Meškanie zásielky cez Slovenskú poštu

14. dec 2023

V pondelok večer som poštou posielala doporučený list. Stále však nedorazil tam, kam mal, ukazuje mi len, že je v preprave. Mohol sa stratiť alebo to môže takto dlhšie trvať? Nemám s tým veľmi skúsenosť a na stránke píšu že druhý pracovný deň od dňa podania, čo bolo teda včera. Ďakujem za rady

simca06022011
14. dec 2023

Nemusel sa stratit, je december, nestiha sa... mne napr. do dnes svieti novembrova zasielka ako nedorucena, pritom dorucena bola hned. Dalsia vec je, ze nemusel byt adresat doma, a zasielku si bude preberat na poste. Dalsia moznost je, ze nie je aktualizacia urobena nejaka.
A jasne, mohol sa aj stratit :DD

minenkak
14. dec 2023

@simca06022011 všetko teraz mešká,veď to sú teraz enormne množstvo čo sa posiela

misinka0611
14. dec 2023

To si na tom ešte OK, pozri aký je dátum. Tie lehoty čo majú na stránke sú orientačné za ideálnych podmienok. Ono och negarantujú.

simca06022011
14. dec 2023

@minenkak ved ja viem, minuly tyzden sme s kuriermi mali velmi vazny a dost arognatny meeting :DD neustale kazdorocne vyhovorky ako nestastnici nestihaju, proste maju neschopny manazment. NIc nestihaju. Tie argumenty su totalne smiesne, vyzera to, ze radsej sadneme do auta, ak sa nebude stihat dorucovat a zasielky si rozvezieme :DD

minenkak
14. dec 2023

@simca06022011 kuriérov a poštárov vôbec netreba zaťažovať sťažnosťami, pekne poďakovať a popriať pekný deň,oni sú tí poslední čo môžu za meškanie,to to fakt nezvláda riadenie

simca06022011
14. dec 2023

@minenkak ved my to riesime s vedenim

diewcatqoo
14. dec 2023

Ehm, my cakame na balik od oktobra. Ale teda ceska posta, nie slovenska. Medzitym sme objednali znovu, pisali sme do eshopu, nech to preboha neposielaju cez postu, ale cez nejakeho ineho prepravcu. Tak tento balik nam prisiel za 3 dni. Ten balik, ktory dorucuje posta, je stale v preprave - od oktobra 🤷‍♀️

misinka0611
14. dec 2023

@diewcatqoo V preprave od októbra? Reklamovať. Evidentne je stratený.

diewcatqoo
14. dec 2023

@misinka0611 nastastie, neplatili sme vopred a objednali sme znovu, takze uz nam ten balik nechyba. Nemam cas a ani silu dotahovat sa znovu s ceskou postou (nebolo by to prvykrat, co by sme s nimi riesili reklamaciu). Tak nech si to riesi s postou predajca, jemu vznikla skoda.

tenerifka
14. dec 2023

mne sestra posielala balik 16.11., a stale trci niekde na colnici tu na ostrovoch, vcera som pisala na stranku slovenskej posty, tam ma odporucili na spanielsku, tak som pisala im, a ze to idu presetrit. Dodacia lehota bola 5-7 dni, lenze ak je to na colnici a nestihaju, posta s tym nic nema.
Tvoj pripad bude ten, ze nestihaju, ak je doporuceny, tazko sa strati. Len trpezlivost, mozno pride dnes