Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

loskiferos
20. máj 2009

Ved to ako nostalgická spomienka, teraz už hrajú blbosti 😀

leishmania
20. máj 2009

gween este to s ucenim neprehanam, ucim sa tak od 10-5 a cely vecer mavam volno, takze taka pohodicka este, dnes rozmyslam ked je tam epken ze aj von vybehnem cez den na hodinku-dve...

ja posledne rozmyslam ze nepojdem na nezrelych novorodencov...toho sa ani chytit neda jake to je krehke, a kym ti tam ako doktorovi daju nieco robit to su roky...a ten kolektiv na kramaroch ma tiez dost odradil....no napokon budem rada ked niekde pracu zozeniem, nieto este si kolektivy vyberat 😀 ale bolo to tam fakt hrozne

mexx
20. máj 2009

No tu sa diskutuje, ze pre zmenu nestiham sledovat. Z extremu do extremu. To ja raaaaaaaaaad. 😀

Leish, ja ked pocujem, jak sa ty ucis...tak si spomeniem na seba, no a neda sa porovnat. Ja som kazdej skuske venovala tak den dohromady, niektorym ani to... 🤐 Ja sa ale fakt neviem ucit, normalne nad tym sediet a drvit sa... 😅 Som vzdy tak zavidela vsetkym, co im to islo... 😨

jenna7082
20. máj 2009

aj ja som vždy šprtom závidela 🙂 ale potom uz ani nie, lebo nie je múdrosť ako múdrosť 😵 😵

mexx
20. máj 2009

No ved to hej, ja som mudra prirodzene, preto som sa nevedela ucit, lebo uz to nebolo kam nacpat. 😎 😀 😉

jenna7082
20. máj 2009

😀 😀 😀

nehadzem vsetkych jedneho vreca, ale co som si takych šprtov vsimala, tak to boli vo vacsine pripadov ludia celkom neschopní pre zivot (myslim vztahy s ludmi atd)

ale cest vynimkam 😵

aj ja som mudra prirodzene, akurat ma nebavila skola 😀

leishmania
20. máj 2009

jake lichotive hodnotenia na moju osobu 😵 😵 😀

mexx
20. máj 2009

Leish, a v ktorych hodnoteniach si sa to nasla? 😀

leishmania
20. máj 2009

ze neschopni pre zivot 😀

leishmania
20. máj 2009

taky mily depresivny blud 😀

jenna7082
20. máj 2009

ale ale, niekto je tu vzťahovačný?

mexx
20. máj 2009

Leish, aha... 😀

Tripp, no asi tak... Aj ked Da Vinciho kod bol dost dobry oproti tomuto... 😉

bubba
autor
20. máj 2009

leish neviem co riesis to bolo vo vseobecnosti hovorene nie na teba co sa fanfrnis...a ty jenna este aj podpichuj 😀 😀 inac podobne znalosti o šprtoch (ale takych ze vyslovenych ze chcu vediet secko do bodky....)mam aj ja...
ale zasa medicina,doktorina...si asi nemoze dovolit nieco nevediet 😅 😅

leishmania
20. máj 2009

ja si nemyslim ze moye byt niekto prirodzene mudry a vedet bez biflovania anatomiu a pod...to jednoducho neni o logike ale o nauceni...vela veci sa treba naucit aby clovek mohol zacat chapat...

no vo vseobecnosti, ale po 1. som vztahovacna a urazliva a po 2. vo vseobecnosti v tejto teme je dost konkretne 😀 😀 ale v skutocnosti nie som urazena 😀

jenna7082
20. máj 2009

ja som len povedala svoju skusenost - spoluziacky co som mala fakt ze mudre (na ucenie) tak ja som sa s nimi nevedela vobec bavit, akoze nejake hlbsie témy o zivote 😅 ale mozno je chyba vo mne no...zas jednu kamosku som mala takú šprtku, fcul je z nej pravnicka a tá si teda vedela zivot uzivat...ved som povedala,ze nezovseobecnujem.

a ved je to na kazdom z nas, ako si co vezmeme k srdcu. zivot je valčíček 😵

bubba
autor
20. máj 2009

no sak to presne hovorim e v medicine sa to neda bez biflovaciek...
1.aj ja
2 tomu vobec nerozumiem
a keby si bola urazena by som sa cudovala 😅 😅

loskiferos
20. máj 2009

Jako, že nie Bubba. Keď doktor niečo nevie preradia ho na patológiu 😀

jenna7082
20. máj 2009

😀 😀 😀 😀

bubba
autor
20. máj 2009

nie nie jenna mj svagor ma vysoku skolu jadrovej energetiky cele mladi bol zanurany v knizkach teraz ma 43 rokov,slobodny,nikdy nic nedokazal,nikdy nic nedokoncil,nikde dlho nevydrzal....jeho bratranec takisto okrem toho ze je nezamestnany na krku mame a otcovi dochodcom...

bubba
autor
20. máj 2009

takze co som chcela povedat ze s tebou suhlasim ze je ich vela takych 😀 😀 😀
kifi ty si blazon 😀 😀 😀

jenna7082
20. máj 2009

no a preto som povedala, ze nie je múdrost ako múdrost 🙂 niekto ma len jednu, niekto druhu, niekto obe a niekto ani jednu 😵

ale nemusime rozoberat do ktorej kategorie patrime my 😀

bubba
autor
20. máj 2009

jenna takt o som zasa nepochopila 😀 😀 😀

gween
20. máj 2009

Neboj leish- ona asi myslela mňa! ☹

bubba
autor
20. máj 2009

gween ty si uplne ina kapitola 😀 😀 😀

jenna7082
20. máj 2009

ach jaj ..... 😔

gween
20. máj 2009

Aká Bubba? Som stará p..a, ktorá sa na starobu pomiatla? 😀 😀 😀

leishmania
20. máj 2009

😀 😀 jenna a co si cakala ze to v tomto babinci aspon jedna nevezme osobne 😀 😀

tak co gween ako ide ucenie? 😀 ja akurat preberam svrab...

gween
20. máj 2009

Ja preberám zvládanie stresu a syndróm vyhorenia. 🙄 radšaj by som preberala svrab. To je taká vďačná téma. A vedela by som do nej vložiť aj vlastné skúsenosti, keď nám ho jedna rodička doniesla na oddelenie. Týždenne 3x som chodila ku kamarátke- kožiarke a otravovala ju s tým, že určite som to dostala , lebo ma všetko svrbí. ale to som si len našťastie namýšlala- nechytila som to od nej. Ale zasa infekčná hepatitída typu B ma neobišla. tak sa pekne priprav na prax- nebude to také ľahké drahá!!! 😀 😵

leishmania
20. máj 2009

a ty si nebola zaockovana voci hepB? ved to maju zdravotnici zadarmo, a povinne myslim...aspon my sme museli hned v 1.roc na med...a hepB ti dobre presla? mas dobre pecenove testy? z rodiny to jeden clen to mal, ale jemu to preslo do chronickej forme, naposledy ked mu robili biopsiu uz mal steatozu...

take teoreticke temy ani ja nemusim...