• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
ahoj hedu! ako sa mate s malou heidinkou? to leti ze jeden mesiac aj tyzden... :slight_smile:
22. okt 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak drzkame palceky nech to ma rychle a nech su obaja v poriadku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj karkul boze ani mi nehovor :grinning: ide to jak voda
akurat sme mame problemy ze vcera mala taku kasovitu zelenu stolicu lebo som ju nekojila kvoli antibiot.takze som davala umele a to z toho ale nastastie uz zase po 4dnox kojim a vobec ma neodmietla prave naopak ide sa zadrhnut za mojim cecikom :grinning: :grinning:
a ty ako?
22. okt 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby

tak siss je už v nemocke? :slight_smile: :slight_smile:

a ako sa máte?
22. okt 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: juuj a preco antibiotika? :confused: ale tak dobre ze je vsetko ok :wink:
ja normisne, klasika nic nove :slight_smile:
22. okt 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo som mala silnu alergiu a sa spravila infekcia na kozi tak som musela brat ATB :pensive: skoro som umrela este ze som tam isla v pia a ze ma zobrala aj o 5vecer aj ked za 400,-ale keby som neisla tak skoncim v nemocke :angry:

inak ty mas na siss cislo??potom informuj ci to prezila :grinning:
22. okt 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss sa teda dockala?tak jej prajem co najmenej bolestivy a velmi ryxli porod.uz sa tesime na petka :dizzy_face:
22. okt 2007 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baulky, tak davno som tu nebola a pribudli aj nejake babatka... :slight_smile: hedunecka, gratulujem k Heidinke, je strasne zlatucka, taky maly pampusik :dizzy_face: :grinning:
22. okt 2007 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, tak nasa krasna Siss uz je mozno aj maminka... :dizzy_face:
A este doobeda sme tu riesili, ze malemu sa nechce... :slight_smile:
No dufam, ze budu v najlepsom poriadku a nech je rychlo medzi nami. :dizzy_face:
22. okt 2007 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky - ako je so sisstin - neviete? :slight_smile:
22. okt 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisstin ma syna,narodil sa minutu pred polnocou a vazil 2940g,vola sa Petko :slight_smile:
23. okt 2007 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, zlaticko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No tak to som zvedava na prve fotky, mimi jedno tvrdohlave... :slight_smile:
23. okt 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeej gratulujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tesime sa na fotecky.... joj ako jej zavidim ze si teraz moze uzivat take mrtne
23. okt 2007 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstinka uz je mamicka konecne :grinning: :grinning: gratulujem a tesim ked na foto a ked ti ho budem moct povarovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ponahlaj domo a hlavne vela mliecka a pevne nervy ti zelam :wink:
23. okt 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa tu mate? :slight_smile:
Siss, gratulujem! :wink:
23. okt 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
elinka27 a neposlala ti aj foto maleho? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi neposlala, ona mi len pisala sms o 00.47 :grinning: ale na Oktobrovkach myslim sa ju chystaju ist pozriet,tak snad tam potom daju foto
23. okt 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej super tak nech nam potom daju vediet lebo sa moc tesime az ho uvidime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nech ju pekne od nas pozdravuju :wink:
23. okt 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeeej tak siss konecne porodila :slight_smile: Uz sa tesim na malickeho a moooooc jej gratulujem....tak nakoniec to zvladli :grinning:

babulky ahojteee :grinning:
23. okt 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, ja som ju tu tusim kazdu hodinu spovedala ze co a ako :slight_smile: tak uz to ma za sebou, parada :slight_smile:
23. okt 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tady jsou fotky malého Peti od Sisstin:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=76151
23. okt 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sisstin ma maleho fesaka :slight_smile:
23. okt 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé ahoj holky, to je super, že jste napsali o Sisstin a ty fotky, to je paráda. Tak jen aby bylo vše v pořádku a mohla brzo přijít povykládat :grinning:
23. okt 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzej - ako sa mas? dlho som ta tu nevidela :slight_smile:
23. okt 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj weroni, díky, docela dobře. a vy??
23. okt 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej maly petulko je aky krasny :slight_smile:
23. okt 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej babulky, no maly Petko nema chybu...este raz gratulujem siss :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2007 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. okt 2007 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky nemate nektera z vas dobrej recept na otehotneni??uz to budou 4 mesice co jsem vysadila antikoncepci a porad nic :frowning2:
24. okt 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruska: zacni uzivat kyselinu listovu, ak mas kde - tak cvic brusne tance - moja spolutanecnica otehotnela aj s vnutromaternicovym telieskom :wink: a potom - su urcite polohy pri milovani ktore davaju vacsiu pravdepodobnost otehotneniu. ale tie styri mesiace po vysadeni su v poho, niekto odporuca az pol roka - radsej, vies. no a este jedna vec - po milovani skus sviecku :slight_smile: alebo stojku - co sa ti zda lepsie ale "sviecka" je jednoduchsia :slight_smile:
drzim palec
24. okt 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok