Meno pre dievča - Izabela, Ivona, Liliana, Liana, Elisa, Eliška

ina009
12. máj 2020

Ahojte, ktoré z týchto mien sa Vám páči? Izabela, Ivona, Liliana, Liana, Elisa, Eliška, alebo nejaké inšpirácie mien, ktoré nie sú až tak často používané?

karhu
12. máj 2020

ivona

syslik81
12. máj 2020

eliska .. som chcela mojej dat ale nehodi sa mi k priezvisku a v zahranici by ju volali eliss a to sa mi nepaci .. tak mam kiaru :D

hennyinnsbruck
12. máj 2020

Liana🥰

lenuliatko84
12. máj 2020

Liliana, a volali by ju Lili,ivona nie,je to take tvrde

ina009
autor
12. máj 2020

@lenuliatko84 no to je pravda že babatku sa veľmi ani nehodí, že je také tvrde. ďakujem

s_a
12. máj 2020

Ja by som chcela Elišku, ale oficiálne Elizabeth 🙂

ivana.natasha
12. máj 2020

@ina009 Lilianu mame doma, našej dcére sa neskutočne hodí, a keby sme mali druhu dcéru volala by sa Eliana, Lili je úžasné meno, len treba zhodnotiť ci pasuje k priezvisku.

domculik
12. máj 2020

@ina009 Elisa, Eliska ♥️♥️♥️ a mne sa este paci aj podobne Lisa 🌺

rebekamarcusko
12. máj 2020

Liana 🥰

nebicko43
12. máj 2020

Máme doma Lilianu, zbožňujem ju

amy4567
12. máj 2020

Liliana 😊

ciusinka
12. máj 2020

Eliška jednoznačne 🙂

matapo
12. máj 2020

...kamaratka ma Lillianu, Lianu a chlapceka Liama 🙂 Okrem Ivony sa mi pacia vsetky...

h2
12. máj 2020

Eliška! 😍
Ináč, argument, že nejaké meno sa nehodí "bábätku" je dosť divný, veď to bábätko predsa vyrastie na dospelého človeka.

kate_cs
12. máj 2020

@ina009 ak nechceš často používané, tak Liliana a Liana vyrad. Keď sme medzi deťmi, vždy je v skupine minimálne jedna Lilli a tak isto stretavam veľa ľudí so psami tohto mena. Za mna z uvedených Eliška

baluinka
12. máj 2020

@h2 tiež nerozumiem tomuto argumentu,bábätkom/batolatom je človek cca do troch rokov a dospelým je väčšinu zivota, ja si naopak neviem predstaviť dospelú pani Lili, len pre to že je to roztomilé meno pre bábätká.
@ina009 ale za mňa Eliška a Izabela sú veľmi pekné 🙂👍

tilko
12. máj 2020

Lianky a Lilianky sa teraz premnožili...krásne meno, ale má ho skoro každé dievčatko naokolo. Ivona...tak to by ste asi široko ďaleko boli jediní, a mne sa páči 😉...my máme skoro 2 ročnú Ivanku a teda ešte sme nestretli žiadnu v jej veku a okolo...a Elisa je pekné...syn má spolužiačku Elisu...má ale zahraničné priezvisko.

le4
12. máj 2020

Liana, Elisa 🙂

queen_el
12. máj 2020

mne sa páči Izabela

queen_el
12. máj 2020

@h2 @baluinka Podľa mňa ide o to, aby sa to meno hodilo AJ bábätku, AJ dospelej žene. Niektoré mená sú skôr "bábätkovské" a až tak sa nehodia dospelej žene a niektoré naopak, sú moc tvrdé pre malé dievčatko. Nejako si neviem predstaviť bábätko či dievčatko Ivonu, no keď už, mne sa viac páči Ivana. Ale tak zo spomínaných Izabela či Eliška sa hodia v každom veku.

simuskaaa123
12. máj 2020

Izabela 🙂 ja som chcela aj dorotu ale ne doru 🤣

nikaella
12. máj 2020

Všetky su pekne. Ivonu by asi volali Iva ci by mi vadilo. A Lilianiek a Elišiek je vela v okoli.My mame Ellu. Keby je dalsie dievča bola by Lujza 😊 Medzi znamymi maju Žofiu, Zitu, Júliu. Všetko krasne mená dnes uz malo po<žívané.

h2
12. máj 2020

@queen_el Veď práve kvôli tomu existujú zdrobneniny. Jasné, že bábätko bude len málokto oslovovať Ivona. Ale Ivonka, Ivka, alebo možno aj úplne ináč, každá mama si to svoje zlatíčko nejako krásne pomenuje. A keď vyrastie, bude mať normálne meno.

sylvia217
12. máj 2020

Ivona je super krásne meno.. 🥰🥰
Mne sa také tvrdsie mena páčia.. aby sa potom Lenka nepo.. ak jej niekto povie Lena, čo je aj tak 100x lepšie.. mamina kamoška je Janka, ešte by sa aj rozplakala pomaly ak jej niekto povie Jana, ešte ho aj trápne opraví, že ona je Janka.. 🙈🙈
Mne sa veľmi páči Viola a Henrieta.. ja by som si vyberala z týchto.. 😀😀

v3rca11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akinom0077
12. máj 2020

@ina009 Liliana

simsalabim
12. máj 2020

Eliska ❤️

kristiii
12. máj 2020

@ina009 za mňa Izabela, na meno Liliana, Lily začínam byť pomaly ale iste alergická. Ale netvrdím, že nie sú pekné, len je ich už akosi príliš. Ivona je na môj vkus tvrdé. Ale keby mám ja dcéru, páči sa mi napríklad Emily

dzejsik
12. máj 2020

@ina009 Ivona môže byť predsa Ivonka, Ivka, Ivuš... 🙂 a je to potom dôstojné aj v dospelosti .. inak sa mi páčia všetky okrem Liany a Elisy (Elisa je neslovenské a Liana ako liany z Tarzana ... poznám také dievčatko a robili si z neho srandu za meno)

airaw
12. máj 2020

z tychto ivona a izabela