• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
holky..porod byl nic moc...celou dobu jsem musela být připojená na monitor a ležet..9hodin nic jinýho..ale malý měl špatné ozvy už..samotný tlačení bylo dobrý..šití nebolelo..a epi mi nedali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale šlo to i bez ní :wink:
28. okt 2007 o 13:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej sis gratulujem ti k amalemu, je rozkosny.
no vidis ako pekne si to zvladla :wink:
28. okt 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby: no šlo to..ale jako úžasnej zážitek to nebyl teda :zipper_mouth: :pensive: :sweat_smile:
28. okt 2007 o 13:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim , hlavne ze to mas za sebou, brusko je prec uz mas len drobca v kosiku :dizzy_face: spinka?
28. okt 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby: spinká..ale teda bruško moc pryč není..hlavně, když se vidíš těsně po porodu..tak to je síla :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. okt 2007 o 13:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj brusko zmizne, este sa ho ponatahujes a potom za nim budes este aj pobehovat tak sa strati jedna radost, ja som predvcerom strazila rocne dievcatko a mam dost, normalne svalovica :grinning: siom ju brala bez kocika takze stale na rukach, vytah nam nefunguje tak som sa aj naslapala a hlavne sme sa blaznili strasne rada "lieta" :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby: dala jsem foto :wink: ten můj drobeček má 3kg a přijde mi těžkej už teď :confused: :sweat_smile:
28. okt 2007 o 13:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som tiez nemala porod boh vie aky a hlavne sitie a to obdobie potom no hned by som si to zopakovala keby sa dalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj dnes sa mi snivalo ze som bola tehu :sweat_smile: v 13tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joj ako rada by som mala dalsie mimi :unamused:
28. okt 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: no mně teda zatím stačí jedno :sweat_smile:
28. okt 2007 o 14:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj ja uz sa moc tesim na druhe my totiz s drahym chceme tri deticky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin: no vidis jaka si sikula ze si to zvladla aj bez eip :slight_smile: s bruskom sa netrap - aj ono potrebuje troska casu na vratenie sa do povodnej podoby :slight_smile:
28. okt 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: no myslela jsem si, že zhubnu víc jak 6 kg :confused:
28. okt 2007 o 15:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisitin to je krasnucky chlapce, uplne nadherne babatko. :dizzy_face:
pippi uz by si aj dalsie chcela, teda budete pekna velka rodinka
28. okt 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby: som ti omrkla albumik - krasny digiscrap robis :slight_smile: ja sa s tym prave ucim robit - doteraz som blbla sice podobne ale jednak v lahsich programoch ako photoshop a jednak aj troska na iny styl ale tento digi sa mi velmi lubi :slight_smile:
sisstin: pocuj pocuj ale sak predsa shubnes :slight_smile: este to len pride, vies :slight_smile:
no inac ake je to mat to drobciatko co 9 mesiacov nosis pod srdcom zrazu tu - vedla seba? :slight_smile:
28. okt 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: furt nechápu, jak jsem ho mohla mít v břiše :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. okt 2007 o 15:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin: :slight_smile: vsak - ked sa narodila moja najmladsia sestricka (teraz ma uz 5 rokov) a prvykrat sme ju prisli pozriet do porodnice tiez sme kukali :sweat_smile:
28. okt 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už aby byl pátek..přijede MP..se neskutečně těšííííííííííím :grinning:
28. okt 2007 o 15:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siss: no konecne som tra zastihla, nedostala si IP? Tak ake to bolo? A co robi drobec? :grinning:
28. okt 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni, tazke teraz skusas digiscrap vo fotosope? ja mam akurat cerstve fotky zo strazenia drobceka tak sa chystam nieco stvorit. tak nech sa ti dari a potom aj ukaz njake vytvory :slight_smile:
28. okt 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby - ano vo photoshope - jedna babenka odtialto - tusim hawra sa vola mi poslala linky na nejake navody tak skusam podla toho :slight_smile: len mam strasne malo casu na to... ale ked sa mi uz nieco podari tak ukazem :slight_smile:
ty chodievas strazit deticky? aj ja som chodievala - ale ja som robievala English babysitting- som na ne hovorila len po anglicky - teraz ked som tehotna som to nechala a venujem sa len uceniu Aj - ale tiez robim s takymi krpcami :slight_smile:
28. okt 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin - MP je manžel Peter? :wink:
28. okt 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: mam taky pocit, ze MP je moj priatel :grinning: :grinning: :grinning: ale nie som si ista :unamused: :wink:
28. okt 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni ak bude treba kludne sa pytaj, poradim co a ako. ja som mala tvorivu krizu :grinning: ale aspon svadobne oznamko som spiskala a to formou scrapu. iank uz nemam na to cas.
a malinka je kamoskina dcerka a tu strazievam ked treba. a druhu kocku to je neterka tu som malo strazila oni byvaju daleko od nas.
28. okt 2007 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: dostala díky :dizzy_face: ale asi ještě tak 50 dalších..já nestíhám odpovídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MP je fakt můj přítel :sweat_smile: se mi to nechce vypisovat pořád :sweat_smile:
28. okt 2007 o 16:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak nic :zipper_mouth:
28. okt 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maly je dobrucky? Vyspinkas sa aj v noci, alebo sa budi? :grinning:
28. okt 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: no budí se baj voko každý tři hodky..ale dá se to... :wink:
28. okt 2007 o 16:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je ok, nech len to tak ostane a nech sa pekne vyspinkas :grinning: a daj mu bacenko :wink:
28. okt 2007 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: jééé..vy chcete Alexe..to jsem chtěla taky :dizzy_face:
28. okt 2007 o 16:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: žeby? :slight_smile: pozerám že sa tu rozbehla téma Alex :wink: Kuko chcete dat Alexander alebo iba Alex? My chceme len Alex - aby z neho neskor neurobili Sana alebo podobne...
droby: vdaka za ochotu - urcite sa spytam ak si nebudem vediet rady :slight_smile:
28. okt 2007 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok