Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

karkulka55
22. okt 2007

ahoj hedu! ako sa mate s malou heidinkou? to leti ze jeden mesiac aj tyzden... 🙂

pipi1211
autor
22. okt 2007

no tak drzkame palceky nech to ma rychle a nech su obaja v poriadku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
22. okt 2007

ahoj karkul boze ani mi nehovor 😀 ide to jak voda
akurat sme mame problemy ze vcera mala taku kasovitu zelenu stolicu lebo som ju nekojila kvoli antibiot.takze som davala umele a to z toho ale nastastie uz zase po 4dnox kojim a vobec ma neodmietla prave naopak ide sa zadrhnut za mojim cecikom 😀 😀
a ty ako?

miskabb
22. okt 2007

ahoj baby

tak siss je už v nemocke? 🙂 🙂

a ako sa máte?

karkulka55
22. okt 2007

hedu: juuj a preco antibiotika? 😕 ale tak dobre ze je vsetko ok 😉
ja normisne, klasika nic nove 🙂

hedunecka
22. okt 2007

no lebo som mala silnu alergiu a sa spravila infekcia na kozi tak som musela brat ATB 😔 skoro som umrela este ze som tam isla v pia a ze ma zobrala aj o 5vecer aj ked za 400,-ale keby som neisla tak skoncim v nemocke 😠

inak ty mas na siss cislo??potom informuj ci to prezila 😀

arabeska
22. okt 2007

siss sa teda dockala?tak jej prajem co najmenej bolestivy a velmi ryxli porod.uz sa tesime na petka 😵

akatka
22. okt 2007

ahojte baulky, tak davno som tu nebola a pribudli aj nejake babatka... 🙂 hedunecka, gratulujem k Heidinke, je strasne zlatucka, taky maly pampusik 😵 😀

mexx
22. okt 2007

Jaaaj, tak nasa krasna Siss uz je mozno aj maminka... 😵
A este doobeda sme tu riesili, ze malemu sa nechce... 🙂
No dufam, ze budu v najlepsom poriadku a nech je rychlo medzi nami. 😵

weroni
22. okt 2007

caute babulky - ako je so sisstin - neviete? 🙂

elinka27
23. okt 2007

Sisstin ma syna,narodil sa minutu pred polnocou a vazil 2940g,vola sa Petko 🙂

mexx
23. okt 2007

Jeeej, zlaticko... 😵 😵 😵
No tak to som zvedava na prve fotky, mimi jedno tvrdohlave... 🙂

pipi1211
autor
23. okt 2007

jeeeeeej gratulujeme 😀 😀 😀 😀 😀 tesime sa na fotecky.... joj ako jej zavidim ze si teraz moze uzivat take mrtne

hedunecka
23. okt 2007

sisstinka uz je mamicka konecne 😀 😀 gratulujem a tesim ked na foto a ked ti ho budem moct povarovat 😀 😝 ponahlaj domo a hlavne vela mliecka a pevne nervy ti zelam 😉

tinni
23. okt 2007

ahojte, ako sa tu mate? 🙂
Siss, gratulujem! 😉

pipi1211
autor
23. okt 2007

elinka27 a neposlala ti aj foto maleho? 😕 😵 😵 😵 😵

elinka27
23. okt 2007

pipi neposlala, ona mi len pisala sms o 00.47 😀 ale na Oktobrovkach myslim sa ju chystaju ist pozriet,tak snad tam potom daju foto

pipi1211
autor
23. okt 2007

jej super tak nech nam potom daju vediet lebo sa moc tesime az ho uvidime 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a nech ju pekne od nas pozdravuju 😉

kuko7
23. okt 2007

Jeeeeeeeeeeej tak siss konecne porodila 🙂 Uz sa tesim na malickeho a moooooc jej gratulujem....tak nakoniec to zvladli 😀

babulky ahojteee 😀

weroni
23. okt 2007

no super, ja som ju tu tusim kazdu hodinu spovedala ze co a ako 🙂 tak uz to ma za sebou, parada 🙂

malok
23. okt 2007

Tady jsou fotky malého Peti od Sisstin:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

weroni
23. okt 2007

no sisstin ma maleho fesaka 🙂

dzej
23. okt 2007

jé ahoj holky, to je super, že jste napsali o Sisstin a ty fotky, to je paráda. Tak jen aby bylo vše v pořádku a mohla brzo přijít povykládat 😀

weroni
23. okt 2007

ahoj dzej - ako sa mas? dlho som ta tu nevidela 🙂

dzej
23. okt 2007

ahoj weroni, díky, docela dobře. a vy??

pipi1211
autor
23. okt 2007

jej maly petulko je aky krasny 🙂

kuko7
24. okt 2007

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej babulky, no maly Petko nema chybu...este raz gratulujem siss 😀 😀 😀

pipi1211
autor
24. okt 2007

dobre ranko 😉 😉 😉 😉 😉 😉

miruskaaa
24. okt 2007

ahojte holky nemate nektera z vas dobrej recept na otehotneni??uz to budou 4 mesice co jsem vysadila antikoncepci a porad nic ☹

weroni
24. okt 2007

miruska: zacni uzivat kyselinu listovu, ak mas kde - tak cvic brusne tance - moja spolutanecnica otehotnela aj s vnutromaternicovym telieskom 😉 a potom - su urcite polohy pri milovani ktore davaju vacsiu pravdepodobnost otehotneniu. ale tie styri mesiace po vysadeni su v poho, niekto odporuca az pol roka - radsej, vies. no a este jedna vec - po milovani skus sviecku 🙂 alebo stojku - co sa ti zda lepsie ale "sviecka" je jednoduchsia 🙂
drzim palec