Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

bubba
autor
25. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 juchúúúúúúúúúú

bubba
autor
25. máj 2009

no,netrhajte sa 😀 😀 😀

tripplebi
25. máj 2009

hej? ja som bola celý deň doma, tak vôbec neviem, čo sa vonku deje

loskiferos
26. máj 2009

Dobrééééé ráááánko ženy moje 😀
Taký som spokojný, že som tu sám chlap 😀 😀 😀

bubba
autor
26. máj 2009

drzáň drzý 😀 😀 😀 😀 aj tebe dobre ranko 😀

loskiferos
26. máj 2009

Aký drzáň? Ako keby ste neboli radi, že ma tu máte! Či....? 😀

mexx
26. máj 2009

Ako keby sme si my zeny nevystacili same. V zivote som este chlapa nepotrebovala. Aj toho doma mam len tak z dlhej chvile a na ozdobu. 😀

tripplebi
26. máj 2009

bré ránko prajem aj ja. tak chlapov tu rozoberáme? mexx vyjadrila aj môj názor. 😀

loskiferos
26. máj 2009

No do .... 😀
Jako pekne na drzovku? Ale čo už, ja mám názor úplne opačný. Čo by ste si bez nás počali? Asi by ste nepočali 😔 😀

jenna7082
26. máj 2009

ja niekedy potrebujem, čo sa budem ondiat .... ale doma to nescem 😀

leishmania
26. máj 2009

zeny maju muzov len za to ze si radi komplikuju zivot...a taktiez od isteho veku chcu deti 😀 inak s mexx suhlasim 😵 😀

jenna7082
26. máj 2009

podla mna by bola bez nich nuda. a to viem o com hovorim, chodila som na strednu do cisto dievcenskej triedy 😅

mexx
26. máj 2009

Na oplatku zase suhlasim s Leish, muzi su len pre tie, co vyhladavaju problemy. 😉

Jenna, aj ja som chodila na strednu do cisto dievcenskej triedy, a nuda nebola ani trochu. 😅 Asi ste mali divnu skolu. 😀

jenna7082
26. máj 2009

nevravim, ze nebyvala sranda. bolo par takych, ze sme mali skupinku a zazili sme kadeco, jasnačka cesnačka.

ale zmiešaný kolektív mi vzdy pride zabavnejsi. dokonca si vacsinou lepsie rozumiem a pokecam s opacnym pohlavim.

ja som proste rada, ze tí chlapi sú. a netvrdila by som, ze sú zbytocní...len je zbytocné to chovat doma chi 😵

loskiferos
26. máj 2009

Ahá 🙂

leishmania
26. máj 2009

akurat som sa dobre pobavila, som napisala mm na skype ci uz jedol, a ze co mal, a mi napisal ze "viprasinij syr" tzn vyprazany syr 😀

mexx
26. máj 2009

Leish, on ako pekne rozprava, teda pise. 😀 😉

erikasadek
26. máj 2009

ahojte znova vam tu leziem len somchcela napisat bavili sme sa o scientologii tak peedvcerom zacal velky sudny proces v parizi voci nim ak orehraju budu uplne zakazani ale hlavne nerobi im to tu uz davno dobru reklamu co robua za posledne roky teda pusem tu v parizi celkovo vo francuzsku narobili uz vela sarapaty sorry za pismo blby mobil

tripplebi
26. máj 2009

erika a na základe čoho je ten súdny proces. myslím, aké je obvinenie?

erikasadek
26. máj 2009

za spreneveru penazi proste brali dost zvlastnym sposobom peniaze od ludu vela penazi a teraz maju na krku proces zato a znie ako organizivany zlocin ako banda ono stale nieco je s nimi a najhorsie je ze tyto ludia maju svojich ludi vsade aj na vysokych miestach a niekedy sa proste ani oravne cliek nedovola oravdy lebo sudca alebo niekto je ich clenom vela sa za posledne mesiace o nich pisalo vela veci doslova prsklo az tak ze prisli aj s ameriky teraz ich zakladatelia no snazia sa to cele ututlat problem je ze v amerike nie su za sektu ale za vieru kdezsto tu v fr su za sektu a dost su pid drobnohladom podla vsetkeho co som za tie roky o nich citala a videla rozne svedectva tak sedkovia jehovovi su oproti nim slaby odvar

leishmania
26. máj 2009

erika suhlasim...jehovisti ta mozno odvrhnu ked od nich odides, ale scientologovia, to je ina banda...s nimi sa lepsie nezapliest

bubba
autor
26. máj 2009

caute :o chlapoch....ja toho mojho by som chcela aby sme boli obidvaja nezamestnani aby sme mohli byt spolu od rana az do vecera a este si vecer chybat ked nahodou jeden z nas odide von 😀 😀 len neviem zaco by sme von chodili..cele dni by sme prelezali pri tv,kukali filmy a.....kukali filmy.... 😀 a zrali....a ......kukali filmy a tak 😀 😀

erika napis viac ja o nich neviem nic a kedze si citala o nich vela,tak davaj nech nemusim studovat cez google 😀 temu im zavreli ale tu sa hadam mozme o tom porozpravat 😀

leishmania
26. máj 2009

dajte mi link na tu temu neviem to najst

bubba
autor
26. máj 2009

leish bola zmazana 😠

bubba
autor
26. máj 2009

leish a ty si ako riesila tie hromadne spamove emaily co sa posielaju?lebo nieco obdobne som dostala uz aj od teba este predtym ako sa zacalo to riesenie s ostantymi babami(tinky a pod..) 😅 si si tiez menila heslo?inac mne ten link nefungoval ani ked som si to napisala do horneho riadku tak teraz neveim ci si mam heslo zmenit aj ja alebo co... 😅

leishmania
26. máj 2009

ja som si heslo nemenila ani nic, mne to prvykrat doslo od jednej kamaratky zo skoly. potom od viacerych, a som zistila ze aj z mojho mena odislo, ignorujem to, hned tu spravu zmazem uz to neotvaram ani, hadam to prestane...niekto im to tam hackol na facebooku, mali by s tym daco robit...

to co je za cenzuru ze zmazana??? preco nie zatvorena?

bubba
autor
26. máj 2009

bolo tam napisane ze koli propagacii ze reklama sekty sak si to pozri pockaj najdem ti link

bubba
autor
26. máj 2009
erikasadek
26. máj 2009

bubba anjelik napisem ti viac teda vam ale daj li par dni cez mobil pisat je to drina inac zle som sa vyjadrila ored sudcom su cela sekta za penazne podvody ako skupina a za vyhrozovanie je toho vela za tie roky dam vam vediet ako to pokracyje a hlavne rozsudok.....

bubba
autor
26. máj 2009

erika super budem sa tesit.a co sa stalo nemas internet?ci co?? 😕