Je ženatý alebo hanblivý?

skromnarada
23. jún 2015

Prosím o radu kočky. Prešla som si ťažkým obdobím, kto ma bude googliť zistí, že som už písala diskusiu a vylievala som si tu srdce...ALE!!!S tým je už koniec, som šťastné slobodná, zlomené srdiečko je vyliečené 🙂....Teraz mám iný problém...Konečne sa mi po dlhom čase páči muž...
Aby som to zhrnula...Chodím každý mesiac platiť internet a tam som spoznala jedného muža..mali sme problémy s internetom tak som tam chodila dosť často to riešiť...ani som nevedela,že je to riaditeľ tej spoločnosti, ale on sa správa úplne normálne ako obyčajný zamestnanec, žiadny namyslený týpek! Vždy keď tam prídem stretnem ho, rozprávame sa, dáva mi komplimenty, je neskutočne pozorný, no žiaľ neviem či je slobodný..jeho komplimenty sú také úprimne, že by som ani nepovedala, že je ženatý, ale dnešný muži sú všelijaký...napriek všetkým komplimentom čo mi dáva ma vôbec nepozval von, čiže asi je ženatý....chcem radu
1. ako zistiť či je slobodný
2. v prípade že je slobodný, mám ho pozvať ja??
Veľmi som sa trápila a aj ja si zaslúžim konečne šťastie a tento muž mi za to stojí ☹

dooomca
23. jún 2015

Skús ho ty pozvať a uvidíš čo povie...možno už aj z jeho odpovede zistíš, či je ženatý alebo nie..alebo si tiež prešiel nejakým zlým vzťahom, tak je opatrnejší 🙂..kým nevyskúšaš, nevieš 🙂

janinah
23. jún 2015

keby chcel,tak ťa pozve.....správa sa milo,si klient 😉

tomiholjubavi
23. jún 2015

@skromnarada ktohovie...mozno je len galantny k zakaznikom, ked sa nema k pozyvaniu...ale dufajme, ze sa este rozhybe 🙂

skromnarada
autor
23. jún 2015

@dooomca
@janinah
@tomiholjubavi
baby, to nie je tak že sa správa milo lebo som jeho zákazníčka...ked tam prídem zaplatiť niečo alebo riešiť niečo, vždy príde a zavolá ma do kancelárie že on to somnou bude riešiť nikdy to nenechá na nikoho iného...veď má aj moje číslo keby chce a nič, zostáva to všetko len pri tých komplimentoch....on proste si myslí, že som zadaná a ja tiež neviem ako mu to mám povedať že som slobodná tak nech ma už konečne pozve 😀

bosoriak
23. jún 2015

@skromnarada Ved ho pozvi von ty, co je na tom? On zo svojej pracovnej pozicie tazko nieco poriesi, nech je riaditel akykolvek, nemoze predsa pozyvat klienta na sukromnu akciu. Takze nabuduce tam napochoduj, rovno mu povedz, ci nechce ist po praci niekam na kavu a je to. Ci je zenaty zistis, ak sa ho to spytas. Predpokladam, ze nemate ani jeden 18 rokov, takze je uplne a absolutne normalne, ze sa na tuto malickost opytas.

Jo a lepsie je sa ho na manzelku opytat predtym, nez ho pozves von, ale to je len navrh 🙂
Vela stastia!

adka2011
23. jún 2015

skus sa nejakym vhodnym sposobom medzi recou spytat tiet za priehradkou, ak vies co tym myslim 🙂

skromnarada
autor
23. jún 2015

@bosoriak toto som potrebovala počuť !!!

skromnarada
autor
23. jún 2015

@adka2011 stále premýšľam ako to zakomponovať do nášho rozhovoru ale nič také mi nenapadá, v tomto som hamblivá, keby to bol len nejaký zamestnanec nepoviem, ale aby si nemyslel že som zlatokopka a chcem ho zbaliť

adka2011
23. jún 2015

@skromnarada ja by som sa nepytala jeho, to je take vystartovanie po nom, ze az, ja by som sa na jeho mieste zlakla. A ini kolegovci tam nerobia, ze by si sepla napriklad nejakej pani otazku: A tento vas riaditel ma milu zenu, ked je taky super..? (nieco v tom zmysle)

dooomca
23. jún 2015

@skromnarada ...opýtaj sa ho ako sa má a čo robí po práci, že či nemá chvíľu čas na kávu a hotovo 🙂

skromnarada
autor
23. jún 2015

@adka2011 veď aj nad tým som rozmýšľala, že som opýtam tam tých zamestnancov ale po prvé nemám ani ako pretože keď prídem, tak vždy vyštartuje po mne a ideme do kancelárie a po druhé sa len strápnim, nikdy neviete na aké ženské natrafíte a väčšinou na tom personálnom sú ženy..ale dobrý nápad, si super 🙂

charity
23. jún 2015

@skromnarada Chod tam pred obedom a spytaj sa ho kde v okoli dobre varia.. Mozno sa chyti a pojde s Tebou.

zuzik311
23. jún 2015

@skromnarada veď keď ta vola do svojej kancelárie všetko s tebou rieši on povedz mu ze za ochotu ho pozýval na kávu a uvidis ak pôjde zistíš ci niekoho ma medzirecou sa spýtaš na rodinu manželku deti a ak nepojde vieš na čom si. Veď nemáš 17 nast neni o čom...

