• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
pipi sa ti povie :sweat_smile: ked ty si vyzerala po porode akoby si ani nerodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
njn ale to mi hovorila znama ze jej to trvaloasi tak tristvrte roka kym sa dostala na svoju vahu a ona mala pred tehu niakych 60kg a pred porodom takych85kg :sweat_smile:
4. nov 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, toto je vasa choroba, stale tu rozoberate rozmery :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni hat co narobis.... :sweat_smile: no vies ked polovica z nas navyzera ako z casopisu tak nas to trapi :frowning2: ale vy to mate ine ked ste stihlucke a pekne :wink:
4. nov 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, no ale si po porode, nemozes ocakavat zazraky, bud trpezliva a vsetko sa pekne vrati spat :wink:
kojis este?
4. nov 2007 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem tu..musela jsem krmit a přebalovat tygra :stuck_out_tongue_closed_eyes: já vypadám docela normoš..ale štve mě, že nic neoblíknu přes prdel :rolling_eyes:
4. nov 2007 o 12:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni nekojim....
siss my sme tiez papali a prebalovali tak je nam fajne ale spat nechceme tak mrncime :sweat_smile: :sweat_smile:
siss ja neobleciem absolutne nic, ani spodne pradlo a to ma stve, ze teraz nosim bombardaky :rolling_eyes:
4. nov 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: a co děláš s mlíkem? Odsáváš? Já musím..jinak by mi asi praskly kozy :confounded:
4. nov 2007 o 13:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja ho neodstrekavam, nerobim nic, iba ich mam v pevnej podprde... :sweat_smile:
4. nov 2007 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: a to ti to neteče a nebolí? Mě jo teda :astonished: jsme byli venku :grinning:
4. nov 2007 o 14:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teray uz nie, lebo sme rozmasirovali hrce, ktore sa mi urobili a mlieka mam velmi malo tak mi dr povedala, aby som neodstriekavala, ale spevnila prsia... :confused:
4. nov 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: já si mačkám kozy furt..páč mám strach, že se mi to zanítí :zipper_mouth:
4. nov 2007 o 15:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,chcela by som sa opytat ze ked ste boly v poslednych mesiacoch nedychalo sa vam tahsie??Lebo ja mam uz druhy den taky pocit ako by som mala malo kysliku,ale netrva to cely den....
4. nov 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fenrirka, to moze byt tlak :wink: ja som mala toto, ale v prvych mesiacoch, musela som s tym ist k internemu...
4. nov 2007 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fenrirka: já to měla taky..to prostě tlačí bříško na plíce :wink:
4. nov 2007 o 16:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ty mas uz vyse 22tisic prispevkov, si si toho vobec vedoma? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. nov 2007 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze ja stale nemozem uverit, ze uz mam dieta, mi to akosi nezapina :sweat_smile: :sweat_smile: no ked ho vidim, tak si uvedomim aky je to zazrak.... :grinning: sice trochu uplakany ale nas :grinning:
4. nov 2007 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: mně už se stýská po MP..ach jo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
4. nov 2007 o 16:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ja som sa tu cely weekend neukazala - weekendovala u nas moja najmladsia sestricka od piatku :slight_smile:
tak co nove? mna uz tusim chyta spava nemoc....
4. nov 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flow ani ja tomu stale neverim.... a to ma mala uz 5 mesiacov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :sweat_smile: :sweat_smile: no ked uz budu vo velkom rozpravat tak nam to urcite dojde :wink:
4. nov 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, inak ja sa vobec necitim akko nejaka maminka, ja si stale pripadam ako taka pubertacka, a furt sa s malou len blaznim... a vsetko jej dovolim... :grinning: ale aj Riso je taky, a to ma uz 33 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. nov 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni tak aspon budete vecne mladi :wink: :wink:

snazim sa pozerat konecne superstar ale seka sa mi to jak fras... :angry: :angry: :angry: :angry: kua ked uz maly konecne spinka tak si chcem nieco pozriet a takto ma to iba vytoci :angry:
4. nov 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow a ty sa uz citis ako naozajstna maminka? :grinning:
4. nov 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni ani velmi nie... chvilami mam pocit, ze patrim do blazinca :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. nov 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeeeeeeej gratulujeme megie a jej sariiiinke prajeme uuuuuuuuspesny start do zivota :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2007 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi fiha :slight_smile: :slight_smile: megie vela zdravicka aby ste mali, a na sarinku pozor dali pred frajermi :sweat_smile: :sweat_smile: je velmi zlatucka :dizzy_face:
5. nov 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vsetky spite alebo makate??? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: ja si pijem kafco a cakam kym sa maly zobudi aby sme papali tomu poviem pohoda :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2007 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok