Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
11. jan 2008

to ma mrzi no tak po vikende sa teda ukaze..... drzim palceky 😵

zuzana_t
11. jan 2008

no ja dufam, ze uz budem vediet, ci teda som tehotna, alebo nie....lebo sak 3 cykly boli normalne...prisla mrcha po tyzdni.... ☹

pipi1211
autor
11. jan 2008

no snad teraz uz pride az za 9 mesiacov 😉 to by bolo super.... inak momo je este hore asi ma porazi lebo sa na mna rehni z postielky 😠

pipi1211
autor
11. jan 2008

hm uz asi spite ze?

hedunecka
12. jan 2008

breeeeeee ranko babulky dlho som tu nebola lebo som mala viry v kompe a musela som ho davat dokopy 😅

ako sa vam dari??co bruska posluxaju??a detusky??

tinni
12. jan 2008

ahoj hedu, ako sa mate? 😉

hedunecka
12. jan 2008

ahoj tinni celkom to ujde 😵 len uz zacina byt trosku taka nespokojna dohovie ci jej zubky nepojdu
vam kedy vysiel prvy??

tinni
12. jan 2008

hedu, tak v siedmich mesiacoch 🙂 myslim, ze vy mate estte cas 😉

pipi1211
autor
12. jan 2008

no my po zubkoch zatial ani nepachneme 😀 😀 aj drahemu vysiel prvy zubok v 12mes 😀 😀 😀 😀 a v 10 chodil 😅 😵 😵 😵

hedunecka
12. jan 2008

coooo tak neskoro?moja kamoska ma polrocneho syna a uz mu ide druhy 😕 no sak som zvedava kedy pojdu nam ale zatial ma take mini dasienko 😀

weroni
12. jan 2008

caute zienky, ja som tusim prvy tyzden odkedy som sa zaregistrovala na koniku nestihla vobec lognut a pozriet co sa tu deje... hrozny tyzden...

tak ako? nieco nove?

zuzi: ani nevies ako velmi velmi ti drzim palce aby vam to uz vyslo, inac praktizujete aj take veci ako "sviecka po milovani" a tak? vraj to dost pomaha spermiam dostat sa lepsie tam kde maju 🙂

kuko: s tym jedenim a nepribranim je to tak ze asi musis mat "pasomnicu" alebo "choboticu" - ako mi manzel vravi - ako ja 😀
5 rokov marneho prejedania sa - nic nepomohlo, stale 55 kg. Manzel sa smeje ze ked chce aby mu zena pribrala nech vyzera jak zena, tak musi zamiesat 😀

tinni: ty si pribrala len 4 kila????? 😕 ty brdo, to si ma riadne sokovala teda, no ale hlavne ze malicka bola v pohodicke a ty tiez 🙂

zuzana_t
12. jan 2008

weroni - dakujeme 😵 no, sviecku ani nic podobne nekraktizujeme,mne sa to zda take divne 😀 ale mozno zacneme 😀 😀 😀

weroni
12. jan 2008

zuzi ja viem ze ked si to predstavis tak je to trocha smiesne ale ked to pomoze preco nie? 🙂 a inac uzivas aj nejake vitaminy na planovane tehu? ako napr. kyselina listova alebo tak... ? 🙂

zuzana_t
12. jan 2008

no, snazim sa jest vela zeleniny, brala som babyplan v lete, ale vysadila som ho..podla mna je to zbytocne 😒

sisstin
12. jan 2008

čau holky..byla jsem dost nemocná a ani nemám náladu na net..ale žijeme 😉

weroni
12. jan 2008

cau sisstin 🙂 no, dufam ze uz ste v pohode, ako malicky? 🙂 uz mate konecne po problemoch s bruskom? a ako vlastne dopadol silvester s drahym? 🙂

zuzana_t
13. jan 2008

ahojte, rano som sla robit test a neuverite, co sa mi stalo 😀 no, minuly tyzden som si kupila mamatest a boli 2testy v baleni, dneska otvaram teda ten druhy a tam nic... no a dalsi som doma uz nemala ☹ takze zasa neviem nic...hlavne, ze dneska je to uz 14 dni, co mi to meska... ach jaaaaaaaaaaaaj...toto je asi osud, zajtra alebo v utorok zajdem lekarke a ta mi to povie 100%....ja uz na testy kaslem ☹ 😒 😠