peny33
23. jún 2015

A jeho meno nevies? Aby si si ho pozrela popripade na fb alebo skus vygooglit ,mozno najdes odpoved🙂
@skromnarada

zuzik311
23. jún 2015

A zamestnancov by som sa určite nepýtala je to trápne a to sme robili v 17 tich fakt takto zisťovať.. V najhoršom z toho bude len kamarátske posedenie

bonaqa2013
23. jún 2015

Ak máš jeho meno, pozri na facebooku a pod. S tým pozývaním od Teba by som ešte počkala - môže sa zľaknúť a ty zostaneš za blbú a dotieravú.... Vyčkaj času ako hus klasu.

zuzik311
23. jún 2015

@peny33 aj to je fajn nápad na FB sú skoro vsetci

adka2011
23. jún 2015

@skromnarada aha, tak to je trochu ine, ked on hned nabehne, no, nieco urcite vymyslis, drzim palce 🙂

skromnarada
autor
23. jún 2015

@dooomca
@charity
@zuzik311
baby, vy ste odvážne 🙂 ono sa dobre dobre číta, aj ľahko predstavuje, že áno pôjdem tam a rázne už začnem niečo riešiť!!!ale keď ho vidím, srdce sa mi rozbúcha poriadne a už nie som vo svojej koži, potrebovala by som sa uvoľniť pri ňom. Asi si nabudúce dám 2 -3 poháriky a budem odvážnejšia 😀

zuzik311
23. jún 2015

@skromnarada nestresuj veď neviem co je na tom poďakovať predsa treba 🙂

skromnarada
autor
23. jún 2015

nie je na FB, to mi hovoril ☹

peny33
23. jún 2015

@skromnarada si sa ho nato pytala?ci sam povedal?🙂 a na googli nie je nic ,nikde spomenuty?

radkanika
23. jún 2015

@skromnarada ja by som ho nepozyvala...najprv by som vyzistila o nom co to. Ide leto, tak asi mojou otazkou by medzi recou bolo "chystate sa niekam toto leto na dovolenku s rodinkou ci priatelmi?" Urcite by nejako rozvil vetu, ano s...(priatelmi/manzelkou/vlastnu rodinu este nemam,tak...)...a potom by som nato aj ja nejako zareagovala, ze "no ja este uvidim, momentalne partnera nemam, tak ci sa mi podari ukecat kamosku"...jedinou temou vyzistis,akoje on na tom a zaroven das vediet, ze si sama.

asocial
23. jún 2015

@skromnarada yiadne pohariky..:D

@zuzik311 paradna rada..nevtierava...to s ami paci, to by si mohla pouzit..

a okrem toho, uz to tu zaznelo..skusial si ho pohladat napr. na Fb?..

skromnarada
autor
23. jún 2015

@peny33 o FB mi povedal sám, bola na to reč...áno je spomenutý, ale či je ženatý tam nie je 😀 ale ked som tak rozmýšľala, tak chlap ktorý sa stará o taku veľku firmu, dobre vyzerajúci a slobodný...no neviem...

@radkanika výborne!!!toto musím použiť, je to nevtieravé a ako píšeš zároveň sa dozviem o ňom ale aj dám vedieť o sebe 🙂
@asocial nie nie, nie je na FB

bonaqa2013
23. jún 2015

Ešte lepšie Ti poradím ako FB. Daj si Katastrálny portál. sk a tam si dáš jeho meno a rovno vidíš čo aj za majetky vlastní, resp. môže tam byť niekde napr byt napoly s manž. a ešte uvidíš kedy sa narodil a pod. Ja so synom pozerám známych, susedov koho je dom, tam sa dozvieš....

katarinamarkova
23. jún 2015

@skromnarada chodila si do nejakej firmy riesit casto problem s ich produktom co ti predali......je uplne jasne a samozrejme ze sa k tebe spravaju extra milo 🙂 mozno aj nejaky ten kompliment padne.
osobne si myslim, ze by si za tym nic viac ako podlizovanie sa nespokojnemu zakaznikovi vidiet nemala....
....ale.....ak mas chut a nemas co stratit tak to riskni a jednoducho dotycneho pozvi ty! najhorsie co sa ti moze stat, je ze odmietne....resp. ti bude tak blbo ze zmenis dodavatela inerntetu 🙂 ale to su banality v porovnani s tym, ze mozes ziskat fajn priatela.

adrika25
23. jún 2015

Ujo google je mocný čarodej, zisti tam😄

radkanika
23. jún 2015

@skromnarada len nezabudni na ten dodatok, ci s rodinkou alebo priatelmi" :D lebo ked sa opytas len to, ci sa chysta na dovcu, tam moze odpovedat iba ano/nie a koniec..vzdy musis klast otazky,kde sa musi veta rozvit a nedat mu sancu na jednoslovne odpovede ;)

0silvia0
23. jún 2015

@skromnarada no ja som tiež ten typ, že by som na tvojom mieste nebola až taká odvážna ako ti tu radia baby, ale skôr by som nejakou akože nevinnou otázkou vyzistila jeho stav zadania/nezadania 🙂 Možno len tak akože mimochodom vyletenou z úst, napr.: Vy ste ku mne vždy taký milý a pozorný, začnem si namýšľať, že ma chcete zbaliť a hodiť akože vtipný úsmev 😎 😎 a tváriť sa akože nič.... dobre sa radí druhému, tiež neviem, či by som to zvládla 🙂 Ale želám ti to, nech ti to vyjde!