Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
20. sep 2007

siss no to veru mas 😀 hlavne ked ty chces ist aj po termine 😀 😀

karkul no malinka zatial posluxa len nas trapi trosku brusko lebo berem zelezo a prevdepodobne jej to nerobi dobre tak jej musim vzdy pixnut teplomerik a tak to vzdy z nej vyleti.. 😖 xuda!musim ho vysadit!!

karkulka55
20. sep 2007

a preco musis brat zelezo??? 😕
ako to jej to trosku posturchas teplomerom?? 😕 😅 chudatko malinke..ale je naaadhernaaa 😵

kajule
20. sep 2007

Hedu, já jsem brala taky železo, ale jenom v porodnici. Teď ho bere Páťa kvůli tomu jak měl tu novor. žloutenku. Bere se to tak pět měsíců, první týdny ho bříško taky trápilo, i když ještě nebral to železo, ale teď už je to v pohodě i se železem. Asi je to tím, jak sebou pořád mrská. 🙂

karkulka55
20. sep 2007

z coho maju babetka tu zltacku??? a co to vlastne je ta novor.zltacka?? 😕

kajule
20. sep 2007
kajule
20. sep 2007

Karkul, je to úplně normální jev, má ji spousta novorozenců a zvlášť ale ty nedonošený.

hedunecka
20. sep 2007

karkul lebo mam malo zeleza ja som xudokrvna a kedze mi robili aj operaciu tak som trosku viac krvicky stratila a aj to sestonedelie do toho tak musim zasobovat nejako lebo by som bola slaba jak muxa 😉
no pixnem jej teplomerik do ritky a taaaaaak zatlaci a potom je spokojna ani sa nepohne 😀 😀

kajule a kedy vam nasadili zelezo??no malinka ma tiez zltacku ale iba slabunku..vy ste mali silnu ked musi brat zelezo? 😕

kajule
20. sep 2007

Páťa měl taky slabou, ale ono když kojíš, tak někdy mizí pomalu třeba jak dva měsíce. I když to je už v takových hladinách, že můžete být doma. A doktorka nám na to napsala pro Páťu sirup, aby ho bral.
Já brala železo po porodě, pže jsem měla špatný KO. V šestinedělí jsem si připadala jak smrtka a zvlášť pár dnů po porodu jsem byla tak vysílená, i přesto že byl porod rychlý a byla to pohoda. Jenže jsem noc předtím nejedla, nespala, neměla ráno prášek na ŠŽ a ten se musí brát pravidelně. Normálně by to nic neudělalo, ale jak jsem byla vyčerpaná, tak to bylo ještě horší.

karkulka55
20. sep 2007

dakujem kajule, zas som o nieco mudrejsia 😀 😀

kajule
20. sep 2007

Karkul, není za co. 😉

kuko7
20. sep 2007

Ahojte babulky, dala som si pauzu v uceni, ide ma z toho drbnut 😝 😝 😝 boooze...preco sa musim prave ja a prave dnes ucit, ked sa mi tak nexe 🙄

sisstin
20. sep 2007

tak právě mi volala Flow 😀 už mají Petera..malý má 49 cm a něco přes 3 kg...třikrát hurááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kajule
20. sep 2007

Siss, tak to jsem vážně šťastná. Ufff mi spadl kámen ze srdce.
Flow k chlapečkovi moooc a moc blahopřeju a přeju hodně zdravíčka pro maminku i pro chlapečka a ať krásně roste a má se čile k světu. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisstin
20. sep 2007

teda..dva dny kontrakcí 🙄

kajule
20. sep 2007

Siss, to by mě asi položilo. 😖

sisstin
20. sep 2007

však už byla děsně unavená..a je potrhaná a šitá 🙄

kajule
20. sep 2007

☹ ☹ ☹ , ale i za to šití to určitě stojí za to. 😵 😵 😵
Siss, ještě se pořád netěšíš?

sisstin
20. sep 2007

ted už vůbec 😒

bihan
20. sep 2007

Siss, prosím, napíš jej, že jej všetky strašne držíme palčeky, aby sa čo najskôr zase dostala do formy a už sa mohla z Peťa len a len tešiť 😉 Neboj, ona to zvládne... Ta my tak isto 😉

arabeska
20. sep 2007

velmi flow gratulujeme,inak nexapem ze preco ju nexali sa tak dlho trapit,xuda

pipi1211
autor
20. sep 2007

jeeeeeeeeeeeeeej gratulujeme flow,chuderka potrapila sa... ☹ ☹ ☹ nech je teraz uz len vsetko ok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
20. sep 2007

ale po hlase zněla štastně..tak dobrý..já ji budu zejtra volat, tak jí řeknu, že ji moc moc moc pozdravujete 😉

pipi1211
autor
21. sep 2007

dobre ranko zelam.... 😵 ako sa hajalo? my celkom ok 😉

kajule
21. sep 2007

Krásné dobré ráno přeju. 😉
Venku je dneska krásně narozdíl od toho včerejška, kdy jsem rána škrabala okna u auta. 😒 Na výlet přímo ideální, už aby byli ty tři hodiny a vyrazili jsme. 🙂

pipi1211
autor
21. sep 2007

a kam idete na vylet? 🙂

kajule
21. sep 2007

Pipi, no on to není zase až tak výlet. 🙂 Jedeme do HK, tam se sejdu s některýma holkama z MK a budeme dam přes víkend u Péťovýho taťky. S tím, že zítra pojedeme do Stěžer, mají tam nějaký hasičský slavnosti, tak počítám, že se nadlábnu a oslavím nějak tu školu. 🙂

karkulka55
21. sep 2007

FLOW!!!! Gratulujeeeeem 😀 😀 😀 tesiiim sa s tebou! 😵

sisstin
21. sep 2007

tak malý Peťko je takovej uzlíček..a má tmavé vlásky 😀

karkulka55
21. sep 2007

maaas fotku siss??? ukaaaaz 😀

sisstin
21. sep 2007

karkul: jen MMS..to když pošlu na email, tak to bude strašně malé a nebude nic vidět 😉 😒