• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Milovala som ho a on ma podviedol

26. februára 2014 
No on s ní nebyl vubec, když se odstěhoval tak ona se na něj vykašlala a zustala u manžela. Ja se zabejčila že ho spatky nechci už nikdy. pak byl asi dva měsíce s nějakou slečnou, no a po roce to na mě zkusil znova no a ja povolila. ja taky zkusila novej vztah ale nějak tam nebyla ta velka zamilovanost :unamused: .
31. júl 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já odpustila,ikdyž jsem nemusela!!Láska byla silnější!!

A taky holky nikdy nevíte co nevíte :wink:
31. júl 2008 o 11:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je moudré :wink:
31. júl 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se to dozveděla až po půl roce co to skončilo a už jsem se ho nedokázala vzdát :slight_smile:
31. júl 2008 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo tak to je uplně jina situace než v jaky jsem byla ja :wink:
31. júl 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a fakt ste nemali ani tusaka, ze nieco nie je v poriadku??? :confused:
31. júl 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každá z nás je vždy v jiné situaci!!

Já si vždy říkala,že ybch nevěru neodpustila,takže holky dokud jste nezažily tak nikidy neříkejte nikdy :wink:
31. júl 2008 o 11:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja teda ne :unamused: a ani rodina nic netušila
31. júl 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne ani náhodu!!!Choval s eke mě úplně nádherně!!Bylo to jak z pohádky,i kámoškly říkali že je dokonalý!!No a ejhle :grinning:
31. júl 2008 o 11:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A le hlavně že je všechno v poho a ja už nechci myslet na to co bylo ale na to že jsme ted štastny a makame na mimi :slight_smile: :wink:
31. júl 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nehloda vo vas cervik neistoty, ked same tvrdite, ze ziadna o muzovi nevie vsetko...? :confused:
31. júl 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To víš že hloda ale to by ted u mě hlodalo v kterem koliv jinem vztahu. Prostě to ted shrnu: komu se to nestalo tak nemuže vědět jak by reagoval on. Ja to mam takhle a nic už s tím nenadělam. :slight_smile:
31. júl 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadous jasne, sak ved aj ocmulany cukrik este moze zachutit :wink:
31. júl 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně jak Dadu!!Hlodá a hlodat už bude!!ALe ujsem spolu domluvení,kdyby měl zase nějaké ty nápady nebo mu něco chybělo tak nejdřív dojde za mnou a pokusíme se s tím něco udělat!!A já mu věřím!!Ale ted to vážně neřeším!Užívám si Davídka a je nám krsáně! :dizzy_face:

Dadu přeji ať se brzy zadaří :wink:
31. júl 2008 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, drzim palce! :wink:
31. júl 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky už mi z toho hrabe, nemužu vidět těhuli, koukam po kočarkach no je to dost hrozny :grinning:
31. júl 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu to znám :grinning:

díky venon :grinning: :wink:
31. júl 2008 o 11:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Někdy si přijdu dost otravna i sama sobě, natož okolí :slight_smile: ale budoucí tatka to kupodivu dobře snaší :grinning: Je ochotnej koupit i tak drahej kočar jakej jsem si vybrala :sunglasses:
31. júl 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakto,že nemáš založené albíčko?? :slight_smile:
31. júl 2008 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co bych tam jako měla dat? :confounded: Až budou // tak založím jo!? :wink:
31. júl 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asibysme se měli přesunout jinam,at neporušujem pravidal :grinning:
31. júl 2008 o 11:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A my porušujem? :confounded:
31. júl 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no odbočujem od tématu :grinning:
31. júl 2008 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo když to z toho tak hezky vyplynulo :grinning:
31. júl 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. júl 2008 o 12:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte všetky...ja si tiež myslím, že som ešte velmi mladá na to aby som odpúšťala neveru a zostávala tak až do konca...lenže súhlasím aj s tým, že čo ked je to moja životná láska :frowning2: ???nechápem prečo mi to urobil...na toto budem myslieť ešte dosť dlho...u mňa to je každú chvílu inak, raz mu chcem odpustiť a byť hrozne s ním, ale na druhú stranu načo ostávať s ním ked ma podviedol???ja sa teda nechcem zmieriť s tým, že chlapy proste svinsky podvádzajú aj ženy ktoré milujú...to kde sme???tak neviem :sweat_smile:
31. júl 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ale i zeny podvazeji muze, ktere miluji.... :slight_smile:

moska: je ti 19, v tomhle veku bych asi reagovala podobne, byl by to konec sveta...dnes uz to vidim jinak
31. júl 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moska, ako hovori moj manzel v neriesitelnych situaciach - nechaj to uhnit :grinning: Mozno Ti riesenie vyplynie nejak casom... Nemusime byt vsetci hned poparovani ako ponozky (aj doma ma, suflik s mazvom "ponozky siroty" :grinning: a ked sa pri dalsom prani najde druha, tak sparujem neskor, no co... :wink:
31. júl 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neny,skvělé přirovnání k pomožkám :wink:

Moska pokud váháš,tak to není ten pravý,já neváhala ni chvíli,že chci být s ním! :wink:
31. júl 2008 o 15:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moska, brr, ak takto vyzera niekto, kto si niekoho vazi, tak to je pekny s prepacenim grc. neveru som rozoberala s bratom, je zamilovany. povedal, ze by svoju babu nepodviedol. nie je predsa blazon, ked ma fungujuci vztah riskovat ze by on prisiel. a nie sme predsa zvieratka, aby sme sa nevedeli ovladat...
31. júl 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok