Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

tripplebi
13. mar 2009

uraziť? čím? kde? 😀

jazzmin
13. mar 2009

aaaaaleeee ja sa nehram som si nevsimla,ze som posledny prispevok a ze zatym je prvaaa..... 😠 😠

aaaa ma to tak hneva som to mohla mat jaa ☹ ☹

😀

tripplebi
13. mar 2009

môžeš to dohnať zajtra jazz

leishmania
13. mar 2009

caute tak mam skusku!!!! este ma aj pochvalila, vytihala som si otazku na ktorej ma poriadne zdzubal na biochemii, teraz som ju vytiahla zas tu istu a ona nebola inak v otazkach, ona totiz neskusala podla novych otazok ale podla starych, tak som mala stastie ze som bola na prednaske a tam to pocula, inak by som to vobec necitala....

tripplebi
13. mar 2009

leish, gratulujem, si šikulka. a teraz ako? budeš mať trocha oddychu, či sa ideš učiť zas dačo ďalšie?

leishmania
13. mar 2009

do maja ziadna skuska, haleluja!!!!!!!! len pohodovy semester, normalne si budem uzivat skolu po takomto zatahu 😀

bubba
autor
13. mar 2009

leish sa teraz verejne priznala ze do maja sa nam bude vecer co vecer noc co noc a den co den venovat na 100 percent..leishka ako s tym psikom??ci koli krize nekupujete???chapem zradlo je urcite draheeeee 😀 😀 😀

tripplebi
13. mar 2009

ozaj, liesh chcela havina 🙂

bubba
autor
13. mar 2009

nooooo tolko machorvala zistovala a nakoniec nisssst 😢 😝

leishmania
13. mar 2009

bude az v dome, tu nam povedali, ze mame pockat do vlastneho, boli k nam ti majitelia velmi zlati a ferovi takze sme im povedali ze pockame s havinom...

jazzmin
14. mar 2009

Dobre ranko baby 🙂 ako sa mate?

Ja idem zase do prace tak sa mi nechce na celyden...ale budem aj tu na MT, lebo som za kasou predavam a mam tam net 😉

tripplebi
14. mar 2009

peknú sobotu prajem. ja pojdem dnes trocha na čerstvý vzduch

jazzmin
14. mar 2009

🙂 ja na cerstvom vzduchusom vkuse tak sa mi tam ani nechce 😀

tripplebi
14. mar 2009

tak sme sa rozhodli pre čachtice

jazzmin
14. mar 2009

tripp, prepac mi,ale uplne sa mi sekol net a uz mi nesol pak vobec ....a dufam,ze mi aj na dalej pojde 🙂

tripplebi
14. mar 2009

to nevadí jazz. my sme si zatiaľ stihli urobiť výletík. ale nešli sme na čachtice, lebo po ceste sme si to rozmysleli a skončili sme na bradle. tam sme ešte spolu doteraz neboli.

bubba
autor
14. mar 2009

aj my sme mali vylet do zahradi najskor sme mali v plane opustit nasu dvoranu ale kedze svokrovci odisli...no nevychutnas si ticho na zahrade?? 😀 😀

jazzmin
14. mar 2009

😀 😀 😀 bubba 😀 ja bysom si to uplne maximalne vychutnala..kedfze s Muskou nemame ziadne sukromie 😀

cize tripp mali ste pekny dnik vsak ? 😀

tripplebi
14. mar 2009

hej, nám bolo dobre a dúfam, že ešte aj bude. večer sa chystáme do jednej krčmičky na akýsi koncert

jazzmin
14. mar 2009

woooow tak to bysom aj ja uvitala 😀 supeeer som rada,ze mate taky krasny dnik 😉

tripplebi
14. mar 2009

nj, skoncila som vypisovanim si na pokeci 😀

bubba
autor
14. mar 2009

jeeeeeeeej to bol pekny dnik dnes a toho postihalo,dnes to vsetko zilo,fungovalo....proste so slnieckom rastie aj paetit na zivot 😀 😀

jazzmin
14. mar 2009

😀 hehe tripp..tak to bol asi nie zrovna super koniec .-D

bubba
autor
14. mar 2009

sa sulam jak koza.som chcela napisat ze apetit a jak som to dochomlila ..no neskutocneee 😀 😀

tripp ta ty koncis na pokeci a ja ked ti napisem ahoj tak ani obraz ani zvuk 😝

tripplebi
14. mar 2009

jj, ty mi napises ahoj a ked ti idem odpisat, teba nikde

jazzmin
14. mar 2009

😀 😀 hehe od sebaaaa..... 😀 nie do sebaaa baby 😀

bubba
autor
14. mar 2009

rtrip ale sak si nenapisala lebo by mi to prislo dodatocne..sak ja som stale on..len to neni vidiet 😀 😀

tripplebi
14. mar 2009

nj, nenapísala, to je pravda 🙂 ja som zabudla, že ty sa stále skrývaš 😀

bubba
autor
14. mar 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😎

jazzmin
14. mar 2009

no ale tooos 😀 😀 baby.-... budte ku sebe lasky plny 😀