Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

dzej
18. okt 2007

🙂 🙂 🙂 tak tebe bych tu nečekala. 😀 Jak se cítíš, čtu tady, že pořád nic. Kdy přijede taťka?? Že by to stihl??

sisstin
18. okt 2007

dzej: v půlce listopadu..tak dlouho snad přenášet fakt nebudu 😔

dzej
18. okt 2007

🙂 🙂 třeba jo, třeba malej čeká na něho 😀 a tobě je jak?? Cítíš nějaký změny?

sisstin
18. okt 2007

furt stejný..psychicky děsný 😔

dzej
18. okt 2007

to je mi líto, už to chceš mít za sebou, co?? A nejde tomu nějak pomoct?? Dr tě chce nechat ještě čekat?

sisstin
18. okt 2007

dzej: nechci to mít za sebou...nechci nic..v po jdu znova na poradnu 😔

dzej
18. okt 2007

ajo já myslela, že jo. Koukám na nový fotky. Co to je na tom monitoru? To jsou pohyby malýho?

sisstin
18. okt 2007

dzej: nahoře je srdeční činnost mimina..a ta rovná čára dole je činnost dělohy...takže u mě veškerá žádná 😉

dzej
18. okt 2007

tak až to začne "vybrovat" tak se začne něco dít? A to chodíš do porodnice nebo ke své dr?? Já ti měla dneska tak divně v podbříšku, jako by tam něco klepalo, myslíš, že už je to mimi?

sisstin
18. okt 2007

dzej: no..měla bys tam mít vlny..kopečky..ale ono to taky nemusí nic znamenat 😉 je to hlavně kvůli tý srdeční akci miminka...jestli je v pořádku 😉 já už dneska byla poprvý v porodnici na poradně..a je to hnus fialovej 🙄 ...to klepání už můžou být pohyby 😉

dzej
18. okt 2007

a jak to tam na tebe působilo? Myslím v té porodnici? Já se strašně bojím, nikdy jsem v nemocnici nebyla. Co je ten fialovej hnus??

sisstin
18. okt 2007

dzej: na mě to působilo strašně..jako zařízení a tak skvělý..moderní, pěkný...ale celkově ty lidi..a to prostředí..i na šestinedělí..vůbec se mi to nelíbilo..vůbec 🙄

dzej
18. okt 2007

a neuvažuješ o nadstandardu?? Já jo, chci mít vlastní WC 😖

sisstin
18. okt 2007

dzej: no u nás je na pokoji vlastní WC i sprcha..je to tam luxus..nadstandart je jinej jen v tom, že jsi tam sama..a ne po dvou..ale vybavený jsou všechny pokoje krásně..ale na ten nadstandart se nedá dostat..to je furt plný 🙄

dzej
18. okt 2007

ty jo a přitom je to prý docela drahý... tak to je taky dobrý, když jste tam dvě. Já někde četla, že v Brně je wc přes chodbu brrrr.

sisstin
18. okt 2007

dzej: u nás je nadstandart jen 150Kč na noc..ale my jsme fakt výjimka..jinak je to od 500 vejš..jako tady je porodka krásná, nová, vybavená..ale stejně se mi to tam nelíbilo 😒

dzej
18. okt 2007

se ti nedivím. Ještě štěstí, že je tam člověk jen 5dní....já jsem včera ráno šla se psem a nějak jsem na to myslela, co si pes počne až budu v porodnici a normálně jsem začala brečet, přišlo mi to strašně líto, že ho neuvidím. A že teda aspoň budu čučet z okna a přítel tam bude venku se psem ☹ ☹ jsem magor

sisstin
18. okt 2007

tady jsi 3 dny...po císaři 4-5...ale stejně je to vopruz 😠

dzej
18. okt 2007

no, pořád lepší tak než třeba měsíc ☹ ☹

dzej
18. okt 2007

Siss?? Jsi tu??

sisstin
18. okt 2007

jooo..ted jsem vylezla ze sprchy 😉

dzej
18. okt 2007

tak to joooo já myslela, kdo ví kde jsi 😉 Jaký to vlastně je, koupat se?? Nemáš problém s vylízáním?

sisstin
18. okt 2007

dzej: trošku..ale najdeš grif 😅 😅 😅 😅

dzej
18. okt 2007

teď koukám na zprávy, že nám chtějí dát do Brna Kaplickýho chobotnici 😅

pupicek22
18. okt 2007

Ahojte tehulky!Chcem sa opytat ci ste si niektora farbila vlasky v tahotenstve?Mozte mi poradit prosim?Dakujem velmi pekn.

tinni
18. okt 2007

ja som si farbila 😉

dzej
18. okt 2007

pupicek, jasně, byla jsem něklikrát na melíru u kadeřnice, není to žádný problém. Spousta těhulek chodí.

sisstin
18. okt 2007

já taky..normálně se barvím..

tinni: ahoj 😉

tinni
18. okt 2007

ahoj siss, ako?

sisstin
18. okt 2007

tinni: na prd..ale už jsem s tím trapná 🙄