• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
Budiš, o akom naťahovaní brucha hovoríš? :sweat_smile: To ešte len spoznáš v treťom trimestri :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla nasho znameho gyndu co som mu volala tak hovoril okolo 5t-6t a ked pojdem doktorovi tak by som uz mala byt okolo 7t no ja tomu nerozumiem pytal sa ma na poslednu mrzku a ta bola 27.7 no ja len chcem aby bolo vsetko ok. kedy sa dava tehotenska knizka? vidim ze ty uz mas zachvilku svoj uzlicek stastia v naruci :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budis: já dostala průkaz ve 12tt :wink: a u doktora jsem byla poprvé v 9tt :wink:

bihan: já si našla první dvě strie na břichu :astonished: :astonished: :angry: :confounded:
27. aug 2007 o 14:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bludis, choď hore do nastavenia, zadaj dátum poslednej MS a týždne tt sa ti objavia v pase - tak ako termín pôrodu :wink: Ja som bola u doktora prvýkrát v 7tt, srdiečko už bilo a ja som bulila ako malá :grinning:
Siss, ani mi nehovor... mne sa zatiaľ urobili pod pupkom (som musela poriadne čumieť, kým som ich uvidela) a zatiaľ sú len tenučké (na bokoch mám také krásne krvavo-červené :angry: )... inak je sranda, že na bruchu sa mi urobili len na ľavej strane :sweat_smile: Asi aby mi nezjazvili tetovanie :grinning:
27. aug 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: no mně to řekly holky..já bych si toho taky nevšimla..páč si tam nevidim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a též dvě tenké na levé straně..tam se mi to furt boulí..tak se to natahuje nejvíc asi :confused:
27. aug 2007 o 15:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam dakujem za rady, ste zlate :slight_smile:
27. aug 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš..už ti to svítí :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2007 o 15:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, to ste kedy stihli zalozit? :sweat_smile:
27. aug 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni: asi včera... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2007 o 15:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: :grinning: uz teda viem na isto :slight_smile:
27. aug 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budis, tak gratulujem :wink: ste si planovali babenko? :confused:
27. aug 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas to nešlo :angry: :angry:
27. aug 2007 o 16:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak nakoniec som si pozrela tri filmy a som uplne death.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevidim na oci... :rolling_eyes:
27. aug 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkyyy!!! asi mi neuverite ale min. týžden som rozmýšlala nad tým, či nezaložime novú temu, lebo sme mali už mooooc príspevkov... a teraz sem prídem a... čo nevidím, nová tema :grinning:
27. aug 2007 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: přečetla sis mou radostnou zprávu? :grinning:
27. aug 2007 o 17:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš flow..co dneska furt děláš? :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 17:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss o tom kociari??? aaaanooo som rada, ze sa ti ozvali lebo uz faaakt bolo na case... :wink:
27. aug 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja si citam aj ine temy... a fakt valim z poslednych sil vies tie filmy ma uplne vystavili :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: na co jsi kukala? :wink: Já mám mrtě filmů..ale už jsem všeeeeechno viděla :unamused: už aby MP donesl něco nového :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2007 o 17:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
siss tak kde si????? :astonished: :astonished: :astonished:
27. aug 2007 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: já taky píšu ještě do tří tém :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 17:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss som pozerala Utrzeny z retezu, xxx- nova dimenze, Ridick- cernocerna tma... :wink:
27. aug 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: tak to neznám ani jedno :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 17:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si hlavne citam...ma to bavi a obcas nieco napisem aj ja ako tichy spolocnik :wink:
27. aug 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky su celkopm dobre som si pozicala asi 10 dvd takze pozerat uz mam co :grinning:
27. aug 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no mně to nosí MP už vypálené všechno..takže už mám slušnou sbírku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2007 o 17:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to chystam prepalit...aspon sa nebudem nudit... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: mě to nebaví smažit, páč pak nemůžeš nic jiného dělat na compu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...booože..jak jsem hladná a naprosto niiiic tu není :confounded: :confounded: :confounded:
27. aug 2007 o 17:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa prejedla z tych makoviek... som na nemala chut asi dva tyzdne a teraz ich nechcem ani vydiet bleee.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2007 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok