Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
16. apr 2009

babyyyyyy...... 😉 😉 😉 😉

petkaerdal
16. apr 2009

my sme oddelenie tehotenstvo akosi preskocili 😀 😀 😀

tvojka
16. apr 2009

jéj,tak aj ja som už tu 😵

petkaerdal
16. apr 2009

no len ci tato tema bude mat aj nejake prispevky za par tt uvidime... 😅

tvojka,ty stale spavas poobede? ja nemozem ani v noci spavat 😠

tvojka
16. apr 2009

Peti,no v noci nespím ani ja,preto to cez den dobieham.Nevydržím dlho ležať,tak si takto zdriemnem niekedy hodku doobeda a potom aj poobede...

Dúfam,že sa sem aj neskôr dostanem,snááád.Vieš,ked budem mať také dobré deti,čo by som robila celé dni 😀 😀 😀

petkaerdal
16. apr 2009

lenze ja nespim ani v noci a ani cz den nezaspim 😠 ja neviem proste spat 😠

no dufam,ze sa sem dostanes,ze deti ti budu spat cele dni 😀 😀

babulka123
autor
16. apr 2009

heheeh ste mali povedat by somm to premenovala ze budete mamickami optimistkami

mauzos
16. apr 2009

caute baby, takze nova temicka? 😀 😝

tvojka
16. apr 2009

Mau,ahoooj,ano!
Tak ako?Fotečky?Niečo okolo pôrodu?Ako chalani doma?Ako ste spinkali?Mám vela otázok,čo? 😅

babulka123
autor
16. apr 2009

mauziiiii vitaj...

tvojka dyyyychaj aj medzi tymmhehehehehe

mauzos
16. apr 2009

prave som pridala par foteciek 😉
a co by ta zaujimalo Tvojka okolo porodu? Radsej Ta nebudem strasit? 😀 😀 Prezila som, mali su OK a to je hlavne. Uz je dobre...
Prva noc bola hrozna, asi zmena prostredia, neviem. Od pol jednej na striedacku plakali a nechceli skoro nic papat. Cez den uz je to fajn, teraz spinkali skoro 5 hodin, napapali sa a spinkaju zas. Dufam, ze v noci nebudu zase buntosit 😲

mauzos
16. apr 2009

a musim sa pochvalit, dnes som sa postavila na vahu a 14 kil je fuc 😝 Este takych 10 a bola by som celkom spokojna 😀 😀

petkaerdal
16. apr 2009

mau,napis ako to prebiehalo vsetko,aj ja chcem vediet..napiiiiiisssssss

mauzos
16. apr 2009

ahoj peti, u vas to mozno bude uplne ine. Pre mna to bolo strasne a fakt vas nechcem strasit 😉 Kazda zena to preziva inak a u teba to moze byt uplne ine. Ako sa mas? Co nove? Co krcok a cukor? Necitala som dozadu...

tvojka
16. apr 2009

Mau,ja som už na operácii bola,vtedy to bolo hrozné,tak ma asi velmi nevystrašíš.Dali ti spinál?Nebolelo to?Po spinály si musela 24h ležať?Ako prebiehalo postavenie na nohy?A aj si niečo cítila,ked ťa rezali?

Som rada,že aspon cez den sa chaloši vyspia a ty sa môžeš tiež 😀

petkaerdal
16. apr 2009

mau maly su zlatiiiiiiiiiiiiiii a podobaju sa podla mna 😉
krasnu vahu mas dole 😉

mau,ale ja to chcem vediet,ja viem,ze u mna to moze byt ine,ja sa nepytam kvoli tomu,ze co ma caka,ja chcem vediet,ako to cele u teba prebehlo 😉

cukor nemam,krcok sa mi zväcsil,mam 34mm,teda mal naposledy,zatvoreny....ale oddychujem,nerobim nic ,uz ani domace prace nerobim,nevarim,vsetko robi manzel,lebo sa bojim....

tvojka
16. apr 2009

Mau a kolko si pribrala za tehu,že už máš takú váhu fuč??? 😲
Ozaj,papkajú tvoje mliečko už obaja?Nepamätám,ktorý z nich to bol trošku lenivší...

Babul a teraz už sa môžem nadýchnuť 😀

petkaerdal
16. apr 2009

mau vidis,aj tvojku to zaujima,tak nam to pekne povedz,co si si prezila..
a robi sa aj ten klystir pri cisarskom?

no vravvvvv 😀

tvojka
16. apr 2009

Jééj,krásni sú drobci!Ved vyzerajú ako jednovaječní,keby ten váhový rozdiel medzi nimi nebol...

mauzos
16. apr 2009

peti tesim sa zo super spraviciek. Len lezkaj dalej a bude vsetko OK.
Tvojka nieco som vycitala, ze uz ides buduci tyzden lahnut do nemocky? Takze si ich neukecala? Pribrala som 10 kg, ale uz pred tehu som mala znacnu nadvahu oproti mojej beznej vahe ...

