Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
15. nov 2007

😕 co sem uz nikto nexodi??

dzej gratulujem 😉 tak jak pise ar 56 pre babatko ja som ix nakupila tolko ze tristvrte veci nemala na sebe a uz som ix aj zbalila do igelitiek a uz aj teraz su nam vecicky c.62len len na dlzku a to mame len 2mesiace..

mne boli velmi vdacne obycajne biele cele dupky z tesca/3ks su tam/aj su dost teple aj super sedeli..a este som kde tu dala teplacky a uz nam bolo vsetko male takze z tym 300veci mala na sebe asi 10 😅

dzej
15. nov 2007

☹ ☹ jak tu není Siss tak je tu mrtvo. No začnu koukat na oblečky 😅

weroni
15. nov 2007

ahojte žienky 🙂 konečne sa mi po pár dňoch nechutenstva vracajú moje divé chute 🙂 a vy sa ako máte?

hedunecka
15. nov 2007

weroni ja nemusim byt ani teho/teda dufam 😅 🤐 /a xute mam furt 😀 😀 akurat som dojedla cokoladovu musli s jogurtom a uz mam xut na polievocku co rozoberame v septembri 😀 😝

tinni
15. nov 2007

ahojte 🙂

hedunecka
15. nov 2007

ahoj tinni asi to tak vyzera ze by sme mali ostat tehule lebo to tu nejako utixlo 😀 😀 😀

r.o.s.s.i.b
16. nov 2007

Ahojky,chtěla jsem se zeptat,jestli je normální v těhotenství ,když mě občas začne bolet v podbříšku přesně jako před menstruací??A za 2)Z čeho a v kolikátým tt se dělají genetické testy?? 😉

tinni
16. nov 2007

ahoj rossib, gratulujem! 😉 ta bolest je uplne normalna 🙂

r.o.s.s.i.b
16. nov 2007

Moocky děkuji,snad se nespletla doktorka,když mě jen vyšetřila prstama a byla si 100% jistá,v kolikátým týdnu se dá poznat jestli je to kluk nebo holčička?? 3.12.jdu na první ultrazvuk 🙂Byla bych vděčná za nějaké info o porodu,protože toho se mooc bojím ☹

tinni
16. nov 2007

rossib, kolko mas rokov?

r.o.s.s.i.b
16. nov 2007

je mi 20let 😀

hedunecka
16. nov 2007

rossib aj ja mam 20 😉 a neboj vsetko tak ryxlo prebehne ked chces ja to odrodim za teba 😀
no pohlavie ti zistia az ked budes v 20tt vtedy ta caka druhy ultrazvuk 😉 kedy si mala poslednu menstruac.??

r.o.s.s.i.b
16. nov 2007

hedunecka::Tak to mě opravdu potěšilo,že nejsem sama 20ka 😝 mě šlo hlavně o to přestřihnutí hráze,spousta maminek se toho také bojí ☹ poslední jsem měla 2.10.07můžu se zeptat?U vás to bylo plánované??

hedunecka
16. nov 2007

jeeej rossi ono to je zlozite ja som prisla o babatko a toto druhe prislo tiez samo 😉 clovek ked neplanuje ostane teho aj pocas MS 😀

sak je nas tu viac co mame 20 😉 a co tesis sa na babatko??neboj ono ked uz mas tie bolesti necitis ziadny nastrih 😉 a sak mozes si dat epidural ked sa bojis bolesti

r.o.s.s.i.b
16. nov 2007

hedunecka:To já nevím,že tu je ještě někdo v tom věku,jsem tu jen pár dní na koníku 😉 na mimčo se hrozně moc těším 🙂

hedunecka
16. nov 2007

no pokial viem tak pipi ja a tinni-teda neviem ci uz nema 21 😕 inak tinni gratulujem k 10mesiacikom 😉
a drahy ma kolko rockov? ste zobraty alebo az po porode?

