Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
9. apr 2008

ketrin: no, pravda je ze je to tu dost vymrete v poslednom case... musime to tu ozivit 😀

r.o.s.s.i.b
9. apr 2008

Ahojky,já se hlásííím 😀 mezi mladé těhulky 😉

weroni
10. apr 2008

rosib - ty cakas mimco o mesiac neskor ako ja 🙂

r.o.s.s.i.b
11. apr 2008

weroni:No jo 😀 tak potom budeš moct informovat až to budeš mít za sebou 😀

kajule
11. apr 2008

Zdravim vas tady, muzu se vtirnout. 😕 😀 😎 😉

tinni
11. apr 2008

dobre ranko 😉

ketrin0011
12. apr 2008

weroni: to som ja ketrin001 iba som sa nemohla prihlasit na tamten nick niketo mi nejako zmenil heslo 😠 aj ked neviem ako...tak teraz mam ketrin0011 🙂 ako sa mate?

ketrin0011
12. apr 2008

kajule : Ahoj.Konecne niekto novy je tu uplna muka ☹

weroni
12. apr 2008

caute zienky,

no ja vam poviem ze bolesti mojej panvy zacinaju byt fakt hrozne, uz sa neviem dockat stvrtka - idem na poradnu tak sa na to hned spytam lebo toto je uz fak hruza.... rano som nevedela ani z postele vstat ☹
dufam ze vy sa mate lepsie...
a okrem toho ma dnes rano oblievali navaly horka... nejak sa to zacina kopit 😅

ketrin0011
12. apr 2008

weroni:neboj vydrziz to... 😉

ketrin0011
12. apr 2008

fiiiiiiiiiiiiha ale je tu naozaj strasne ticho...niekedy Vas tu bolo ovela viac no nie? 😨

tinni
12. apr 2008

kocky, ste tu niektora? 😕

ketrin0011
12. apr 2008

tinni ahojj

ketrin0011
12. apr 2008

tinni : mas krasnu dcerku 🙂 😉

tinni
12. apr 2008

ahoj ketrin, dakujem 😉 aj ty mas zlate babeno 🙂 tiez dcerka, ze? kolko ma mesiacov? 😕

weroni
12. apr 2008

tinni: zase sme sa minuli o par minut? 😅

ketrin: no ved akurat som hovorila manzelovi ze napriek tomu ako hrozne obcas tie kosti zabolia (a to uz citim druhy den tu bolest skoro stale) mi to nevadi a brusko by som este nosila aspon par mesiacov, je to napriek tomu uzasne 🙂
a snazim sa mysliet pozitivne - ze bude mat mimusko lahsi prechod na svet ked sa to tam dole poroztahuje 😀

ketrin0011
13. apr 2008

Dobre ránko kocky ...ste tu ??? tinni: vo februari mala rok...a tvoja ma kolko?

weroni : presne tak 😉 super myslis 😉

weroni
14. apr 2008

ketrin takze ty mas jednu dcerku a planujete druhy niekedy v dohladnej dobe? 😉 lebo moj drahy ked mu stale rozpravam ze by som bola tehotna uz aj cely zivot tak mi na to vzdy povie ze "ved buduci rok mozes byt zase" 😀 chce mat styri deti 😀 vratane dvojiciek - strasne tuzi po dvojickach 🙂 a ja tiez chcem mat vela deti pokial nam to situacia dovoli ale urcite druhe aspon po 2,5 - troch rokoch 🙂
aby som sa tomu prvemu mohla poriadne venovat, a takisto aj tomu druhemu lebo keby sa druhe narodilo ked prve bude trojrocne alebo tri aj daco tak to mu uz vysvetlis - vies ho zapojit do pomahania s babenkom a nemusis doslova kmitat okolo dvoch malickych deti 🙂
napr. kamoska otehotnela ked mala prva dcera 5 mesiacov!!!!!!! 😅 🙄 🤐 tak to jej teda nezavidim, sice je medzi nimi maly rozdiel ale si uzila svoje teda...

kajule
14. apr 2008

Ketrin, ja uz jsem se sem kdysi zasla podivat, v tu dobu to tady ale mnohem vic jelo. 🙂 Koukam, ze ted to tady trosku pokulhava, kze by to chtelo trosku probudit ze zimniho spanku tady. 🙂

tinni
14. apr 2008

ahojte kocky 😉

kajule
14. apr 2008

Ze bych snad konecne mela stesti a na nekoho tady narazila??? 🙂

tinni
14. apr 2008

ano 😀 ja tu tiez inak vzdy vediem monolog 😀

pipinka82
14. apr 2008

Ahojte tehulky ako sa dnes cítite???? 🙂 Ja skvelo už ma netrápi zápcha xixixi 😝 bola to hrôza.A Weroni ty si s GA???? AJ ja ale nepoznám ta 😎

tinni
14. apr 2008

mas krasnuckeho synceka 😉

tinni
14. apr 2008

pipi, ja sa citim celkom fajn, len tehu nie som 😀

kajule
14. apr 2008

Dekuju. 😉 Taky jsem ted koukala na tu tvoji princeznu. 🙂
I ja se citim celkem v pohode, ale tehu taky nejsem, i kdyz by mi to vubec nevadilo. 😀

pipinka82
14. apr 2008

To neva ale maminka si 🙂 Aj ja mám krsnú dcérku menom Rebecca je to pekné meno 🙂 Si z Ba ja tam idem v piatok na 3D ultrazvuk už sa teším 🙂

tinni
14. apr 2008

kajule, dakujem 😉 a ty uz by si aj druhe chcela? 🙂

pipi, hej, som z Ba... a kkkam ides na 3D, na Zahradnicku? Ja som bola na 3Dcku v Brne, bolo to super 😵

pipinka82
14. apr 2008

Ano tam počula som že je to tam o.k. 🙂 podla tebaaaa 🙂 ?????? ale teším sa

tinni
14. apr 2008

Ja som chcela ist do Brna, lebo som pocula, ze tam je to este lepsie, takze na Zahradnickej som nebola, nemozem hodnotit...Inak ja byvam kusok odtial 😀
A mas sa na co tesit 😉 Je to krasny zazitok. Ides aj s manzelom?