• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
Cafte kocky :slight_smile: mimus tak babetka poriadne krm, nech maju z coho rast :slight_smile: :slight_smile:

ja som mala dne sporadnu a zevraj ked neporodim do buducej stredy tam ma nasikuje do nemocky na vyvolavacku. ale ze mam porod na spadnutie, uz len cakat..a cakat..tak cakam..a cakam :slight_smile:
11. feb 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi jeeeeeej dve. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem. :dizzy_face: :dizzy_face:

krasulka tak cakaj :wink: :grinning: ale preco ti chcu dat vyvolavacku? ved este neprenasas - este mas cas.

ja mam zajtra poradnu, tak som zvedava co sa dozviem. dufam, ze ja este nemam porod na spadnutie. :grinning:
11. feb 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek no podla dnesneho sona som 38 tt a 5 den, takze viac ako mi pise konik...A rpeto lebo mala uz je velka a aj placenta uz je zrela..takze ked sa do stredy nevyklube sama tak ju vyvolaju aby zbytocne sa nepokazila voda plodova alebo tak..lebo uz placenta v 38 tyzdni prestava pracovat tak ako doteraz a uz upadava..a nevyzivuje tolko dietatko..
11. feb 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute snažilky tehulky, a jeje krasujka ty to máš už za pár :dizzy_face:
11. feb 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. a mala ma kolko g?
už sem budeš chosiť potom asi pomenej že?
zevraj 3300g ma,ale ono vies ako to je to moze byt plus minus 300 g..

Mirip, neboj ved aj ty sa dockas :slight_smile: No uvidim ako to bude potom s konikom, teraz je to hlavne zabijac casu :grinning:
11. feb 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..tak ja uz som tu..bolo super..boli sme az 3 :grinning:
11. feb 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici, tak super, apson sa vam poriadne asistentka venovala. :slight_smile: Co si sa dozvedela?
11. feb 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul ved hej.

no ved uvidis. uz sa aj otvoras?

dici super. ja idem zajtra. :slight_smile:
11. feb 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek hej uz mam otvorenu aj vonkajsiu aj vnutornu branku, hrdlo skratene :slight_smile: a ty ako? mas nieco nove?
11. feb 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul zajtra budem vediet. mam poradnu. :slight_smile:
11. feb 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre, daj vediet potom
11. feb 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne. :slight_smile:
11. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulik, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: paradicka,to je posla mna vyborna spravicka,ze o tyzden uz budes maminkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

krpcek zajtra cakame na spravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja od pondelka zarezavam vo fitku a aerobiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi dakujem :slight_smile:

a ty chces byt nejaka modelka? Ze fitko cccc :grinning: :grinning:
11. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic som sa nedozvedela krasul,bo vsetko viem :grinning:

len som si zacvicila na fitlopte..som sa kus rozkyvala..nacase :wink:
11. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul,ze modelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,to veru nie len chcem vyzerat ako zena nie ako mamut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici tak super, ja mam fitloptu doma, je to parada...

cipsi, a kdeze ty vyzeras jak mamut? Si sisi??? Ved si chuda.
11. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cawes cipsi aj vam isla hore elektrika zas?? :grinning: :grinning: :grinning: kua dnes dosiel sek 222e :confused: :confused:
11. feb 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo, dobre ranko :slight_smile:
12. feb 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno a chutné raňajky :slight_smile:
12. feb 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, ja uz som sa natlacila a idem do lekarne, bo ma zacalo hrdlo skrabat a soplim :angry: :angry: :angry: tak nech sa este stihnem preliecit kym to na mna pride.
12. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!! ako tu ide zivot..?? Preco vzdy ked som prihlasena ja tu niktzo neni??
Krasul ja som na tom podobne..tak daj tip co na to hrdlo.. :frowning2: sa mi to po 2 tyzdnoch vratilo..!!
12. feb 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hotel...nič si z toho nerob, nie stále tu na niekoho natrafíš..to viem aj podľa seba..
krasul ta teraz keď máš pomaly tlačiť?
12. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus - krasna 7-cka ti tam svieti - gratulujem... asi som tu poriadne dlho nebola..!!!!
Pomaaaly to odsyypa aj skalnym....tesiiim sa.. :grinning:

Ako sa mate?? Ako sa citis??
12. feb 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka, zatiaľ v pohode, len zaspato
12. feb 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe mne nemusis o zaspatosti nic hovorit.. u mna sa tiez prejavuje tehotenska demencia... mi to pomaaaly mysliii..
Ti drzim palceky aby sme sa tu o par mesiacov bavili s 31tt v tvojom pase..!!! Davaj si na seba pozor hlavne ked je taketo pocasie..
Trosku ti aj zavidim - ja som vzdy chcela byt tehulka cez letne mesiace /tricka, saticky...*/ teraz sa do ziadnej vetrovky ani rolaku nezmestim..!!Hrôza . taky mali slonik :grinning:
12. feb 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...mne sa tak nejak dnes tazsie dycha...a to zase musism ist dnes do KE do skoly ...fnuk...najradsej by som cely den prespala :frowning2: uz chcem mat asom 37tt pri nicku :slight_smile:
12. feb 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaw mischa ta nechoď nikam a zaľahni a hlavne dýchaj :grinning:
12. feb 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok