• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
Ahojte, aj ja pozerám, že tu nik nekecá...

ďakujem za gratulácie

sme zdravučkí a pekne priberáme :slight_smile:
28. nov 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj megie:slight_smile:) malicka je krasna....dlho si tu nebola, vsak? :slight_smile:
28. nov 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej ajoj megie kde si bola tak dlho? :confused: :confused: :confused: ako malicka? :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase nikto nic :rolling_eyes:
28. nov 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, my sme boli vcera na druhom utz - videli sme nasho drobceka vlastne poprvykrat lebo minule - v 7tt sme videli len srdiecko :slight_smile: vcera otvaral a zatvaral ustocka, daval si do nich rucky,troska sa pootacal a ked bol kludnucky ho pani doktorka zmerala - mame 5,6 cm co zodpoveda 11-temu, 12-temu tyzdnu :slight_smile: ked mi troska postuchala brusko tak zacal kopat nozickami :grinning: :grinning: :dizzy_face:
baby, to bolo nieco uzasne... :dizzy_face:
29. nov 2007 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni gratulujem a zaroven tixucko zavidim :grinning: viem si predstavit co prezivas ale pockaj ked budes vidiet babo v 20tt to este len bude kraaasne a tie kopanceky juuuj normalne sa tesim na druhe tehotko a tusis zacnem odpocitavat dni :grinning: :grinning:
29. nov 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby :slight_smile: weroni aj ja tisko zavidim no aj ja take este budem pisat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na tych nohaviciach som vcera nasla flak tak to skusim vyprat ci to pojde... :unamused:
29. nov 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni,gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: je to krasne,ja som si vcera akurat kukala 3D ultrazvukove dvd a som aj slzu vyronila.

hedun,uz sa xystas na dalsie? :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky!
Este som sa sem asi neprisla pochvalit....mam 22 a v juli cakame s manzelom dvojicky :dizzy_face:
hedunecka, pipi, bude aj druhe? :wink:
29. nov 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ari noo leto 2009 :wink: teda ked sa nepostasti skor :grinning:

jeej ahoj elenita to je kraasne aj ja chcem 2jicky :slight_smile: samozrejme keby som mohla mala by som aj 5deticiek ale kvoli cisarskemu mozem mat iba dve je to nespravodlive :pensive:
29. nov 2007 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni gratuluji :grinning: a už víte, co to bude??
29. nov 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, chcem sa spytat, som v 26tt a zistila som, ze mam na spodnom pradle trosicku krvi, ale fakt len malinky fliacok. Neviete cim to moze byt? Mam radsej utekat hned lekarovi?
29. nov 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked je to jasne cervena krv ano...
29. nov 2007 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chtěla jsem se zeptat,do kolika kg může těhotná zvedat věci??Tahám po schodech 14kg štěně,tak jestli to už je moc?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosib,podla man je to dost,nemala by si zdvihat nic takze
29. nov 2007 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehotna moze zvihat max.5kilov :wink:

no ale ja som este v 30tt zdvihla svojho 30kiloveho psa ale nastastie sa nic nestalo :wink:
29. nov 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ako sa mate?
Ja s malym sa mame dobre...uz tolko negrckame a je nam sveta zit, hlavne ak nenechame maminu vyspat sa... :sweat_smile:
30. nov 2007 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poslednom case je stale hladny ked vyrastie tak sa obavam toho, ze ho budem radsej satit ako zivit :sweat_smile: pri najhorsom zje mna :sweat_smile: :sweat_smile: ja mam dost masa a tuku :sweat_smile: :sweat_smile:
ale srandujem, no neviem ja nechcem aby mal neskor nadvahu ale ked je hladny co mam robit?
:pensive:
30. nov 2007 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
r.o.s.s.i.b - teda to bys neměla :wink: 14 kilo :wink:
30. nov 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
30. nov 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som rada ze sa tesite so mnou, dakujem, to velmi potesi :slight_smile: je uzasne sledovat ako sa cely svet okolo nas s nami tesi na to malicke, vratane ludi ktorych poznam len cez pismenka :slight_smile:
pipi: s nohavicami nevadi, sak das vediet :slight_smile:
hedu: tak to si viem teda predstavit, vlastne neviem :sweat_smile: to musi byt nieco uzasne... :dizzy_face:
arabeska - s tym 3D si ani ja neviem predstavit aky silny zazitok to musi byt ked tento obycajny utz ma vyviedol z miery :dizzy_face: :slight_smile:
dzej: no kym budeme vediet co to bude si este pockame chvilu :slight_smile: ale urcite dam hned vediet :slight_smile:
1. dec 2007 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodi sem vobec este niekto??? :grinning:
1. dec 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojjjj :slight_smile: kde je kdo??
1. dec 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moc děkuji za odpovědi, :wink: byla bych ráda o doporučenou knížku o těhotenství jaká je dobrá??Kde bych nasbírala nějaký informace :grinning:
1. dec 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, maličká pekne priberá, aj napriek tomu, že posledné dni, skoro po každom papani grcká a to dosť veľa... Najviac ma to hnevá v noci, lebo som bola napr. včera kvôli tomu od 3 do 6 ráno hore, že som jej dala papať, vygrckala to, po 5 min. bola zas hladná, tak znova papať a znova grckala... no hruza.. Ale čo sa týka zdravia, tak je všetko v poriadku. :slight_smile:
2. dec 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj megie,mas zlatucku saru :slight_smile: a aj pekne meno si si vybrala. :slight_smile:
3. dec 2007 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni,ahoj aka si chuducka po babetku :slight_smile: vDobrom ti zavidim :wink: Ja som zvedava aka budem ja ked uz teraz som riadna :frowning2:
3. dec 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
r.o.s.s.i.b : ja mam 'Perfektni kniha o matce a diteti' a som s nou spokojna. Su tam popisane jednotlive fazy tehotenstva - kazde 4 tyzdne, potom o porode, vyzive, a potom do po narodeni starostlivost o mimi, ale teraz neviem ci do dvoch alebo troch rokov. No a co je najpodstatnejsie je tam straaaasne vela obrazkov :grinning:
3. dec 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby ja si myslim ze ta kniha je uplne zbytocna lebo vsetko sa docitate na nete a hlavne na http://tehotenstvo.academy.sk/ su tam popisane jednotlive tyzdne a tak..staci iba ked si nieco hodite do googlu a ono vam to vyhodi stranky
3. dec 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak ako sa mate?
3. dec 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok