Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

megie
20. sep 2007

kajule, taký menší dotaz...aký si mala pôrod? ( 😀 )

pipi1211
autor
20. sep 2007

hej ale tie som stihla v marci 🙂 takze teraz som mala len prax a ustne 🙂
no ja mam buduci rok v plane vysku tak som zvedava ci sam i nieco podari 😅 a hlavne ci sa to podari financne koli tomu ze chcem externe a to sa plati ☹

pipi1211
autor
20. sep 2007

megie vcera som volala s triednou a povedala ze som zo vsetkeho urobila takze sa nemusim bat ze by mi dali 5 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kajule
20. sep 2007

Megie, řeknu ti, že kdyby byl každý porod jako ten Patrika, tak budu radši rodit než bych šla k zubaři. 😉
Hodím ti sem odkaz, psala jsem to do Jaké to bylo. 😉

kajule
20. sep 2007

Megie, jestli chceš opravdu vědět, jakej jsem ho měla, tak tady si to můžeš přečíst. 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

megie
20. sep 2007

pipi, aha...bože, šak si hovorila, že si zmaturovala...ja som už asi fakt dementná... - to tá tehudemencia -to nie ja! 😀 😀 😀

kajule, ano? dobree dik. 🙂

kajule
20. sep 2007

Megie, ty na to máš ještě nárok. 😉 Mně ještě teď občas hrabe, kže mám pocit, že mě ta těhu demence ještě neopustila. 😅 😕 😀

karkulka55
20. sep 2007

pipi si sikulka a s malym babatkom....ja by som sa asi prd naucila.

megie
20. sep 2007

kajule...no, nemám slov... keby to tak aj u nás dopadlo 😵

kajule
20. sep 2007

Megie, určitě to tak bude, nesmíš myslet hnedka na nejhorší. Ale přiznám se, že já jsem se na začátku a i pak dýl porodu pěkně děsila, ale na předpor. kurzu jsme měli senzační PA a ta mě naučila se na něj těšit. 😉

megie
20. sep 2007

kajule, to je čerstvo-mamičkovská demencia 😀 Ale fakt, novopečené maminky, sú tak troška - mimo... 😅 😀

megie
20. sep 2007

ahaa, a v koľkatom tt si začala chodiť na prípravu?

No, my možno budeme mať aj cisarak.... možno. 😕

kajule
20. sep 2007

Já myslela, že to trvá tak těch šest neděl? 😕 😲
Pomalu si ale začnu myslet, že u mě to není ani těhu demence ani demence čerstvý maminky, ale že prostě už taková jsem, že to mám vrozený. 😅 😀 😀 😎

sisstin
20. sep 2007

čau holky, takže: UZV mi dělala, malej je hlavou dolů..třikrát hurá , CS 3, hlavička už naléhá do porodních cest..ale na porod to nevypadá , SF 38 mi fakt vyrostl břuch....streptokoka nemám, jen trošku míň krvine, ale to se řeší prej až po porodu. 😉

megie
20. sep 2007

siss, tak gratulujem k výsledkom a k správnej polohe... 😉 Inak, aj ja mám CS3. 😕 A čo je SF 38???

megie
20. sep 2007

kajule, ja si myslím, že mamička je vyhúkaná ešte aspon 3 mesiace po pôrode, nie len 6 nediel... 😉 😎 Ja si zas nahováram, že to je tým tehotenstvom... 😀

sisstin
20. sep 2007

megie: SF je ta délka od stydké kosti po konec dělohy..by to číslo mělo baj voko odpovídat tt 😉 já jen, že před dvěma týdny jsem měla 30 😅

kajule
20. sep 2007

Megie, od 24.tt. 😉
Siss, taky gratuluju k výsledkům. Úplně mi to připomnělo, jak jsme tohle řešili na květnu. Vždycky jsme přišli z poradny a hned jsme hlásili CS, SF atd. atd. 😵

sisstin
20. sep 2007

no já jsem hlavně ráda, že je hlavou dolů..a nebudou mi ho otáčet ani nic 😵

kajule
20. sep 2007

Megie, no přeci jenom už mám i víc jak ty tři měsíce po porodu. 😅 😎
Moje doktorka mi říkala, že se říká, že to má odpovídat tt a u někoho to sedí a u někoho ne. Prý taky záleží na tom, jak to mimi tam leží, pže pak se to někdy i těžko nahmatává. Mně kolikrát sestřičky naměřili mnohem míň a byli z toho zdešení. Doktorka mě pak přeměřila a řekla, že mám tu délku úplně normální, ale sestřičky prý nahmataly Páťovi zádíčka a dál už nehledaly.

kajule
20. sep 2007

Siss, jj ty hmaty o který se někde pokouší, aby mimíse otočili mi přijdou docela brutální.

sisstin
20. sep 2007

kajule: bléé..já bych si to nenechala dělat 🤐

kajule
20. sep 2007

Já bych na to taky nepřistoupila ani náhodou. 😝

sisstin
20. sep 2007

přemejšlim, jestli mám jít na poštu nebo néééé 😕

karkulka55
20. sep 2007

a ako babatko potom otacaju?? nerobi sa hned cisarsky??😕

sisstin
20. sep 2007

karkul: skáčou ti po břichu a různě tlačej..a i spodkem se ho snaží otočit..bléééé..kvůli tomu jsem ráda..CR by mi nevadil 😉

kajule
20. sep 2007

Si nedovedu ty jejich hmaty představit. Já jsem teda ráda, že jsem rodila normálně, potom co jsem viděla tu paní vedle mě po CŘ. ☹
Siss a co Flow ještě nic?

sisstin
20. sep 2007

kajule: nic 😒 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

kajule
20. sep 2007

Už mi to přijde docela dlouho. Tak budeme doufat, že už má mimi u sebe a prostě v tý euforii nemá čas napsat. 🙂 Přála bych jí to, pže mi přijde, že ji tam trápí už vážně dlouho. ☹ ☹ ☹

sisstin
20. sep 2007

kajule: nemyslím, jestli začali vyvolávat tak v devět 😒