Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

kotenko
11. dec 2007

noo, toto aj mna nasralo. je rozdiel tema "mlade mamicky" a "19-20 rocne mamicky". toto je iba specialne kategorizovane.
Ved preco si potom ostatni zakladaju temy "oktobrovky 2007" alebo co ja viem co, ked staci napisat potom iba "jesen 2007" alebo co tak iba "rok 2007"??? Hm! 😠

nitka
11. dec 2007

Vprdni sa na to.a kde su ostatne halooo baby

kamajka
11. dec 2007

haloooooo baby ste tu????

kamajka
11. dec 2007

kotenko no aj mna to akože toto, my sa tu teraz mame prisať do tejto temy a my sme vlastne chceli novu ☹ v ktorej by sme sa od začiatku poznali že? ☹

kotenko
11. dec 2007

Jasne kamajka, ja som to tiez tak myslela. teraz ostatne kocky nepoznam, ledva som si zapamatala tie, co sa k nam pridali. Ale co narobime, len sa cudujem, ze nezatvorili temu "pokec pre tie co si vyznali sympatie", ked mohli pokracovat v teme "vyznajme si sympatie".. ale co anrobime...
kde ste zmyzli??? 😲 😖 😢

kamajka
11. dec 2007

no ved asi tak kotenko ja som stale tu 🙂

kamajka
11. dec 2007

a už som aj prišla na to ako sa ta baba vola: mirka 😀 ta čo sa na nu podobaš
a zajtra ideš ležať s malou?

kotenko
11. dec 2007

Ano? super, tak kludne ked mi niekedy povies "mirka", tak sa neurazim 😀 😅
ano, planujem ist za nou, uz aj dr mi povedal ze by som mohla, len dufam ze sa do zajtra nezaplni miesto, hadam nie, lebo by ma to riadne nasralo uz 😠

kamajka
11. dec 2007

či bolo plno? to je neprijemne, viem si prestaviť. a od narodenia je eštze stale v nemocnici malá? juj ti musí byť smutno :( ja ked som mala maleho týžden v nemocnici tak som cele dni preplakala a ten další týžden som musela ist ležať s nim lebo už som bola na dne chudatko moje malé

kamajka
11. dec 2007

idem spať už moja tak zajtra sa tu stretneme konečne že som našla niekoho na pokec lebo som sem na konika ani nechodila ale teraz už budem častejšie 🙂

dobru nocku a krasne sniky ti paaaaaa

pipi1211
autor
11. dec 2007

baby nehnevajte sa na mna ale podla mna tema Mlade maminky,tehulky a snazilky by mala byt dost postacujuca nie? 😉 nemusi sa otvarat predsa x dalsich s rovnakou temou,nie? 🙂

nitka
11. dec 2007

pipi1211 ale musime otvarat nove temy 😀 nitka si zmenila foto...

pipi1211
autor
11. dec 2007

nechapem... 😅

kotenko
11. dec 2007

Ano, doma este nebola.
a najprv mala necakane pristroj na dychanie, potom infekciu, potom plne stavy mali, potom zas nieco.. az teraz dr povedal po mojom naliehani, ze uz by som aj mohla prist. tak som rada, len dufam ze zas nebude plno zajtra.
ja tiez nemam skoro nikoho seberovneho na pisanie s mamickou, akurat jedna holka co kedysi bola milenkou mojho chalana.. ale to mi je blbe 😖 ved chapes asi..
Aj tebe dobru noc.
PS: treba ytvorit forum, kde by sme boli iba my, mlade mamicky. ale aky nazov???

kamajka
12. dec 2007

pipi1211 ta tema bola dobra kvoli tomu, že sme si tam od začiatku mohli pisať spolu. Ono je to trocha blbé votrieť sa niekam do témy 😖 , ja som sem raz písala, a nikto o mňa ani nezakopol.

Kotenko, neboj moja, budete ok 🙂 verím tomu.

K tomu foru - ak vieš ako sa take niečo da vytvoriť - možeš začať 😀 forum by sa volalo mlade mamule predsa 🙂 alebo deti maju deti 😀

tinni
12. dec 2007

Dobre ranko 🙂

kamajka
12. dec 2007

Dobre ranko tinni 🙂

tinni
12. dec 2007

Ako sa mas? 🙂

kamajka
12. dec 2007

Hehe, ako ráno 🙂
nevyspatá, ubolená atd... Jaj už by som si tak rada poriadne pospala..
A ty ako? A čo maličká

tinni
12. dec 2007

No ja som vyspata 🙂 a uz hodinu pracujem, malicka nastastie spinka 🙂

kamajka
12. dec 2007

Pracuješ?

tinni
12. dec 2007

no, pracujem, kym je klud, lebo s malou toho moc nevybavim 😀 a ty? Co robis? 🙂

kamajka
12. dec 2007

no ja tu sedím ako púčik.... Deti sa hrajú... A nudím sa...
Ale musim aj ja upratovať trošku... Volačo...Lebo Vianoce už klopu na dvere 😀 a ja som ešte nič nerobila.... Musim aj okna umyť... Fuu, vieš si predstaviť ako sa mi do toho nechce....

tinni
12. dec 2007

kami, ja som tiez este vobec nic na Vianoce nespravila 😀

kamajka
12. dec 2007

No ale ja už hej - akurat som umyla okno v splani 🙂
dneska ich musim zmaknuť.
A kde su ostatne mamičky?

tinni
12. dec 2007

no malicka mi uz zase spinka, tak mam klud 🙂

dzej
12. dec 2007

ahoj holky, jak se vede? 😉

bishoop
12. dec 2007

Ahoj, je tady někdo?

dzej
12. dec 2007

bishoop já 😉 jinak je mrtvo

bishoop
12. dec 2007

To teda jo, fakt je to tady jak po vymření.Jakpak se máš?