• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
já doufám, že MP už konečně donese ten nový foták :slight_smile:
27. aug 2007 o 18:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisstin, my měli podobný problém ale řekla jsem, že bolet to bude při porodu mě tak jméno bude podle mě. :wink: nakonec jsem byla i ochotná ustoupit ale za celé těhotenství co jsme bříšku říkaly Adélka už jsme si zvykly.
27. aug 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, musím sa už rozlúčiť.. paa :frowning2:
27. aug 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myschka: no kdyby to byla holka..tak je mu to fuk..ale z kluka se může po :angry: a hlavně to už musíme vyřešit, za 14 dní jdeme na matriku kvůli přiznání otcovství..a tam už musíš jména napsat :unamused:
27. aug 2007 o 18:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte... :slight_smile:
27. aug 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megi: hezký večer :wink:

pipi: čau brouku..bude fotkáááá? :dizzy_face:
27. aug 2007 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
foto uz suuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss tak ja sa lucim idem do haja :wink: a pomojkat sa :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz hajate? :confused:
27. aug 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: super kočík :grinning:
27. aug 2007 o 22:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko mamicky, buduce mamicky :grinning:
28. aug 2007 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko po dlhom case tu niesom prva.... :wink: :wink: ahoj mandy :sweat_smile:
28. aug 2007 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
haloooooo :astonished: :astonished: :astonished:
28. aug 2007 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dnes si pisem sama so sebou... je to fajn :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko baby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi :grinning:
28. aug 2007 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi kocik a momo idu k sebe :wink: :wink: peky kociarik... a momo je uzasna urcite po maminke :wink:
28. aug 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joj je to moj maly pokladik :dizzy_face: kocik je neuveritelne super,nie jak hento hebedo co sme mali,je lahunky super sa s nim kocikuje vdaka otacavym kolesam no prosto jednicka aj mala sa v nom pekne asi pol hodku hrala s mysickami a potom hajala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak vidis uz aj momo bude rada v kociku :wink: :wink: ona vedela preco v tom starom nechcela byt :wink:
28. aug 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: no snad ano a nebola to len vynimka :sweat_smile:
ako sa inak citis? :wink:
28. aug 2007 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa citim fajn az na to ze som trochu opuchnuta... :unamused: dnes sa chystam nieco spravit s tymi jablkami co som nazbierala :wink:
28. aug 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v 38tt si zbierala jablka? nebodaj si bola na strome? :confused: :sweat_smile: :angry:
28. aug 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ano aj som liezla len som nevedela zliezt tak ma MP daval dolu :sweat_smile: :sweat_smile:
bolo to v sobotu...som chcela malemu pripomenut, ze by sa uz mohol trosku pohnut :wink:
28. aug 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no skapem z teba... malemu to pripominaj umyvanim dlazky,sexom a bezpecnejsimi vecami ako je lezenie po stromoch... :sweat_smile: inak uz mate vsetky vecicky?
28. aug 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja som bola zvyknuta liezt po skalach takze viem byt opatrna :wink: len trochu zataze nezaskodi :wink: a veciciek mym celkom dost uz mi chyba len kocik... a s tym sa neviem pohnut aj ked som mala vybraty, ale fakt dost tazky... :unamused:
28. aug 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau princezny..tak mně dneska volali, že kočík bude zítra nebo pozítří :astonished: takže najednou nějak rychle...

flow: to jsi dobrá..ve 38tt..já už bych měla nervy :sweat_smile: :sweat_smile:

ináč MP se prý dneska zdálo, že kočíkuje z porodnice :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 10:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, ako sa mate? Ja na piiiiip :astonished:
Vcera sme sa aj s drahym pohadali s jeho rodicmi......je to hrozne a niekedy na nevydrzanie. Ja viem, ze aj ine maju urcite v tehotenstve chvilky, kedy naozaj su s nervami na krajicku, ale ja som niekedy v koncoch :pensive: Od nervozity naozaj neviem co robit :cry: Nechcem aby to ublizilo malickemu a tak radsej vzdy odchadzam s placom....boze co mam robit :fearful:
28. aug 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: nejezdi tam a je to..já takovýhle věci s rodinou vyřešila už dávno :sunglasses:
28. aug 2007 o 10:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojenko lenze mi tam byvame :astonished: a mna ide jebnuuuut :frowning2: Niekedy mam sto chuti odist, ale bohuzial niet kam :pensive: ideme rekonstruovat domcek a az potom budem moct vypadnut, no chcem drzat s manzelom a nie odist koli jeho rodicom. My musime teraz drzat spolu!
28. aug 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: to je blbé :angry: :angry: :angry: já bych k tchyni nikdy nešla :zipper_mouth:
28. aug 2007 o 10:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok