Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😃 😃 😃 😃 😃
bihan
27. aug 2007
Budiš, o akom naťahovaní brucha hovoríš? :-N To ešte len spoznáš v treťom trimestri 😃 😃 😃
budis
27. aug 2007
no podla nasho znameho gyndu co som mu volala tak hovoril okolo 5t-6t a ked pojdem doktorovi tak by som uz mala byt okolo 7t no ja tomu nerozumiem pytal sa ma na poslednu mrzku a ta bola 27.7 no ja len chcem aby bolo vsetko ok. kedy sa dava tehotenska knizka? vidim ze ty uz mas zachvilku svoj uzlicek stastia v naruci 🙂 🙂
sisstin
27. aug 2007
budis: já dostala průkaz ve 12tt 😉 a u doktora jsem byla poprvé v 9tt 😉

bihan: já si našla první dvě strie na břichu :-o :-o ]-( :-S
bihan
27. aug 2007
bludis, choď hore do nastavenia, zadaj dátum poslednej MS a týždne tt sa ti objavia v pase - tak ako termín pôrodu 😉 Ja som bola u doktora prvýkrát v 7tt, srdiečko už bilo a ja som bulila ako malá 😃
Siss, ani mi nehovor... mne sa zatiaľ urobili pod pupkom (som musela poriadne čumieť, kým som ich uvidela) a zatiaľ sú len tenučké (na bokoch mám také krásne krvavo-červené ]-( )... inak je sranda, že na bruchu sa mi urobili len na ľavej strane :-N Asi aby mi nezjazvili tetovanie 😃
sisstin
27. aug 2007
bihan: no mně to řekly holky..já bych si toho taky nevšimla..páč si tam nevidim :-N :-N :-N a též dvě tenké na levé straně..tam se mi to furt boulí..tak se to natahuje nejvíc asi =-)
budis
27. aug 2007
tak vam dakujem za rady, ste zlate 🙂
sisstin
27. aug 2007
no vidíš..už ti to svítí 😃 😃 😃
tinni
27. aug 2007
jeeej, to ste kedy stihli zalozit? :-N
sisstin
27. aug 2007
tinni: asi včera... 😃 😃 😃 😃
tinni
27. aug 2007
😃
budis
27. aug 2007
😎 😃 uz teda viem na isto 🙂
tinni
27. aug 2007
budis, tak gratulujem 😉 ste si planovali babenko? =-)
sisstin
27. aug 2007
zas to nešlo ]-( ]-(
flow111
27. aug 2007
ahojte tak nakoniec som si pozrela tri filmy a som uplne death.... :-p :-p nevidim na oci... 8-(
megie
27. aug 2007
ahojkyyy!!! asi mi neuverite ale min. týžden som rozmýšlala nad tým, či nezaložime novú temu, lebo sme mali už mooooc príspevkov... a teraz sem prídem a... čo nevidím, nová tema 😃
sisstin
27. aug 2007
flow: přečetla sis mou radostnou zprávu? 😃
sisstin
27. aug 2007
ježiš flow..co dneska furt děláš? |-| :-N :-N :-N
flow111
27. aug 2007
siss o tom kociari??? aaaanooo som rada, ze sa ti ozvali lebo uz faaakt bolo na case... 😉
flow111
27. aug 2007
siss ja si citam aj ine temy... a fakt valim z poslednych sil vies tie filmy ma uplne vystavili :-N :-N
sisstin
27. aug 2007
flow: na co jsi kukala? 😉 Já mám mrtě filmů..ale už jsem všeeeeechno viděla :-| už aby MP donesl něco nového 😃 😃 😃
flow111
27. aug 2007
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
siss tak kde si????? :-o :-o :-o
sisstin
27. aug 2007
flow: já taky píšu ještě do tří tém :-N :-N :-N
flow111
27. aug 2007
siss som pozerala Utrzeny z retezu, xxx- nova dimenze, Ridick- cernocerna tma... 😉
sisstin
27. aug 2007
flow: tak to neznám ani jedno =-) :-N :-N :-N :-N
flow111
27. aug 2007
ja si hlavne citam...ma to bavi a obcas nieco napisem aj ja ako tichy spolocnik 😉
flow111
27. aug 2007
vsetky su celkopm dobre som si pozicala asi 10 dvd takze pozerat uz mam co 😃
sisstin
27. aug 2007
flow: no mně to nosí MP už vypálené všechno..takže už mám slušnou sbírku 😃 😃 😃 😃
flow111
27. aug 2007
ja si to chystam prepalit...aspon sa nebudem nudit... :-N :-N :-N
sisstin
27. aug 2007
flow: mě to nebaví smažit, páč pak nemůžeš nic jiného dělat na compu :-N :-N :-N :-N ...booože..jak jsem hladná a naprosto niiiic tu není :-S :-S :-S
flow111
27. aug 2007
som sa prejedla z tych makoviek... som na nemala chut asi dva tyzdne a teraz ich nechcem ani vydiet bleee.... :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli