Milujem ženatého muža

lilienka18
11. máj 2014

Ahojte
Nie som sice este mamicka,a neviem ci tato tema tu vobec patri,ale uz si fakt neviem rady.
Moj problem je v tom,ze som sa zalubila do zenateho muza.
Nepovedala som mu este ze ho lubim,ale je jasne ze nieco tusi.
Mam mu to povedat alebo sa tvarit ze sa nic nedeje?
Ja som slobodna.
Vopred vdaka

misinka26
11. máj 2014

... ženatý muži by mali byť pre teba tabu ... snáď nechceš ničiť niekomu rodinu ??? či ??? hľadaj si slobodných chlapov !!!!

mima4
11. máj 2014

@lilienka18
pokial si rozumna zena s velkym "Ž" a mas v sebe od svojich rodicov urcite hodnoty, tak mu to nebudes hovorit. Dovod? Je zenaty, uz slubil inej zene vernost na cely zivot.
Radsej sa zdel s tymto svojim problemom starsej zene, ktora ti pomoze ako sa "odlubit" a ver, ze sa to da...

lilienka18
autor
11. máj 2014

Nechcem aby odisiel od rodiny,o to mi vobec nejde.
Som veriaca a to by som nikdy nechcela aby sa koli mne rozviedol.
Chcem mu to len povedat a dufat ze sa mi mozno ulavy...

nice202
11. máj 2014

@lilienka18 chces mat nalepku rozbijacka rodin? Nechaj ho tak....

biancarv
11. máj 2014

V žiadnom prípade by som mu to nehovorila!!!!

mima4
11. máj 2014

@lilienka18
vobec sa ti neulavi, este jemu spposobis trapenie, ze co spravil take, ze v tebe vzbudil to co citis. Proste ignoruj ho a casom ta to prejde.

misinka26
11. máj 2014

@lilienka18 ...a čo si myslíš, že sa potom stane ??? že to nechá len tak ??? alebo opustí rodinu ??? ja byť tebou nechám si to pre seba a nič mu nepoviem ...

sorciera24
11. máj 2014

@lilienka18 tak co vlastne chces? naco mu to chces hovorit? len pre to, aby si bola ty spokojna?....a ked mu to povies, tak bdues?...co tym ako docielis?.....neviem tvoj vek, ale ak mas stipku zdrav. rozumu, zacnes sa mu vyhybat a pekne ho dostan z halvy......pride este kopu pre teba vhodnych chlapov a sito aj ten pravy a hlavne slobodny!....viem, ze city je tazke prekonat, ale niekedy sa inak neda a je nevyhnutne prekonat to rozumom....co v tomto pripade je!

mata128
11. máj 2014

Veriaca????? Jedno z desatora vravi Nepoziadas manzela/manzelku blizneho svojho.....

sisaha
11. máj 2014

@lilienka18 nic mu nehovor a to z tohto dôvodu: chlapi sa riadia pudovo. Staci im vedomost, ze by mu niektora dala a to pokusenie je velke.. A od tohto je malý krôčik k nevere a problemom. Nevravim, ze kazdy jeden je taky, ale naco rozduchavat ohen?

robertf
11. máj 2014

radsej ruky prec,,,a nic mu nevrav...ak mu to povies,nicomu a nikomu tym nepomozes...ak je normalny chlap,jasne ti povie ze ma rad svoju zenu a rodinu a nema zaujem o inu-ty sa budes trapit ze neopatoval tvoje city a on bude mat vycitky a otazniky preco si sa do neho zalubila,ake ti dal podnety aby si to tak citila...si slobodna,hladaj inde ako vo vlnach manzelov...vela stastia ti zelam 🙂

lilienka18
autor
11. máj 2014

Dakujem vsetkym za rady.
Srdcu sa fakt rozkazat neda.

mylove321
11. máj 2014

to je zle.
nechcela by som milovat zenateho.
neviem co ti poradit.
neviem si ani len predstavit ako by som sa dostala do tejto situacie...
ah jaj...lutujem ta.

mima4
11. máj 2014

@lilienka18

ale da sa rozkazat. Bud ty panujes nad svojim zivotom, alebo nie.

