Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

moncicici
3. máj 2008

Caute kocky 🙂 je tu niektora z vas???

weroni
3. máj 2008

pipinka: to si kde nabrala ze si drzim vahu? 😅 ved ja som uz pribrala 16 kil 😀 akurat som pisala ze tri tyzdne som nic nepribrala a stale som mala len plus 15 😉 no teraz uz je 16-te 🙂

pipinka82
3. máj 2008

tak som to zle pochopila asi.... no neva aj ja mám na sebe 10 kg a zvišuje sa to radšej sa už nevážim lebo mi je zle ked to vidím stačí že zrkadlo praská ked prejdem okolo neho xixixix 🙂 ináč ako sa cítiš 🙂 už sa ti to kráti jooooj super nie???? 🙂

moncicici
4. máj 2008

Dobre ranko tehulky,je tu niekto alebo este spinkate??? 🙂

tinni
4. máj 2008

dobre ranko, je tu niekto??? 😕 😉

moncicici
4. máj 2008

Halloooooooooooooo to uz sem nik nechodi??? ☹

girl.misel
4. máj 2008

ahojky tak já se přidávám k vám

claudinka
4. máj 2008

Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba 🙂

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame 🙂

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň 🙂

tinni
4. máj 2008

Claudi, skoda, ze to nie je niekde, kde sa da aj dobre zaparkovat 😒 lebo MHD sa mi s malickou nechce trepat...

tinni
5. máj 2008

dobre ranko, kocky 😉 Zase tu nikto nie je????

pipinka82
5. máj 2008

ale je jaaaa 🙂 lietam hore dole teraz sompráve bola na spoločnom termíne 🙂 ale všade je mrtvo 🙂 ako sa máš????

tinni
5. máj 2008

mam sa fajn, prave som ulozila malicku, tak mam trosku klud, ale pojdem zachvilu zase upratovat 😀 sa mi vobec nechce...

tinni
5. máj 2008

a ty sa mas ako? 😉

pipinka82
5. máj 2008

ujde to akurát som ranajkovala a budem muset íst s psíkom von už sa preberá a zachvilku na bude otravovat s prechádzkou 🙂 a potom na nákupi treba íst nechce sa ani mne no ale čo už 🙂

tinni
5. máj 2008

a ty uz ani nie si v praci? 😉

pipinka82
5. máj 2008

nie niesom už pomali 2 mesiac na pnke som a už aj ostanem do juna kým nepojdem na materskú 🙂

pipinka82
7. máj 2008

no čoje baby kam ste zutekali?????? 🙂

moncicici
9. máj 2008

halo to uz sem nikto nechodi??? ☹

pipinka82
10. máj 2008

no ja neviem ale tu asi iba my nakukneme niekedy Moni 🙂 ale ani my sa tu nezastihneme nikdy 🙂

tinni
10. máj 2008

ahojte kocky, ako sa mate? 😉

moncicici
11. máj 2008

no nemame stastie 🙂

tinni
11. máj 2008

ja som tuuuuuuuuuuuu 😉

moncicici
11. máj 2008

sorry tinni ja som musela odskocit prec ☹

drobcek13
13. máj 2008

Ahojte, je tu niekto???

moncicici
14. máj 2008

to uz sem vazne nikto nechodi??? ☹

iwca
15. máj 2008

ahojky, tak jak těhulkujete? Taky je u vás takové vedro? 😝 Už se mi ani nechce s malou ven když to tam tak praží...takže půjdem až večer a zatím budu projíždět koníka pokud mě malá nechá 🙂 zatím to vypadá že se sama dobře baví rozhodla se že mi vytahá všechny věci ze šuplíků tak budu mít co uklízet 😀

moncicici
17. máj 2008

Dobre ranko 🙂 je tu niekto???

tinni
17. máj 2008

ahojte kocky 😉

weroni
17. máj 2008

caute babyco nove? 🙂 nam uz sa to bliiiiiiiiiiiiiiiiiiizi 😅

miskinadamko
18. máj 2008

ahojte,weroni drzim palce a nech ti t voda podari 😵 ,inak aky tu je vekovy priemer deticiek a maminiek? ja mam 21 no za 2mesiace 22 😀 a maly ma 4 mesiace 😵 🙂