• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
ahoj ahoj :grinning: :grinning:
ako ako???nejake zaujiiimave novinky?? :grinning:

ahoj zuziik...ako?
9. sep 2007 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....
ozaj zuzi ako dopadol test? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
9. sep 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi, ty si to ako nakoniec s babkou dopadla?uz ok? :confused:
9. sep 2007 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako tatar som to napisala :grinning: , myslela som ako sa to nakoniec vyriesilo..
9. sep 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,no , nemala som ho este robit, bolo to asi prilis skoro, robila som ho vcera a dneska mala prist az mrcha, ale nikde.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak ja uz neviem, ... ale je mi dost zle :frowning2:
9. sep 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prave som sa zobudila :sweat_smile:
9. sep 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloooooooooooo, kde ste vsetky?????????????????
9. sep 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinnus - vsetko najlespie k meninkam :dizzy_face:
9. sep 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeeeeeeeeeem zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:
9. sep 2007 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky! :slight_smile: - som tu dneska prvá!!!

ako ste sa vyhajali?

heduuun, flooow, ako ste na tom? :wink: :grinning:
10. sep 2007 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik megie tak som na tom ako stale....nic :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. sep 2007 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, šak máš ešte 5 dni aj s týmto, tak uvidíme :grinning:
10. sep 2007 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja radsej rozmyslam o tom, ze uz len 4 dni....pretoze mozno by sa mohlo postastit dnes :sweat_smile: aj ked pochybujem... :confounded:
10. sep 2007 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vcera praktikovala vypudzovacie metody ako tulkanie a chodenie... zomierala som ale ziadny ucinok to nemalo... akurat som si to tulkanie uzila :dizzy_face:
10. sep 2007 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak neviem ako heidy, ale kedze ma dohodnuty ten cisrak tak uz to ma z polovice za sebou, ale co ja? :cry: Petrikovi sa vobec nechce bodaj by, ked mu posielam same dobroty.... :sweat_smile:
10. sep 2007 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme si s manželom včera trošku pošuchorili :grinning: A na kedy má hedundečka ten cisarak? nem-pamätám...
10. sep 2007 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim, ze je to na druhej strane napisane tak sa mrkni :wink:
10. sep 2007 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takže v piatok na isto... sa tešííím!!!
Inak dneska ideme kuknúť maminu kolegynu (39 r.) má 5 týždnové bábenko :dizzy_face:
10. sep 2007 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto takeho maleho prdolku si ides omrknut? :grinning: ja by som chcela toho svojho vidiet :cry:
10. sep 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, veľmi sa teším...troška si popestujem, aspon budem vedieť, ako mám bábo držať :grinning: Ale on bude riadne ťažký...lebo por. váha bola 4600g... uff.. Dal mamine zabrať teda..
Nem-boooj! zachvilku ho máš pri sebe..ten týžden dva vydržíš... Ale čo ja?! Vyše dvoch mesiacov... :frowning2:
10. sep 2007 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nem-bojim len uz to nevladzem dalej... mi z toho zacinaju hormony totalne blbnut :cry:
10. sep 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, si viem predstaviť, ked mne je na... už teraz.. Uprimne s tebou sucitim :pensive: Ale chápeš??? už len týždeň! už len pár dní!!! to je proste super, teš sa :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2007 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megie ale ani to nie je iste... ked sa petuldo nerozhybe tak budem prenasat co fakt uz nezvladnem :confounded:
10. sep 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MP zase nechce aby som prenasala lebo potom maly nebude panna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. sep 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow :grinning: :grinning: :grinning: Ani môj brat to nechce, lebo by malá nebola škorpion ako on.. :grinning:
10. sep 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chapes?? :grinning: :grinning: :grinning: ich zaujima znamenie :grinning: :grinning: mna aby bol maly zdravy :sweat_smile:
10. sep 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte a krasne ranko zelam..... my dnes mame poradnu a budu nas ockovat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: joj strasne sa bojim!
ako sa mate vy tehulecky nase? :wink:
10. sep 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi :wink: tak to ockovanie vam teda nezavidim brrrr :confounded:
10. sep 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj chuderka moja malinka uz teraz mi je jej luto, snad to bude ok a nebudu horucky:( :slight_smile:
10. sep 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja fakt nechapem preco sa musia male deti tak trapit hned od mala s tymi injekciami.... ja som ohly v detstve neznasala a ani teraz ich nemam v laske :rolling_eyes:
10. sep 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok