Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
6. nov 2007

flow: jsem se tě právě chtěla zeptat, kde teď bydlíte 😉

mexx: ten byt je super..krásnej..vrazil do něj spoustu peněz..ale s tchyni fakt ne...ale on se cuká právě platit další byt 🙄 🙄 🙄

flow111
6. nov 2007

ale aspon platime za vacsiu kuticu podnajom, lebo keby sme zostali v tom starom tak by 😅 ma asi kleplo 😅

flow111
6. nov 2007

siss byvame teraz v neratoviciach sme tu zohnali 3+1 len za 10, takze je to v poho a je tu pracka 😀 😀 tak periem o dusu 😀

sisstin
6. nov 2007

flow: "jen" 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

flow111
6. nov 2007

no ked vezmen do uvahy ze mam tri izby namiesto jednej a platime o 1500 viac tak je to ovela lepsie ... v prahe take nieco nenajdes 😉 a sice je to tazky skrt ale som rada, ze mame "vybeh" vo vacsom 😅

sisstin
6. nov 2007

flow: já vím, všude je to drahé..my máme regulovaný nájemný 😔

flow111
6. nov 2007

siss to znamena.... 😕 neviem 😕

sisstin
6. nov 2007

flow: to je vojenský byt..co dostal táta před 22 roky..takže my máme holý nájem 3000 😉 za 3+1 😉

flow111
6. nov 2007

hmmm tak to je celkom fajn 😉

sisstin
6. nov 2007

flow: sice s inkasem atd. je to asi 8 😉 ale furt lepší, jak 10 holý 😉

mexx
6. nov 2007

Siss, a nerozmyslali ste aj nad tym, ze by priatolova mama isla byvat niekde do prenajmu (ak je sama, tak jej staci aj mensi byt) a vy by ste boli v tom priatelovom 3+1? Predsa len, podla mna to viac potrebujete ako ona (hoci kazdy ma ine dovody a problemy)...

sisstin
6. nov 2007

mexx: to je složitý..ale nejde to 😉 to by bylo na delší povídání 😉

mexx
6. nov 2007

Siss, no jo, niekedy je to tazke, aj ked by to mozno bolo dobre riesenie... 😉

sisstin
6. nov 2007

mexx: on v tom bytě vůbec není..on je pořád v BA...ale matka se mu stará o osvojenou dceru 😉

flow111
7. nov 2007

dobre ranko holky tak ja som vyprevadila MP do prace a maly sa uz budi tak ideme papat a prebalovat 🙂 vonku je teda fakt hnusne sa mi nic zase nebude chciet 😅

sisstin
7. nov 2007

ahoj...tak my jdeme dneska do poradny..a od pěti od rána prdy a řev 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

iwca
7. nov 2007

Ahojky, taky se mi nechce nic dělat. Planovala jsem praní a žehlení, ale jak malá usnula a já se nasnídala ne a ne se zvednout 😅
Siss, ať vám to v poradně dobře dopadne 😉

sisstin
7. nov 2007

iwca: no..třeba mi Dr.poradí něco na prdy..ale pochybuju 🙄

flow111
7. nov 2007

siss su na to take kvapky, ktore sa mozu podavat od jedneho mesiaca, ale su vraj drahe...spytaj sa na ne 😉 a od troch mesiacov sa moze davat SAB SIMPLEX kvapky na prdy 😉

sisstin
7. nov 2007

flow: baby calm i sab simplex mám..a můžeš to dávat i teď, říkala Mudra..ale nepomáhá to 😖

flow111
7. nov 2007

siss a skusala si ho davavt a na par minut do klbka? u nas to zabralo sice mam aj kvapky, ale nechcem mu ich davat ak to zvladame aj takto 😉

flow111
7. nov 2007

siss inak nevies kde by som mohla nieco viac zohnat o UM a tak? lebo mam dost vela otazok, ako kolko cajiku davat a ci je to nutne ak mu velmi nechutia...a tak kolko ma kakat a aka moze byt reakcia na ine mlieka...

iwca
7. nov 2007

siss, já taky používala kapičky a zlepšení jsem nepostřehla ☹ . Naštěstí už je období prdíků za námi 🙂 tak přeju pevný nervy 😅 😅

sisstin
7. nov 2007

my jsme z poradny zpátky..má 3300g..takže přibral 100g za pět dní..předepsala nám ten Sab..znova..no uvidíme 😒

flow111
7. nov 2007

siss drzim palce 😉 idem spat, spi maly tak idem aj ja 😅

sisstin
7. nov 2007

já ještě nespala od pěti od rána 🙄

flow111
7. nov 2007

hmmm ja som si lahla a zazvonil telefon- mama, zlozim telefon a zacal maly mrncat.... 🙄 🙄 zakon schvalnosti jak svina.... teraz maly zase chruni ale ja uz do postele nejdem lebo sa to urcite zopakuje....jak furt 😅

sisstin
7. nov 2007

no..ted jakž takž spí..ale ječí i ze spaní kvůli prdům 🙄

flow111
7. nov 2007

chuda male....mna zaraza kolko sil tych prckov stoji jeden prd... 😒 maly tiez ked si chce prdnut tak sa vrti a mraci a place kym sa mu to podari

sisstin
7. nov 2007

flow: no kdyby jeden 😅