Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
4. nov 2007

flow: čááááááááááááááááááuuuuuuuuuu 🙂 naši Peťkové jsou krásní 😵 😝

pipi1211
autor
4. nov 2007

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dydka
4. nov 2007

ahojte môžem sa pridať? vlastne ešte neviem dobre ako to tu funguje ale za pokus to stojí. dydka

tinni
4. nov 2007

jasne dydka, pridaj sa 😉 a ty si snazilka, alebo cakas babenko? alebo uz maminka?

sisstin
4. nov 2007

pipi, tinni: kuk 😵

tinni
4. nov 2007

ahoj siss, ako sa mate? ako to zvladas? 😉
baby, mne sa inak stale sniva, ze som bud tehotna, alebo v porodnici... co to znamena?

sisstin
4. nov 2007

tinni: teď tu byl MP..tak pomáhal, jak o život..no, ale když plačká kvůli prdíkům..tak já nevím, co s ním 😒

dala jsem nové fotky 🙂

tinni
4. nov 2007

zlaty je maly 😉 a co porod, v pohode, ze?

sisstin
4. nov 2007

tinni: no..moc ne..bez epi 😝 ale tak přežila jsem to 😔

tinni
4. nov 2007

coooooooooooooo 😲 bez epi 😲 to sa da prezit???????????

pipi1211
autor
4. nov 2007

tinni mne sa to tiez stale sniva uz som zufala.... 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
4. nov 2007

tinni: nejdřív mi tvrdili, že je ještě brzo...a pak, že už je zas pozdě 😔 od půl třetí do konce porodu jsem byla jen na monitoru..takže vleže na pravým boku, nic jinýho jsem nesměla 😠 ale hustý bolesti jsem měla až v deset a pak po oxytocinu..jinak porod je popsanej u nás na cz konovi v Jaký byl porod 😉 tak jestli chceš, tak si to přečti 😉

tinni
4. nov 2007

by som niekde chcela zistit, co to znamena... napr. viem, ze smrt znamena dlhy zivot, tak dufam, ze narodenuie nie je opak 😅

sisstin
4. nov 2007

tinni: str. 44 😉

zuzana_t
4. nov 2007

tinni - hod si snar na nete, mozno tam nieco najdes

flow111
4. nov 2007

ahojte 😵
siss ty si to mala bez epi???? 😕 😕 ty kokso....
inak moj porod trval bezmala tri dni tie svine ma nechali trapit sa... 😠 😠 uz to fakt nikdy nechcem zazit.... ked som uz prosikala nech mi daju nieco na bolesti tak sa na mna pozreli akoze co to od nich chcem... 😠 no a epi som nechcela tak som to musela pretrpiet a na tlacenie som uz energiu skoro vobec nemala tak mi dokina pomahala lebo som bola taka vystavena jak citron... 😅 ale zaver bol uzasny taka ulava... a maly hned na plne hrdlo zacal vrieskat 😀 😀

sisstin
4. nov 2007

flow:no já měla docela dobrej porod..sice to bolelo..ale fakt velký bolesti jsem měla asi dvě hodiny..a tlačení bylo úplně v poho..3x a byl venku..a šití mě vůbec nebolelo 😕

kuko7
4. nov 2007

Cavte krasky, ako sa mate? Aj ja uz chcem rodiiiiit 😀 😀 😀

sisstin
4. nov 2007

já bych se ráda vyspala 🙄 ale nejde to moc 😒

bihan
4. nov 2007

Siss, to sú teda pekné mrchy... teda Flow v tvojom prípde snáď ešte väčšie 😅... Mňa nechali trápiť asi 1,5 hoďky na monitore a keď to začal byť poriadny záhul, PA skontrolovala, 4cm a volali anesteziológa.. a tiež sa mi nezdá ten ich argument, že neskoro... predsa to trvá len pár minút, kým začne epi účinkovať...

sisstin
4. nov 2007

bihan: tam spíš šlo o to, že buď se jim nechtělo v noci volat anesteziologa 😉 a nebo to bylo kvůli tomu, že malej měl špatné srdeční ozvy-proto jsem byla furt na monitoru..a to epi podle nich prodlužuje tlačení..a oni potřebovali, aby to bylo rychle 😉 ale šlo to přežít i bez toho 😉

sisstin
4. nov 2007

flow: vy jste jenom na UM? Já trošku kojím..ale pokaždý dávám příkrm..a v noci občas jen přikrmuju 😉 za chvíli budeme taky na flašce jenom 😉

flow111
4. nov 2007

no tak ja som na sale tvrdla po tabletke skoro 12 hodin... to uz som pomali liezla po stene... 😖 viete bola som nevyspata po tych dvoch dnoch nepravidelnych kontrakciach, ze som si myslela ze asi umrem 😅 , chudak MP to sledoval jak sa trapim... vacsinu casu som stravila v sprche lebo to som bola uz aj psychicky na maderu ked mi stale hovorili, ze som malo otvorena 😠
siss to ti zavidim 🤐

sisstin
4. nov 2007

flow: já do sprchy nesměla..ani chodit..ani nic..ani pít 😖

flow111
4. nov 2007

siss mna to kojenie priserne bolelo, prsia sa mi zapalili lebo akosi mlieko neslo von a maly chudak bol hladny tak som to vzdala a teraz je spokojny on a aj ja 😉

sisstin
4. nov 2007

flow: no já taky kojim, aby se neřeklo 😕 pak se mu líp kaká a je klidnější..ale na hlad to určitě není 😉 a přikládat každou hodinu..to mi přijde jak hovadina..to bych se nevyspala nikdy..a on taky ne..mě to kojení nebaví a nejde mi..tak to spíš trpím jen tak 😉

flow111
4. nov 2007

siss pit som nemohla ani ja trak ma chodili do tej sprchy kontrolovat aby som neodpadla, lebo som si davala skoro vriacu vodu, ale pomahalo to chvilu...

sisstin
4. nov 2007

flow: já jsem byla ve sprše jen jednou..a pak mě zprdli, že mám vařící břicho..že horkou nesmím, že má malý z toho pak bušení jak svina 😖

flow111
4. nov 2007

siss ja som tpela 10 dni a potom ked sme pri kojeni plakali obaja som povedala dost a kupil sa nutrilon .... 😉

tinni
4. nov 2007

baby, ja som pocas porodu pila a jedla hroznovy cukor...