r.o.s.s.i.b
16. nov 2007

hedunecka:přítel má 29let ještě jsme se nevzali,ale máme to v plánu na jaře 🙂

arabeska
16. nov 2007

r.o.s.s.i.b 😀 ja mam este par dni 22 a uz 2 deti takze v tejto teme si spravne 😀 😀 😀 a gratulujem k tehotku

r.o.s.s.i.b
16. nov 2007

Děkuji,tak ty jsi měla první mimčo v 18ti??Jinak gratuluji,máš můj obdiv 😀

arabeska
16. nov 2007

hmm noo ja som rodila 2 mesiace pred mojou 18 😅 😅

r.o.s.s.i.b
16. nov 2007

arabeska: A zvládala jsi tu péči v pohodě?? 🙂 já nemůžu nikde na netu najít jak je to s mateřskou dovolenou,já slyšela,že musím mít odpracovaný rok,jenže to nebudu mít,budu mít jen půl roku tak jestli mám nárok ☹

arabeska
16. nov 2007

hej zvladla som to uplne v pohodke 🙂 ja si stale vravim ze vsetko sa da len treba xciet.

a s tou materskou ti neporadim ale podla toho co pises na nu narok nemas ale budes dostavat iba ten rodicovsky prispevok ale neviem kolko to je u vas v cexax

flow111
16. nov 2007

Ahojte no vidim, ze tu akosi malo chodievate... 😒

r.o.s.s.i.b
17. nov 2007

ahojky chtěla jsem se zeptat jestli nevíte,zda při ultrazvuku vadí piercing v pupku?? 😉

r.o.s.s.i.b
17. nov 2007

Ještě dotázek,jak je to s tou krví,jsem slyšela,že se zjišťuje rh faktor i od přítele,že nesmí být dvě ++ nebo + a -??Nebo jak to je?? 😒

bihan
17. nov 2007

Rossib, ak je tvoj rh faktor pozitívny, nikto nič zisťovať nebude.. ak je negatívny, v tehotenstve berú krv na protilátky, po narodení mimča zisťujú jeho krvnú skupinu a prípadne pichnú injekciu, ak má mimi RH+.

weroni
17. nov 2007

ahoj bihan ako sa mas? som pozerala tie uzasne odliatky v tvojom albume to nema chybu 🙂

bihan
17. nov 2007

čauky 😉 Sme sa dnes trošku zabávali 😀
Malá už chrní, MM tiež, tak ešte surfujem po nete, ale asi sa za chvíľku poberiem za nimi 😅
A vy ako? Ako sa cítiš?

weroni
17. nov 2007

bihan: no ja našťastie stále super 🙂 vôbec mi neni zle ešte som doteraz nevracala chvalabohu - len som stále unavená a spím akonáhle môžem 🙂 včera som prespala Domino Day na ktorý som sa tešila a dnes som sa ráno len najedla a zas zalahla - zobudila som sa o štvrtej 😅
ináč v poho 🙂 akurát min. týždeň som mala troška také nechutenstvo na nič okrem ovocia - žiadne normálne jedlo našťastie to prešlo a zas bagrujem jak pasomnica 🙂

bihan
17. nov 2007

Ja som tiež mala len také kratučké obdobie nevoľností, ak sa to tak dá nazvať.. jednoducho žalúdok na vode... ale prvé mesiace boli strašne srandovné, lebo som mala hrozné chute.. prvý mesiac to bolo mäso (najmä krvavé steaky 😅), druhý mesiac myslím ovocie, tretí neviem čo.. znač si to, ak máš nejakú knižku pre mimi, je to fakt zábavné.. a v štvrtom mesiaci som mala obdobie sladkostí.. to bol fakt záhul, lebo som skoro nič iné nejedla - to tak nakoniec aj vyzeralo.. 18 kg navrch 😝
A vraj nevoľnosti nie sú pri chlapcoch 😀