pipi1211
autor
13. jan 2008

jooooj zuzi privadzas nas do sialenstva 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chod uz zajtra 😵 😵 😵

zuzana_t
13. jan 2008

teraz prisiel muzik z umyvania auta s testom v ruke 😀 😀 😀 tak vyskusame vecer 😀 😀 😀

zuzana_t
13. jan 2008

ze vosiel do lekarne a davali mu raciplear a hovori predavacke, ze ten nechce, ze on chce taky, co ukaze 2// a tak mu dala mamatest comfort 😀 😀 😀 no nie je zlaty 😀 😀 😀

hedunecka
13. jan 2008

jeeeeej co to pozeram zuziiiiiiiii 😵
no sup sem s tymi // kde si???drzim palceky

zuzana_t
13. jan 2008

no, uz som testla...a nic....takze neviem .... ☹

tinni
13. jan 2008

zuzi, najistejsie bude, ked pojdes zajtra k dr. 😉

je tu este niekto? 😕

weroni
13. jan 2008

zuzi pocuj ty nas tu pekne natahujes 😀 taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak velmi ti drzim palce aby si bola v tom 🙂 veru veru, lekarka ti na stopro povie, testiky mozu klamat ako som sa tu na koniku uz naucila 😀 ale hrozne hrozne moc ti drzim palce 🙂

weroni
14. jan 2008

babulky tak konecne - malicke sa vcera vecer poriadne pohniezdilo prvykrat 🙂 uplne seriozne, bolo to neskoro vecer ked som na chrbte lezala vystreta na posteli 😵
niekolkokrat za sebou a bol to uzasny pocit, dufam ze uz ho bude citit castejsie 🙂

dzej
14. jan 2008

tak super weroni 🙂 🙂 🙂 🙂

weroni
14. jan 2008

dzej: ano ano hrozne sa z toho vytesujem 🙂)) inac dneska ideme na morfologicky utz tak sa hrozne hrozne tesim 🙂
a ty ako? v pohodicke? 🙂

zuzana_t
15. jan 2008

ahojte, tak som dneska bola u lekarky, brala mi krv, a povedala, ze zavola, ked bude vidiet vysledky... UTZ mi nerobila, ale pichla mi agolutin, ze ak som tehu, tak mi to udrzi plod a ak nie, dostanem ms 😒 robila mi aj cytologiu, krv posielala na krvny obraz, .... a aj ma prehliadala, len nehovorila nic... 😒 ale snad coskoro zavola 😵

weroni
15. jan 2008

zuzi tak potom daj ihned vediet 🙂 lebo mne uz ide rebro vyskocit od zvedavosti 🙂

inac baby, vcera sme boli na morfologickom utz, to bolo super 🙂
vsetko je v poriadku a dokonca mi doky povedala ze zodpoveda presne zacinajucemu 20-temu tyzdnu takze to co som si myslela ze som o tyzden kratsie tehotna nie je pravda

No, videli sme uplne uplne vsetko, akurat pohlavie sme si nedali povedat kvoli mojmu drahemu lebo on chce mat prekvapko a hoci mi nebolo vsetko jedno ked povedala ze ona uz vie co to bude, vydrzala som to

Takze nam ukazala: hlavicku, mozog, peru - ze tam nie je razstep, videli sme chrbticu ta je tiez ok, rebierka srdiecko aj so vsetkymi styrmi komorami, oblicky, zaludok a v nom vzduchovu bublinu ktora svedci o priechodnosti traviacej sustavy, mocovy mechur a tu sme sa zabavili pretoze bol vraj prazdny takze mimco bolo cerstvo vycikane
Tiez sme videli prsteky na ruckach noh a ruk, placentu, ktora je tam kde ma byt, plodovej vody mam primerane mnozstvo, takze je vsetko fakt ok
Foto nemame lebo malicke malo rucky prekrizene cez seba pred tvarickou, ale 11-teho februara ideme na 3D takze to uz budu fotky ako sa patri 🙂

pipi1211
autor
15. jan 2008

no zuzi tak potom hned pis som mrte zvedava 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