lilienka18
autor
11. máj 2014

@mylove321 Urcite to nebolo mojim prianim zalubit sa do zenateho,stalo sa mi to prvykrat.
Jednoducho to prislo...

misinka26
11. máj 2014

@lilienka18 To je pravda ale rozum nepustí ... ak si apoň troška rozumná a ako píšeš tak si veriaca tak mu to nikdy nepovieš a neurobiš nič čo by mohlo ohroziť jeho rodinu ... oni nemôžu za to, že si sa bezhlavo zaľúbila do ich ocka a manžela ...

mackova11
11. máj 2014

@lilienka18 vieš každá ti tu bude radiť že od ženatého ruky preč pretože sú všetky manželky a iste to chápem keby išlo o môjho tak ani ja by som rada , áno určite to nie je správne ale ako píšeš srdcu sa nedá rozkázať, a prečo by si mala byť len ty tá ktorá rozbíja manželstvo niekoho, na tom sa veľmi podiela aj manžel, ktorí keď ľubi svoju manželku niečo také nespraví. A keď si hľadá oporu v niekom inom aj tak sa to raz skončí rozvodom. Môcť mu povedať že ho ľubís a prečo nie?? veď medzi vami vzniklo isté puto ktoré chcel aj ona povedať mu to prečo nie??? iste nerozbíjať vzťah ked to ani on nechce a chcel ťa len na rozpílenie,ale čo ak ?????? zdôverila by som sa mu určite a nechala by som to potom celé tak nech je so svojou navonok rodinkou šťastný alebo možno práve to mu chýbalo aby si uvedomil a ctil že má doma zdravú rodinu. to už je na ňom , a tebe do nového života veľa šťastia isto natrafíš na chlapa ktorí taký problem nebude mať a na toto budeš len spomínať,

lilienka18
autor
11. máj 2014

Chcem mu to len povedat,nic viac...to je jedine co chcem

heliotrop
11. máj 2014

@lilienka18
asi si si nasla zly portal, na tomto totiz budes vzdy odsudzovana, vzdy vsetko co sa vymyka normalu je vadne.. bohuzial vacsinou ti pisu take, co nieco podobne nezazili a hned ta budu odsudzovat.. ja ta chapem, ci mu to povedat, povedz mu to a potom zacni pomaly cuvat, vysoka pravdepodobnost ze z toho nic nebude, ale aspon budes mat ty srdce ciste a dusu na pokoji, ze jednas fer! 🙂 na druhej strane si si urcite vedoma ze mat dlhodoby vztah s muzom, ktory ma rodinu a deti nie je nic perspektivne, nakolko vzdy sa budes musiet delit a dostavat budes vzdy menej nez vsetci ostatni.. ale milovat a byt zalubena predsa mozes byt, len si nenechaj ublizit ;) tu sa rozumnej rady nikdy nedockas, kazdy tu len odsudzuje, ale ze by si predstavil seba v cudzej kozi, tak to nie..jednoduchsie je zavrhnut, odsudit, opovrhovat.. baby hamba!

mackova11
11. máj 2014

@lilienka18 tak mu to povedz, kľudne tým že mu to povieš rodinu nerozbiješ. Len ty budeš mať srdce na pokoji

adelakk
11. máj 2014

@lilienka18 davam 1000 lajkov pre odpoved ktoru napisala @misinka26. dalsie komentare nebudem ani citat, tento vystihuje vsetko.

katy83
11. máj 2014

kolko mas rokov ak sa mozem opytat ?

tamara2307
11. máj 2014

@lilienka18 zazila som tvoju situaciu, len ja som bola este aj zadana 🙂 nepovedala som to dotycnemu, nemrzi ma to a zachovala by som sa rovnako aj dnes po niekolkych rokoch. On je teraz uz rozvedeny, ale nie mojou vinou a ja si mozem kludne spavat, ze som nenarusila rodinu a neodtrhla dcerku od ocina.

