mne sa obrúčky zle vyberajú. ja som nakoniec zvolila biele zlato, lebo žlté sa mi tak nepáči a striebro púšťa. ešte sa mi páčia titanové, ale tie bývajú dosť hrubé.

mexx
7. mar 2009

Vazene sudruzky,

dovolte mi pri prilezitosti nasho dnesneho sviatku zazelat nam mnoho zdravia, stastia, lasky, Bozieho pozehnania, peniazkov, aby nas chlapi posluchali...skratka aby sa svet tocil, ako my chceme. 😎 😀 😉

bubba
autor
8. mar 2009

mexx detto 😀 😀
obrucky:mne sa straaaaaaasne pacia strieborne ale tie sa po case hrozne zosuchaju a ostanu matne a vyzera to ako hlinnik takze ked uz by som radsej riesila biele zlato alebo ocel.inac my mame nadherne komb.ruzoveho a zlteho zlata v strede ruzovy pas a v nom jemna rytina.mam aj fotos ale nechce sa mi haldat na nete miliony fotiek 😀 😀

jazzmin
8. mar 2009

😀 😀 to je super 😀 bubba hehe...

tripplebi
8. mar 2009

bubba, ak náhodou narazíš na foto toho tvojho prstienka, pošli mi. chcela by som to vidieť. ak sa ti nechce hľadať, ta odfoť a pošli 😀

aj sa pripájam gratuláciu všetkým ženám

bubba
autor
8. mar 2009

mate to na fb

tripplebi
8. mar 2009

peknunký je 🙂

bubba
autor
8. mar 2009

aaale slabo to tam vidiet sa mi s tym nechcelo ondiat ja to neviem ani odfotit poriadne 😀 😀

tripplebi
8. mar 2009

no, je pravda, že tam to ružové zlato sa nedá rozpoznať. ale ta som si ho aspoň v duchu predstavila. 😀

bubba
autor
8. mar 2009

my sme vyberali podla toho aby to bolo take unisex lebo ja som nechela obrucku s kamienkom,mne sa to nepaci ale zasa ani hladka sa mi moc nepaci tak sme skusali podla toho co sa mne paci a co sedi manzelovi na prste..takze aj na panskej ruke to vyzera velmi dobre 😀

tripplebi
8. mar 2009

ja som tiež nechcela kamienky. ani zásnubný som nemala s kamienkom. ja mám ešte jednoduchší prstienok ako ty. len také jemnunké ryhy po oboch stranách a ja tam mam ešte niečo ako dva lístky.

mexx
8. mar 2009

Ja by som najradsej nieco uplne obycajne, napr. kruzok z medenej trubky, ale robi to skarede odtlacky. 😀 Tak sme si vybrali obycajne kombi bielozlte, uplne jednoduche, a vysli nas na par supiek. Mna nelakalo dat styridsattisic za kruzok, ktory budem mat viac v supliku nez na prste... 🙄 Ale chvalim mojho chlapa, nosi ju castejsie ako ja. 😀 (Ale tiez to nie je velmi casto.) 🙂

jazzmin
8. mar 2009

🙂 inak mozem vas poprosit nemate dake stranky na oznamka...alebo skor tripp..ci nevies o nejakej firme blizko brezna,ktora robi oznamka svadobne 🙂 bysom mala uz pomaly hladat inspiraciu,alebo nieco bysom mala najst ... 😀

mexx
8. mar 2009

Nam urobila kamoska. Chceli sme uplne jednoduche, ziadne rymovacky a romanticke gycoviny... 😅 Tak nam urobila par navrhov, a my sme sa tolko nevedeli rozhodnut aj medzi tymi jednoduchostami, az nam tam nakoniec rupla malu fotku a bolo. 😀 Hotofka. Vytlacit sme to dali tot v copyshope narohu...

jazzmin
8. mar 2009

😀 😀 😀 ahaa..aj mna napadlo, ze to spravime s jeho maminou lebo ona je ucitelka a uci vytvarnu a ja som buduci ucitelka,ze bysme sa na tom tak podileli,ale mozno to financne vyjde tak isto..a este vela namahy by nam to dalo..takze radsej si nehame spravit 🙂

tripplebi
8. mar 2009

jazz, ja som si oznamka objednala cez net. pošlem ti link do ip. ale to sú také funny oznamka, ja som si vybrala myš so škripcom. 😀

ja aj drahý obrúčky nosíme non-stop. zozačiatku som si ho dávala dole, keď som sa išla kúpať, ale potom som ho permenentne zabúdala na poličke v kúpeľmi, tak teraz sa s ním aj kúpem. 😀

mexx
8. mar 2009

Ja obrucku ani ine prstene a sperky len tak doma nenosim /kedysi som ano, teraz uz nie/, takze to je odlozene, a ked niekam idem, tak si dam /ked nezabudnem, ze jo/. 😀

Ked sme pozerali oznamka po nete, take co by sa nam aspon trochu pacilo, tak vsetky vychadzali velmi draho, a ked som si to zratala jedno s druhym a rozpocitala, tak vychadzali od styridsat korun za kus a vyssie, a to sa mne zdalo dost vela. Kamaratka mala uplne obycajne, len ich fotka plus nejaky napis, a vyslo ich to na 65 korun za kus...tak som povedala, ze toto teda nie. Poriesili sme to takto a dali len vytlacit, vyslo to na 12 korun kus. 😝 Aj to na mna teta (inac taka krava) este pozerala jak na deba, ked som povedala, ze nemienim dat 50 korun za kus, ked ich potrebujem nejakych 200...a ona sa na mna ocapila, ze to co je za cloveka, co potrebuje dvesto oznameni. 😀 (Tak ju hned vsetci poohovarali, lebo ona vydavala dceru uz dvakrat, raz nebola na svadbe ani ona sama, potom len minispolocnost, takze nikto z rodiny na svadbe vobec nebol, tak je jasne, ze ona nevie, kolko normalni ludia potrebuju oznameni.) 😀 My sme ich dali urobit 150, a bolo aj malo... 😅

tripplebi
8. mar 2009

ja neviem koľko ma jedno oznamko stálo, ale cena sa dala v pohode. nebolo to až tak drahé. 50 sk za kus by som nedala ani ja. ja som dala tlačiť 100 oznamiek v slovenčine a 30 v nemčine. z tých slovenských mi dokonca celá kopa aj ostala.

leishmania
8. mar 2009

ja som nam oznamko robila sama, jednoduche, nechela som tam zaidane basne, motta ani vtipy, len oznam, take kremove previazane kremovozlatou stuzkou....vytlacili sme to doma

ja nosim prsten okrem toho ked upratujem....mm vzdy....a nosim aj snubak...ak sa to tak da nazvat...nejake zasnuby ofocialne sme nemali, ale nech mi neni luto dostala som prsten hehe...

ja som chcela obrucku s kamienkami vykladanu, ale mi to mm razne zamietol 😠 nie kvoli financiam, ale v tomto je povercivy, zidia totiz maju obrucku len cistu hladku bez kamenov, aby akoze sa ani v manzestve nevyskytli dake prekazky, ci co...a od toho sa nenechal odhovorit...

jazzmin
8. mar 2009

leish ahoj 🙂 a nemas pls vzorok ako to vyzera? 🙂 alebo vyfotene?...diky