Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
28. okt 2007

holky..porod byl nic moc...celou dobu jsem musela být připojená na monitor a ležet..9hodin nic jinýho..ale malý měl špatné ozvy už..samotný tlačení bylo dobrý..šití nebolelo..a epi mi nedali 😝 ale šlo to i bez ní 😉

droby
28. okt 2007

jeej sis gratulujem ti k amalemu, je rozkosny.
no vidis ako pekne si to zvladla 😉

sisstin
28. okt 2007

droby: no šlo to..ale jako úžasnej zážitek to nebyl teda 🤐 😔 😅

droby
28. okt 2007

to ti verim , hlavne ze to mas za sebou, brusko je prec uz mas len drobca v kosiku 😵 spinka?

sisstin
28. okt 2007

droby: spinká..ale teda bruško moc pryč není..hlavně, když se vidíš těsně po porodu..tak to je síla 🤐 😅 😅 😅

droby
28. okt 2007

aj brusko zmizne, este sa ho ponatahujes a potom za nim budes este aj pobehovat tak sa strati jedna radost, ja som predvcerom strazila rocne dievcatko a mam dost, normalne svalovica 😀 siom ju brala bez kocika takze stale na rukach, vytah nam nefunguje tak som sa aj naslapala a hlavne sme sa blaznili strasne rada "lieta" 😀 😀 😀

sisstin
28. okt 2007

droby: dala jsem foto 😉 ten můj drobeček má 3kg a přijde mi těžkej už teď 😕 😅

pipi1211
autor
28. okt 2007

no ja som tiez nemala porod boh vie aky a hlavne sitie a to obdobie potom no hned by som si to zopakovala keby sa dalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj dnes sa mi snivalo ze som bola tehu 😅 v 13tt 😀 😀 😀 😀 😀 joj ako rada by som mala dalsie mimi 😒

sisstin
28. okt 2007

pipi: no mně teda zatím stačí jedno 😅

pipi1211
autor
28. okt 2007

joj ja uz sa moc tesim na druhe my totiz s drahym chceme tri deticky 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
28. okt 2007

sisstin: no vidis jaka si sikula ze si to zvladla aj bez eip 🙂 s bruskom sa netrap - aj ono potrebuje troska casu na vratenie sa do povodnej podoby 🙂

sisstin
28. okt 2007

weroni: no myslela jsem si, že zhubnu víc jak 6 kg 😕

droby
28. okt 2007

sisitin to je krasnucky chlapce, uplne nadherne babatko. 😵
pippi uz by si aj dalsie chcela, teda budete pekna velka rodinka

weroni
28. okt 2007

droby: som ti omrkla albumik - krasny digiscrap robis 🙂 ja sa s tym prave ucim robit - doteraz som blbla sice podobne ale jednak v lahsich programoch ako photoshop a jednak aj troska na iny styl ale tento digi sa mi velmi lubi 🙂
sisstin: pocuj pocuj ale sak predsa shubnes 🙂 este to len pride, vies 🙂
no inac ake je to mat to drobciatko co 9 mesiacov nosis pod srdcom zrazu tu - vedla seba? 🙂

sisstin
28. okt 2007

weroni: furt nechápu, jak jsem ho mohla mít v břiše 😅 😅 😅

weroni
28. okt 2007

sisstin: 🙂 vsak - ked sa narodila moja najmladsia sestricka (teraz ma uz 5 rokov) a prvykrat sme ju prisli pozriet do porodnice tiez sme kukali 😅

sisstin
28. okt 2007

už aby byl pátek..přijede MP..se neskutečně těšííííííííííím 😀

kuko7
28. okt 2007

ahoj siss: no konecne som tra zastihla, nedostala si IP? Tak ake to bolo? A co robi drobec? 😀

droby
28. okt 2007

weroni, tazke teraz skusas digiscrap vo fotosope? ja mam akurat cerstve fotky zo strazenia drobceka tak sa chystam nieco stvorit. tak nech sa ti dari a potom aj ukaz njake vytvory 🙂

weroni
28. okt 2007

droby - ano vo photoshope - jedna babenka odtialto - tusim hawra sa vola mi poslala linky na nejake navody tak skusam podla toho 🙂 len mam strasne malo casu na to... ale ked sa mi uz nieco podari tak ukazem 🙂
ty chodievas strazit deticky? aj ja som chodievala - ale ja som robievala English babysitting- som na ne hovorila len po anglicky - teraz ked som tehotna som to nechala a venujem sa len uceniu Aj - ale tiez robim s takymi krpcami 🙂

weroni
28. okt 2007

sisstin - MP je manžel Peter? 😉

kuko7
28. okt 2007

weroni: mam taky pocit, ze MP je moj priatel 😀 😀 😀 ale nie som si ista 😒 😉

droby
28. okt 2007

weroni ak bude treba kludne sa pytaj, poradim co a ako. ja som mala tvorivu krizu 😀 ale aspon svadobne oznamko som spiskala a to formou scrapu. iank uz nemam na to cas.
a malinka je kamoskina dcerka a tu strazievam ked treba. a druhu kocku to je neterka tu som malo strazila oni byvaju daleko od nas.

sisstin
28. okt 2007

kuko: dostala díky 😵 ale asi ještě tak 50 dalších..já nestíhám odpovídat 😝

MP je fakt můj přítel 😅 se mi to nechce vypisovat pořád 😅

kuko7
28. okt 2007

siss: 😅 😅 😅 tak nic 🤐

kuko7
28. okt 2007

a maly je dobrucky? Vyspinkas sa aj v noci, alebo sa budi? 😀

sisstin
28. okt 2007

kuko: no budí se baj voko každý tři hodky..ale dá se to... 😉

kuko7
28. okt 2007

tak to je ok, nech len to tak ostane a nech sa pekne vyspinkas 😀 a daj mu bacenko 😉

sisstin
28. okt 2007

kuko: jééé..vy chcete Alexe..to jsem chtěla taky 😵

weroni
28. okt 2007

kuko: žeby? 🙂 pozerám že sa tu rozbehla téma Alex 😉 Kuko chcete dat Alexander alebo iba Alex? My chceme len Alex - aby z neho neskor neurobili Sana alebo podobne...
droby: vdaka za ochotu - urcite sa spytam ak si nebudem vediet rady 🙂