• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj pipi, ja som nad tym rozmyslala uz dlllllho, ale predbehla si ma :grinning:
27. aug 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ked uz ste zalozili novu temu, mozete prijat aj novu clenku? :dizzy_face:
27. aug 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pipi si zlaticko... :wink: :wink: a mozeme zase kecat do nemoty... :grinning:
27. aug 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to vymyslela flow :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som to len zalozila :dizzy_face:
mandy tak vitaj medzi nami a ty si co? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy vitaj a pod s nami trosku klabosit... :grinning:
27. aug 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja som snazilka, skusame to 5.mesiac, ale nemeriam teplotu ani nic podobne, hadam sa raz trafime do spravneho casu :grinning: , pipi momo je kraasna :dizzy_face:
kuko, ako sa citis? a ty tusim studujes, ako budes riesit mimi a skolu? lebo ja tiez studujem, teraz idem do 3. rocnika a keby sa nam zadarilo asi by som isla indi-vindi(y) :grinning:
27. aug 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, teba to uz moze teraz hocikedy chytit, uz sa tesis? :wink:
27. aug 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme,no zadarila sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak drzkame palceky
baby mne sa ta slovina nakoniec presunula na stvrtok tak mam cas sa este ucit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy ja sa neviem dockat.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak ho dooobre vyuzi ale neprehanaj to s tym ucenim :wink:
27. aug 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy: no ja idem teraz do druhej :slight_smile: prvy semester by som chcela spravit normalne a druhy uz individualne. Akurat dnes alebo zajtra sa chystam do skoly a spytam sa, ze ci sa da preist na indi vindy aj v druhom semestri :grinning:
Inak sa mam celkom dobre, grc party ma uz presli a teraz len cakat a modlit sa aby vsetko bolo v poriadku :wink: Snazim sa velmi na take hrozostrasne veci nemysliet, ale tehotenska psychika je svina a niekedy mam take sny a myslienky, ze sa idem z toho zblaznit :unamused:
27. aug 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, drzim palcek, neboj sa :wink: aj tak ta obdivujem ze sa dokazes ucit ked mas pri sebe taky poklad ako je momo :dizzy_face:
flow, tak vyskusaj stare babske recepty na urychlenie :grinning:
27. aug 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau ženský...tak já právě vstala..jako vždy :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 09:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy ved sa snyzim v sobotu som dokonca liezla po strome lebo som zbierala jablka... :sweat_smile: :sweat_smile:

siss ty spachtos :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mandy stare babkse recepty nefunguju :angry: ja som prenasala 2tyzdne a skusala som fakt vsetko a mala vysla von az na vyvolavacku :sweat_smile:
27. aug 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ty mi fakt nedodavas pozitivnu energy ked tak pocuvam o prenasani :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no mně už se chce zas spát :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 09:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takze dnes kava nebude??? :confused:
27. aug 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: dnes? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
27. aug 2007 o 09:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved je pondelok.... :sweat_smile: ale tak sa mi tiez nikam velmi nechce a to nemam ani nic na jedenie doma takze musiiim :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. aug 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: já taky nemám nic k jídlu..jako obvykle..ale já nic kupovat nebudu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 09:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: by som tiez len spala :rolling_eyes:
27. aug 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked ja mam chut na nieco... nejake pecivooo boooooooozeeee :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. aug 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ja som hore uz od 5.45. brrr :angry: a vobec sa mi nechce robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no já mám dva tvrdé rohlíky a sýr..tak jdu do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 09:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss dobru chut :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pozor na zuby... :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy neboj my sme tiez lenive :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem do toho obchodu lebo ma je.... :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: jsem si včera udělala objednávku na látkové plenky a svrchnáčky atd. za 1192 :pensive: jinak...na ten email z toho kočáru mi jako zatím neodepsali..tak nechápu, co se děje..ale našla jsem mnohem lepší stránku..mají ho tam taky..i dobrou autosedačku..tak čekám ještě tři dny..a seru na ně teda :angry: a objednám to jinde :grinning:
27. aug 2007 o 09:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidim ze vsetky mame napraskanu chladnicku a nie sme hladne co? :sweat_smile: no fakt neviem co budem jest... :unamused:
27. aug 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok