Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

misha666
12. feb 2009

mimus musim bo to je ohladom bakalarky a musim sa s veducim dohodnut na stretku bo uz chcem pisat aktivne a neznaam co... 😠 a som hladna a neviem co jest... 😒

mimusa4
12. feb 2009

taha vycahni dajakú tlačenku, cibuľku na a máš 😀

hotelacka
12. feb 2009

Mishi - neboj 37tt tam bude svietit za chvilu...potom 40tt a ani sa nenazdas a bude tam 1d 😀
Tak to urychli tou tlacenkou.. 😀 😀 ako ja

misha666
12. feb 2009

jaj mimus o jednej musim ist na bus... a v tych zakrutach no neviem neviem ci by som to prezila bez ujmy na osateni 😀 😀

mimusa4
12. feb 2009

mischa ber sáčky 😀 ..hlavne že sa chutne naješ 😀

hotelacka
12. feb 2009

Inaac mne v poslednom case byva tazko este ej po maslovom rozku s grankom...uz neviem co lahsie ranajkovat...aby som tie ranajky necitila este o 12h 😅

hotelacka
12. feb 2009

Mishi len kukni aby nebolii derave 😀 😀 to by bol potom iny clupot... 😲

mimusa4
12. feb 2009

no dievčence idem niečo porobiť a potom si ľahnem ešte a možno pospím 😅

hotelacka
12. feb 2009

no jo, idem aj ja do postele /zase/ ale najprv v krbe zakurim, nech to tu krasne praska...a hodim do DVD nejake Slunce seno.... 😀
Papa

misha666
12. feb 2009

oki kocky...idem sa daco najest... inak pridala som obrika do albumu tak mozte kuk 😀 papa

dicinka1
12. feb 2009

caute baby..my sme s manzelom este len teraz vstali...

vsetky co budete rodit skor ako ja..tak mi to opisete ako to prebiehalo..dobre?

krasulka
12. feb 2009

cafte, uz som doma z lekarne...

htel, dostala som na hrdlo cmulacie tabletky Trachisept, chcela som strepsil ale ten nesmu tehule, tak toto ze mozu. A do nosa Pinosol kvapky. A mozem uzit paralen ked boli hlava,alebo keby je horucka.

dici vcera som na vas myslela, lebo zas bolo v spravach ze nejaky 2 robotnici padli v BA z lesenia..no hruza...

cukruska1920
12. feb 2009

Ahojte...

krasul..ty este nerodis???

krasulka
12. feb 2009

cukrus etse nie,..ale uz chceeeeeeem..poradte nejake triky.... 🙂

cukruska1920
12. feb 2009

krasul... 😀 tak ja ti urcite neporadim...niesom ani tehu ☹

kvetinkaaa
12. feb 2009

ahoj krasul vidim ze si tu, prosim ta kedy sa ti malička otočila dolu hlavičkou?
a čo ti my poradime na porod, haha ja sa snazim malu udrzat vo vnutri 😉

kvetinkaaa
12. feb 2009

a ahojte aj vsetky ostatne, samozrejme : )

misha666
12. feb 2009

krasul...ze vraj drazdenie bradaviek pomaha a horuci kupel... 😉

krasulka
12. feb 2009

kvetinkaaa ahoooj, ako sa mas? Ja som mala malu dole tusim uz od 27 tyzdna,,..ale niektorym babam sa aj v 35 otoci..to je indi viindi... Ako sa drzite? 🙂

mishi, ja som to uz pocula tosrazdenie bradaviek,ale ja ked si ich chytim tak mna bolia a mam ich citlive dost..si neviem predstavit si ich mackat nejakych 15 minut 😖 ale kupel skusam..ale zatial nic..

cipsinka
12. feb 2009

ahooooooooojte, 😵 😵 😵 😵

Krasulik dakujem velmi pekne za kompliment ale zdanie klame 😉 😉 😉 😉

Krasuliak ano aj nam zvysili elektr.skoro ma drblo ked som videla sek,ze 158ecok a to sme platili 50ecok tak si zober,ze o kolko musela ist hore 😠 😠 😠 😠 😠 😠 hajzlici jedny 😠 😠 😠 😠

cipsinka
12. feb 2009

drazdenie bradavok,ooo moj boze to som veru este nepocula 😀 😀 😀 😀 😀 ,to si neviem predstavit teraz si ich mackat a nie to este ked budem tehu a budem ich mat citlive 😅 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕

cipsinka
12. feb 2009

mimus super fotka,fesanda si 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ,ale tu asi zas nik nie je,ze??Tak idem trosku sclovecit byt,potom nakuknem 😕 😕 😕 😕 😕

krasulka
12. feb 2009

mimus, jeej pekna fotka, si uz taku letnu atmosku navodila 🙂

cipsi su to svine ze tolko za elektriku pytaju..hamba im 😠 😠

no mozno kebyze mi ich este krasuliak masiruje znesem..ale sama si robit zlobu bleeee...

hotelacka
12. feb 2009

JOOOHA!!
Hlasimm sa do starej partie... 😀

hotelacka
12. feb 2009

Krasul ja som pocula ze aj behanie po schodoch pomaha a trenie bruska /teda ked si ho suchas - akoze hladkas hore dole.../ neviem to mi kamoska hovorila, ze aby mi to mangel nerobil, vraj to navodzuje porod.... 😎

Hehe ja mam na hrdlo na cumlanie Propolki a na nadchu MarPlus..a povedali mi ze paralen nemozem.. 😅 tak nevim.. 🙄

krasulka
12. feb 2009

hotel hej tie propolky aj mne ukazovala ale potom mi dala to to ze je to o kus silnejsie, propolky su take viac bylinne. A paralen urcite mozes, to je jediny liek co sa moze aj pocas tehu aj pocas kojenia. Ved uz si v 31 tyzdni 🙂

cipsinka
12. feb 2009

ja mam obedik navareny,tak si idem pozriet nejaky film a relaxovat 😎 😎 😎 😎 😎

krpcek
12. feb 2009

ahojte, tak mame za sebou poradnu - malicka ma 1878g. 🙂

krasulka
12. feb 2009

jeeej krpcek, no krasne bambulka nabera! len tak dalej! a co inak vsetko v poriadku? 🙂

cukruska1920
12. feb 2009

Ahojte tehulky..chodte uz rodit.. treba stafetu odovzdat dalej 😵 😵 😵