lilienka18
autor
11. máj 2014

@katy83 28

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vincp
11. máj 2014

@lilienka18 Tym, ze mu to povies, rodinu nerozbijes. Na to, aby od rodiny odisiel snad nestaci, ze sa do neho zalubi niekto dalsi. Ak ma on poriadok vo svojom vztahu k manzelke a detom, moze sa zalubit aj dalsix pat 28iciek. Ak xces ulavit sebe, povedz mu to, ale rataj s viacerymi moznostami, ako sa Vas kamaratsky vztah bude vyvijat...vratane toho, ze s Tebou prerusi vsetky kontakty. Jemu to neublizi, Tebe ano

katy83
11. máj 2014

nepoznam dovod preco by si mu to chcela povedat, ked tvrdis ze len kvoli tomu aby sa ti ulavilo tak mysli na to, ze to neostane len tak mozno sa tym ponizis a mozno nieco nove zacne co podvedome sama chces, dobre si, ale rozmysli ako by si sa citila v kozi jeho zeny ...
v zivote sa vacsinou vsetko vracia

grettka
11. máj 2014

Tosku sebazaprenia by nezaskodilo. A hlavne zmenit nazov temy, pretoze milovat neznamena to iste ako byt zamilovany.
Nesuhlasim s tym, ze by mu mala povedat o svojich citoch len aby sa jej ulavilo a mala pokoj na srdci. To je presne obraz dnesnej doby, ulavim si, len aby mne bolo dobre. Treba aj trosku mysliet na dosledky. Je to iba zbytocne provokovanie "tahanie certa za rohy". Nie nehovorit mu to. Kazda zalubenost je zalezitost niekolko mesiacov a zmierni sa. Nezivit ju v sebe zbytocne, odviest pozornost inym smerom - na konicky, priatelov, zmysluplne travenie volneho casu.
Vsetko sa nam deje z nejakeho dovodu, a toto je mozno nieco ako skuska tvojho sebaovladania a sebazaprenia. Aj o tom je zivot.

kveta
11. máj 2014

@lilienka18 Srdcu sa rozkazat neda. Ale cinom ano.

izabelkas
11. máj 2014

@lilienka18 Ak to tusi, tak mu nemusis predsa nic hovorit. 🙂 Ale zda sa, ze ty by si mu to rada povedala a urcite v kutiku duse dufas, ze by Ti to opatoval. Mozno ano, to uz zalezi len na nom, ci si rozbije rodinu. Ty by si mu ju vlastne nerozbila, dala by si sancu, ale rozhodnut by sa musel on. V zivote su vseliake situacie a motanice, ja som sa napriklad dozvedela pred tyzdnom, ze mam uplne ineho otca o ktorom neviem nic. A je strasne vela takych pripadov roznych, napriklad moj pradedko si zobral nejaku zenu po kamaratovi, ktoru v zivote predtym nevidel, iba pre to, ze to slubil jej muzovi, ze ak sa mu nieco stane, ze sa o nu a deti postara... A on vo vojne umrel a tento to dodrzal... Zena bola vraj v tej dobe rada, ze sa o nich niekto postaral, lebo peniaze nemala bez chlapa... A ten muz Tvoj ma deti? Ak nema, tak je to lahsie, ale aj tak ma so zenou uz nejaky zivot a vydavky, urcite by to nebolo lahke vyriesit aj byvanie hypoteku ak maju atd atd. Ak by aj chcel Ta, musela by to byt ozaj velka laska aby toto vsetko prekonala a chcelo by sa mu to riesit... A v dnesnej dobe zial takych lasok vela nie je, dnes sa rozmysla aj rozumom, zial ale je to tak. Netvrdim, ze vsetci su zlatokopi, ale nie je lahke ak on uz ma so zenou nejako zivot zariadeny, aby to iste bolo lahke a mozne zariadit nanovo s dalsou zenou... Kedze doba je zla financne. Vies, si zalubena, lenze casom to mozno vyprchne a zostane Ti len to co aj s hociakym inym chlapom. Pri tomto konkretne mozno dlhy a budes zit s pocitom ze on ma deti aj inde, ak ich ma, s ktorymi sa bude stykat a tym aj so zenou. ALe jasne ak je laska vsetko sa da a vsetko by sa malo pre nu urobit. Tak co my Ti tu poradime, ty musis vediet ako ste na tom. 🙂