No tak prisla som tam rano na osmu, pol dna mi robili kadejake vysetrenia monitor, ultrazvuk, krv, gynekologicke vysetrenie, holenie 😲 (mala som oholenu len ofinku, tak mi tu baby poradili a oni ma oholili uplne ... hruuuza), potom klystir, sprcha. O 13,00 som isla po svojich na salu. Mala som spinal, to bolo to najhorsie, tak ako som sa bala ... ten pocit ochrnutia od pol pasa nadol. Necitila som nic, ziadnu bolest, ani tlaky, tahy, vobec nic ... Klesol mi tlak na 80/50, prislo mi strasne zle na vracanie, nieco mi napichli do infuzky a preslo to. Prveho vybrali Lukaska o 13,30 a potom Tomaska o 13,33. Pocula som, ze nieco je s placentou, asi preto bol medzi nimi taky vahovy rozdiel ☹ Obidvoch mi ukazali na sekundu hned po vybrati z bruska a potom mi este doniesli ukazat Lukaska uz umyteho, Tomasko isiel rovno do inkubatora. Apgar skore mali obidvaja 10/10.
Lukaska mi doniesli az vecer. Vstala som az v stredu, skor som nevladala. V utorok vecer som skusala, ale podarilo sa mi len sadnut. Bolesti mam este aj teraz, ale uz sa to da zvladnut.
Kojim len Tomaska, Luky vobec nechce.

mici11
16. apr 2009

Ahojte babenky,

Takze nova temicka, tesim sa. Mohli by sme poprosit admina aby nam opravil troska nazov 😉, chyba tam R je tam vytvale ale to len medzi recou 😉 U detskej bolo super a dokupila som si aj veci do porodnice 😉 Idem si pomaly pobalit tasku 😀 😉

Mau ahoj moja, chlapci su nadherni, krasni, uzasni......velmi sa mi pacia. Verim, ze len prvu noc ste mali taku horsiu, drobci si musia zvyknut 😉 Ty si ale riadne schudla, ze 14 kg, pekne. A co davas Lukymu?

janula13
16. apr 2009

tak mam vas..vcera som nemala kedy a ani v stave som nebola pisat, ani teraz nie som, ked sedim, stale mi tvrdne brucho a dost mali kopu, tak len na chvilku, aby ste vedeli ze zijem..
dost ma boli kostrc a vsetko medzi nohami, mam pocit ze sa rosypem, ale zatial drzim pokope, som zvedava co bude v stredu na poradni, zase uz pojdem pobalena, per istotu, ale aspon ze mi zajtra nabehne 31tt..

mauzi vitaj doma, mali su krasni, aj ja takych chcem 😀 tak uz sa len zabyvat anajst system a bude vam sveta zit...
tvojka, tak vidim ze sa pomaly lucis, tak som zvedava kedy to u vas vypukne, dufam ze das vediet...
babule a uz koncim ale vsetky vas zdravim, strasne ma boli brusko..

mauzos
16. apr 2009

ahoj Mici, dakujem za pochvalu, ja sa nich neviem vynadivat ... ale to ako kazda mamina na svoje babo 😉
Luky papa Nutrilon, to dostaval aj v nemocnici a aj Tomasko sem tam dostane, ked sa mi nechce kojit 😝 z flasky spapka skor.
Takze uz chystat veci do porodnice? Dufam, ze len veci a ty sa tam este nechystas 😉
My sme mali dnes doma detsku lekarku na prvej navsteve. Srasne dobre som si ju vybrala, je to velmi zlata mlada doktorka.

mici11
16. apr 2009

Jeeeeeeeeeeeeeej Janulka ahoj zlaticko moje, no verim, ze vydrzis co najdlhsie pokope. Mrzi ma, ze ta vsetko boli, ale neboj vsetko dobre dopadne a budeme obdivovat tvojich chlapcekov. Uz da nato veeeeeeeeeelmi tesim. Opatruj sa a objimam ta na dialku cmuk cmuk.

Vsetkym dobru noc

mici11
16. apr 2009

Mau len tasku si pomaly nachystam, ja mam este cas, dufam 😅 Super, ze mas fajn detsku doktorku, aj ja som zo svojej nadsena. Myslim, ze je to dost dolezite 😉 Pohladkaj za mna Tomaska aj Lukaska. Pa

mauzos
16. apr 2009

Ahoj Jani, len chod pekne lezkat, este to musis par tyzdnov ustat. Paci sa mi aka si poslusna 😉 Nebojaj, mna tiez vsetko bolelo a aha ako sme to potiahli. Nebyt tej Tomaskovej vahy, je vsetko idealne. Ale on je dobry papac a rychlo to dobehne. A neboj ty budes mat este krajsich chalanov 😉 aj ked pre mna su ti moji anjelikovia najkrajsi 😀 😀

petkaerdal
16. apr 2009

ahojte baby

mau,ale ved to vobec nevyzera podla toho,co si opisala nejak hrozne,aspon pre mna nie,uvidim,co prezijem ja...ja sa bojim tej bolesti po cisarskom 😔 😔 😔

Jani,aj ja sa citim hrozne moja,vsetko ma boli,dole mam pocit,ze ma to boli stale krcok ,ked sa postavim alebo zmenim polohu...juj strasne to stresy prezivam,ratam den za dnom 😅

a moje zase stikutaju o 106 ,uz druhy x dneska 😀 😀 😀

petkaerdal
16. apr 2009

baby,to len nas boli vsetko,pretoze cakame dvojicky,ze sa tam nevmestia alebo to kazdu tehulku? ved ja si to tehu ani nejak nevychutnam..mna boli kazda zmena polohy,potom ked sa mi tam male upracu,je to zase ok...citim sa uz gost blbo fakt 😅

petkaerdal
16. apr 2009

mau ,tusim som sa teba vtedy pytala,ci sa moze krcok zväcsit,nie? a vidis,ten moj mal naposledy zase 34mm...o 1cm viac 😝 dufam,ze este stale aj ma

asi ste tu uz niktora neni...tak dobru noc kocky aj tebe mau a aj tvojim chlapcom 😉

mauzos
16. apr 2009

no peti bolo to dost hrozne, ale tych par dni zbehne a potom je uz ako tak dobre...
mne tak chalani stikutali kazdy den v brusku a teraz sa im stikuta skoro stale ked sa napapaju 😀 taka to je svanda 😝