• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

1. mája 2017 
Naša dcérka sa volá Desirée,ja som to našla v švedskom kalendári,tak oslavujeme malej meniny podla švedskej...Ja sa volám Ildiko,je to madarské meno,tak oslavujem podla madarskej...
12. nov 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, Aneta je 26. júla :wink: Ani joj nemusí vždy všetko vedieť :grinning:
12. nov 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame doma meno bez menín je to sarah,a tak sme našli v calendari mien že Sarah ma meniny vo franc.4.10 a v ukrajinskom alebo nejakom takom niekedy v jul.Máme ešte Lukáša a ten je v oktobri tak naša bambulka sarulka ma meniny 4.10. :slight_smile: Ako by to bolo meno bez menin
14. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás veľmi pekne.Neviete kedy ma meniny ines,inesa?....je to španielske meno.Ja som ho nenašla a bola by som vam veľmi vďačna keby ste mi pomohli.
17. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saamikaa, 21. januára, na narodeniny mojej dcérky...
http://www.mynameday.com/i.html :wink:
17. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula,veľmi pekne ďakujem.Naozaj si mi veľmi pomohla. :slight_smile:
18. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj starý tata nemá meniny... A tak sa to ani neoslavovalo... Ale kde tu na nejakú rodinnú oslavu mu dakto dačo dal, že nemaá meniny, tak teraz oslavime aj jeho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ono som mala ako decko pocit, že bud nedostal nič k neexistujucim maninam jak je rok dlhý, alebo opačne dostal na každej oslave nejakú drobnosť (bonbonieru, flašu, čokoladu...), ako utechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neviete kedy ma meniny Nicolette?... :frowning2: ...doterz ich oslavujem na nikolu alebo na nikoletu ale nicolette v kalendari som :fearful: este nenasla
6. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicolette má meniny 5. decembra, tak všetko najlepšie :sunglasses:
http://www.mynameday.com/n.html
6. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdoos.mam otazocku.neviete nahodou niekto kedy olavuje Christo meninky??je to bulharske meno a moj priatel je tiez Christo a chceme dat nasmu syncekovi meno Christo.
14. dec 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Tvoj priateľ neoslavuje meniny? :confused: Veď si zadajte do Googla po bulharksy slovo meniny a Christo a máš.... :fearful: :fearful:
14. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj neviete niekto nahodou kedy oslavuje meniny Christo??je to bulharske meno.dakujeeemm =)
14. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chillinqa , ved sa normalne spýtaj kedy je v bul kal. meno/ meniny ????
alebo najdi si:
http://calendar.zoznam.sk/nameday-skbuhor.php
15. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majina.b .len ja sa to nemam koho spytat.
15. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: moj syncek sa vola Sebastian Michal minuli rok som mu oslavovala michala lebo nebol v kalendari sebastian no teraz vidim ze tu sa nachadza len neviem ze ktori den sa oslavuje :frowning2: poraditemi ze ktori den sa oslavuje?
10. jan 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jan 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja dcéra sa volá Aneta a vždy sme oslavovali 17.mája podla Českého kalendára,na Slovensku je 26.júla ANNY.
10. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skadrička, nie všetky mená, ktoré sú k tomu ktorému dňu priradené v kalendári sú vytlačené bežne. Ale pozri si napr. link čo dávala gudulo, 26. júl - Aneta :wink: Alebo link čo dala vyššie majina.b, aj tam keď si hodíš do vyhľadávača Aneta, tak ti ukáže kedy má v slovenskom, kedy v českom, plus všetky kalendáre kde Aneta je.
10. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem sa spytat ci niekto nevie kedy oslavuje meniny meno Pandora?dakujem,neviem to nikde najst
12. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Škoda,že som to nevedela pred sedemnástimi rokmi,teraz sme už zviknutý na 17.mája.
Ale aspoň budú vedieť ostatné,keby si chceli dať Anetku.
pre mňa je to jedno z najkrajších mien som rada,že som nedala Nikolku ako som chcela takto je jediná
v okolí.
13. jan 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarah ma vo francuzku a ukrajine vtedy ale mi sme na slovensku a čitala som knihu nien aj cudzich mien ktore nie su zapisane v slovenskom kalendari a sara a sarah su 19.1. :slight_smile:
30. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,viete mi niektora poradit....mne sa velmi paci meno pre dievcatko Lillien-s dvomi L. No oficialne som nasla len meno Lilien s jednym L a bojim sa,ze s dvomi L mi to nebudu chciet zapisat na matrike. Mate niektora babo s takym menom? Zapisali Vam ho v pohode? Vraj treba pri cudzojazycnych menach zohnat povod mena. Neviete odkial pochadza meno Lillien? Alebo ci je tomu venovana nejaka tema,lebo ja som nenasla....dakujem
3. feb 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy má meniny Rozalinda?
6. feb 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa veľmi pácia mená ako: timur, timon, timotej:slight_smile:) asi som zaťažená na T :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najjulinka: našla som iba Rosalinda (29.Máj).. :wink:
21. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawko prosim newie niekto z vas kedy vo francuzkom kalendari oslavuje michele???? ako uz 12 rokov neoslavujem meniny tak teraz cem :D
27. feb 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je TOBIAŠ v kalenári,ak nie,kedy ma meniny?
28. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky. S priatelom sa nam strašne pači meno Vivien ale nieje v slovenskom kalendari.No je vo francuzkom 10.3 a v madarskom 2.12 kedy ma vlastne oslavovať meniny?Poradte mi prosím
1. mar 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok