Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
4. dec 2008

dici ano tam kde je ta sipka. Uz sa to neodmota, lebo mala uz je dole hlavickou takze ziadnepremety uz sa nekonaju.

dicinka1
4. dec 2008

skooooda..som si myslela,ze sa to este da odmotat...snad bude vsetko ok...neboj sa.. 😉 viem,ze to nie je sranda,tak sa drz krasulka...

kojzarik
4. dec 2008

ahoj krasulka neboj aj Kevinko mal omotanu pupocnu snuru az na dva krat vsetko bude urcite v poriadku

dicinka1
4. dec 2008

kojzarik?a ako si ho mala?normalne?ci cisarakom?

kojzarik
4. dec 2008

chceli ma dat cisarskym ale nestihli nastastie isiel normalne a rychlo

kojzarik
4. dec 2008

ale ked som mala kontrakcie tak slably ozvy plodu

dicinka1
5. dec 2008

aha..no ale je zdravucky nie?a je krasny... 😵 😵 😵 😵 😉

krasulka
5. dec 2008

Ahojte 🙂

hotelacka
5. dec 2008

Ahoj krasul...tak ako sa mas??
V poslednom case vas nestiham moc citat ale snazim sa!!
A co babika??

hotelacka
5. dec 2008

Jaaj musim utekat krasul...bo vari sa mi sosovicka na obedikkkkk a palacinky idem robit...
Ved ja sa tu poobede stavim ... ale napis aspon RP ako to ide! CMUK

A dici ty tiez!
Krasny 15ty tyzden uz tahas - fuha ale to leti..... 😀

dicinka1
5. dec 2008

hotelacka...ani som si nevsimla ten 15 tt..vazne..myslela som,ze je este len 14 😵 😵 😵 😵 😵

hotelacka
5. dec 2008

Ahojte tak co je tu niekto?? Alebo sem cucakujem sama??
Ako sa mate? 😀

dicinka1
5. dec 2008

hotelacka ja fajn...vcera som bola na poradni,tak je vsetko ok...ty uz citis pohyby?kedy si ich zacala citit?

nelynka sa nam niekde stratila,neviem kde..ale chyba mi tu... ☹ nelyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

a ozaj kde ste vsetky?

hotelacka
5. dec 2008

Ahoj dici!!

A co nelynka::?? Je tehu???
No ja som prve pohyby citila uz v polke 17 tt, ale mangel ich zacal citit az na konci 20tt... 😀

dicinka1
5. dec 2008

nely uz mala poz. testy..dokonca aj krv jej ukazala,ze je tehulka..takze ano je tehu..len sa bojam ci sa nic nestalo,ked sa neozyva..dufam,ze nie,....

doma sa len nudim,uz ma hlavka boli z toho spania... 😠

hotelacka
5. dec 2008

Haha, mne to hovorit nemusis - som PN odkedy som bola v nemocke /9tt/ takze mne to uz tiez dobre domka prehrabava...a nasi su tiez uz doma, + babka + drahy je uz 2 tyzden na marodke...takze vsetci na hromadke 😀 ide ma slak trafit a k tomu ziadne vychadzky!! Ale obcas zdrhnem..len sa potom bojim!
Drobcek mi riadne kopancuje, a niekedy si to odnesie i moj mechur.. 😀
A co ako sa citis ty,? aj beries nejake vitaminy?? Brusko neboli??

hotelacka
5. dec 2008

Nelly kde si""!!
Gratulujeeeeeeemmm..tak pod medzi maminy /buduce/
Drzime palceky - dufam ze je vsetko OK

dicinka1
5. dec 2008

nely ma ist este na utz...len neviem kedy...ale som stastna ze sa to podarilo...konecne...

to fakt az tak kopka?no sranda..,uz sa tesim...lebo uz budem vediet,ze nie som sama..lebo teraz to akosi necitim..ako keby som bola sama...
ty mas aspon doma veselo,ked ste vsetci pokope..ale ja?sama doma,tiez na PN,ked vidim ako je vonku,tiez sa mi nechce..a nemam ani vychadzky... 😠 ale jasne,ze do obchodu a do mesta chodim..ale aj tak..nudaaaaa 🙄

ako ti vysli triplle testy?a co bolo na poslednej poradni?takze ty uz aj vies,ze to bude chlapcek?a kedy ti to povedali?

dicinka1
5. dec 2008

sem tam zajde svokra,manzel je v BA v praci na stavbe a ku nasim chodim len sem-tam 😉

kojzarik
5. dec 2008

ahojte

nelynka je urcite v poriadku len v domceku nemaju este zatial internet

dicinka ano mali je v poriadku a zdravucky az sa my niekedy zda ze nieje jeden ale az piati 😀 😀 😀

dicinka1
5. dec 2008

kojzarik avoj.tak to ma byt..kevinko ti musi robit predsa radost 😉

idem kukat spravy..ok?potom som tu naspat 😉

kojzarik
5. dec 2008

no bol tu dnes u nas mikulas cert a anjel a mali sa ich vobec nebal prave naopak plakal ked odchadzali prec asi citil ze je to svagor s kamaratom a jeho manzelkou 😀 😀 😀

hotelacka
5. dec 2008

Prepac nely, pozerala som si sviatocny tv program a som sklamana!! Stale to iste!!!

No Neviem co su tie tripple testy, ale vsetko mi vyslo negativne az na zelezo..mam ho vraj malo, tak beriem tabletky aby som nebola anemicka!! No bejby nechcelo ukazat, bolo otocene ritkou, ale ked videla sestra na sone ze som sklamana, tak prepla rychlo na 4D a kukla sa, a vraj tam boli vajka, tak preto to vieme!!! Na poradni a UZV som bola pred tyzdnom v 20tt..uz pomaaaly priberame..mam nejakych +4kg a co ty??

ajoj kojzarik?? Ako sa mate, darceky nakupene?? Kevin si to uz urcite teraz uzije, vsak???

kojzarik
5. dec 2008

ahoj mame sa super darceky hej uz su kupene dostane kocky plisakou a este take drobnosti mykynky, pancusky. no veru tento rok si to uz uzije

hotelacka
5. dec 2008

az teeraz citam, tam malo byt prepac dici...to zato ze som citala o tej nelynke...

kojzarik
5. dec 2008

a ako sa mate vy hotelacka?

krasulka
5. dec 2008

caute kocky 🙂 ako pise kojzarik, nelynka este nema v domceku internet,ale z roboty mailuje jak diva kazdy den 😀 😀

dicinka1
5. dec 2008

krasulka,tak si upokojila aj mna..lebo som sa o nelynku bala..

kojzarik..no kevin bol aj rad za to,zer su to postavicky ako z rozpravky 😀

hotelacka to nic,nevadi,ved kazdy sa mili...kde si pozerala program?uz je niekde v casaku program na vianoce?takze to iste popoluska,atd...bude aj sam doma?som si spomenula na neho,lebo kojzarikyn maly sa vola Kevin 😵 😀

kojzarik
5. dec 2008

dicinka 😀 😀 😀 ale ja som meno neviberala 😀 😀 😀
ahoj krasulka

hotelacka
6. dec 2008

Dobreeee rannkkkooo a pekného Mikuláľša!!
Dúfam že ste všteky pekne poslúchali a priniesol Vam kopec sladkostí aby sme pekne priberali 😀

jaj babenky, sorry ale vcera mi zase vypadol net, tak som sa nemohla uz pripojit a isli sme s mangelom na navstevu kamoske..

Kojzarik, mame sa fajn, len mam pocit ze mi niekedy mawinky rozkope mechur, ale som rada ked sa mrviíííí

Dici mas pravdu, stara otrepana klasika cez vianoce - tusim tam uz len SISSi chyba 😀

Dnes som hore uz od 6,00h ale teraz ma tak premaha na spanie, ze si asi pojdem na chvilku este zdriemnut 😀