Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
1. nov 2007

no kde je ta fotooooooooo? 😉

weroni
1. nov 2007

caute zienky 🙂 vcera som sa vobec nedostala, dosli sme dost neskoro a okrem toho som mala tak sprosto zastavene vetry ze som myslela ze ma slahne... takze rovno hlavicka do postele bola.
Ako sa mate? Co nove?
Sisstin: ako? 🙂

pipi1211
autor
1. nov 2007

nie nie je len ju kamaratka naucila robit nechty tak ze mi spravi som uplne happy 😀 😀 😀 😀
oooooo z teba je blondyna,fiiiiiha 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
1. nov 2007

a co becuska spoznala ta? 😀 😀 😀 😀 caute baby 😵 😵 😵 😵

zuzana_t
1. nov 2007

ahoj pipiiiiii

sisstin
1. nov 2007

tygr konečně spí...tak jdu asi taky odpočívat 😕 a zítra moooc brzo ráno dojde MP 😵

pipi1211
autor
1. nov 2007

tak sa tesim siss ze? 😀 😀 😀 😀 😀
ajoj zuzi ako sa mas? 😉

weroni
1. nov 2007

sisstin: no vidis tak si sa dockala 🙂

zuzana_t
1. nov 2007

pipi - celkom dobre, konecne dneska volno a zajtra sa to v praci nejako vydrzi 😉 ale inak nic nove 😔 a ty?

sisstin
1. nov 2007

pipi: těším 🙂 jinak Peťko má pořád prdíky a krká.. 😖 neví, jestli mu to má jít spodem nebo vrchem..to je tím příkrmem 😠

tinni
1. nov 2007

no este som sa nestihla odfotit, prave kojim 😀

zuzana_t
1. nov 2007

no dobre, tak nakoj a posliiiiiiiiii 😅

tinni
1. nov 2007

dala som jednu fotku zo vcera vecera, ale nie je moc podarena...

sisstin
1. nov 2007

tinni: si můžu nechat zdát o kojení do devíti měsíců 😒 já budu ráda ještě, za jeden měsíc aspoň 😒

zuzana_t
1. nov 2007

tinni - tak ta je naozaj nepodarena 😀 nie je tam nic vidiet, skus esteeeeeeeeeeeeeee

pipi1211
autor
1. nov 2007

no tak to fakt nevyslo ale zato si tam pekna to sa musi uznat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
1. nov 2007

siss: co mas malinko mlieka? 😨

sisstin
1. nov 2007

weroni: jo..málo.. 😔 v porodce jsem neměla vůbec nic..teď už je to trošku lepší, ale stejně ho dokrmuju Bebou 😕

pipi1211
autor
1. nov 2007

siss chce to vela sil, posnaz sa a ked sa nezadari nezufaj ty za to nemozes 😒

sisstin
1. nov 2007

pipi: podle mě je to tím, že jsem se strašně bála porodu..tak se mi něco bloklo 😕 ale trágu z toho nedělám 😉 už jsem objednala protikolikové láhve a ohřívače a tak..svět se nezboří 😉

pipi1211
autor
1. nov 2007

tak tak a hlavne si potom nelam hlavu nad ludmi co ti to budu vycitat lebo su aj taki hlupaci ☹ 😒 😠

sisstin
1. nov 2007

pipi: tohle je mi fuk..na to jsem imunní..a Dr. říkala, že je to v poho..hlavně, že kojím aspoň trošku 😉

tinni
1. nov 2007

uz som sa odfotila, tak to idem stiahnut

tinni
1. nov 2007

no uz sa tam davaju... inak ta farba tam vyzera taka tmava, v skutocnosti je to svetlejsie... 😝

tinni
1. nov 2007

uz je to tam! kde ste vsetky???????

pipi1211
autor
1. nov 2007

ja ze si uplna blondinka 😀 😀 😀 😀 ale ty uz si bola blond,na zakladke nie? 😉 je to peknucke 😉

zuzana_t
1. nov 2007

no, krasne mas vlasky, aj ja som si myslela, ze si uplne blond 😉

tinni
1. nov 2007

ne, uplne blond, vsak to sa ani neda z takych vlasov, ako som mala ja, ale postupne z toho spravime blond...
teraz trvalo strasne dlho len kym mi odfarbila vlasy, potom mi na to dala taku prirodnu farbu a do toho platinovy melir...

sisstin
1. nov 2007

tinni: kočka jsi 😉 😵

dzej
1. nov 2007

ahoj Siss, jsem tu jen na chvíli. Ještě jednou gratuluji moc moc moc. Potom mi musíš všechno popsat, pokud už to teda někde napsaný není 😀 já mám te´d moc lítání v práci, teď jen obědvám, tak jsem nakoukla. Jste oba zdraví a je vše v pořádku??