• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
krasulke sa ešte nechce a ostatné majú čas :grinning:
12. feb 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: mimus aj ty zachvilu pojdes.. uvidiiiiiis :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojoooooj ja mám ešte viac času :grinning:
12. feb 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej.. ale predstavit si to uz vies nie?....,,, mojej byvalej kolegyni sa narodila pred tyzdnom dcerka... mala termin az v marci..mi posielala fotky a je straaasne mrnavucka
12. feb 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka nic ine okrem vahy a toho, ze je otocena hlavickou dole som sa nedozvedela. ani v akom stadiu je krcok, ani nic. . . .proste moja Dr. ti nic nehovori, ked je vsetko ok. takze asi je vsetko v poriadku.
12. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koneeeeec nociiiii vstáááávajteeee :grinning: dobré ráno :dizzy_face:
13. feb 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, u nas zas snezi! Mimus ako t vyzera u vas? Nas oco isiel vcera na vychod a hovoril ze otras cesty..

Baby ja mam v plane dnes porodit tak mi posielajte vsetku energiu nech sa to spusti...Ale zatiam tomu nic nenasvedcuje :grinning: :grinning:
13. feb 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul...posielam energiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici diky :slight_smile: :slight_smile: ja uz proste chcem ist... :grinning: :grinning:
13. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt krasul dnes si sa rozhodla? tak len sa hladkaj a hovor, že už je čaaaaas poď voooon :grinning:
a tu neviem či sa to dá nazvať snežením..také šmešné počasie, ale hlavne, že už nefúka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus no tu je otras..sme boli v obchode s maminou len tu kusok a total vichrica a ten sneh do toho..uff...

ved jej dohovaram, aj stal enieco robim ale sa jej nejak nechce..
13. feb 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počkaj do večera a nebudeš chápať :grinning: ...
čo mylsíš mohla by som brať magne b6 teraz ak sa necítim dobre?
13. feb 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus a ako sa necitis dobre?

no viem ze magne B6 sa predpisuje tehulam, aj ja som ho mala, aj kvoli tomu predcasnemu porodu ale ci sa moze v prvom trimestri to neviem..ja byt tebou zavolam nejakemu lekarovi alebo v lekarni sa radsej spytam..
13. feb 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimu,tak som sa docitala ze sa moze aj v prvom primestri. Ale v primeranom mnozstve. Kolkatku to mas? 500 vku? Ja som brala tri za den..ale to kvoli predcasnemu hroziacemu..ty si mozno daj len jednu denne..alebo dve, rano a vecer. Lebo beries aj vitaminy pre tehule? Lebo tusim aj tam je magnezium, tak aby si nemala moc velke davky..
13. feb 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som pozrieť na obal čo mám a tam je 350mg, vieš ja som to brala v lete a pomáhalo..
ale sa mi rozbúchava srdce a popicháva, a doposiaľ som brala a beriem procoralan a k tomu by som mala aj lexaurin polku ráno, ale nechcem brať keď som už v tom aby bolo mimi ok
13. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a z vitamínov som brala polroka vkuse kys. list. a teraz nie, ale asi začnem, inak mám len estrimax, dufík a utros
13. feb 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisina, tahaj si kupit tehu vitaminy!!!!! Calibrum baby plan,alebo to Pregnium. :angry: :angry: :angry: naco cakas? 7 a 10 tyzden su najvaznejsie na vrodene vyvojove vady...A to magnezium si nasad kludne. :slight_smile:
13. feb 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocenky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Krasul tak ty chces dnes malinku vyhnat von :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no sranda,ale teraz je panom ona,cize ked sa jej nechce ty sa mozes aj na hlvau postavit :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .No,mozno Ta prekvapi a bude Valentinske miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mimusik,davaj si na seba pozor a oddychuj :wink: :wink: :wink: :wink:
13. feb 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus mne pomahalo ked mi tak busilo aj si cupnut na chvilku a prestalo to..ked ma to chytilo v tehu..

cipsi ahooj, no ja viem ze ked sa jej nebude chciet tak nic s tym nespravim,ale ako spravne poslusne dieta by mala dat na svoju mamicku :slight_smile:
13. feb 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ďakujem, tak ja niečo kúpim ale až bud. t. bo nane love
13. feb 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsim aj to čupnutie :sweat_smile:
13. feb 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ja mam este jedno balenie toho pregnia, hod adresu do IP ja ti ho poslem :slight_smile: budes mat present odomna :slight_smile:
13. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keďže som už aj dojedla tak si idem kuščik pospať tak sa majte a krasul hlavne sa držte..
ahoj cipsi, tak ja som už na odchode
13. feb 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa ti chce posielať?
13. feb 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus jasne, co s tym, ja uz to neberiem :slight_smile: posli tu adresu. :slight_smile:
13. feb 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jooo a ako sa ti revanžnem :sweat_smile:
13. feb 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze porodis zdrave deti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. feb 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bude asi len jedno..idem spinkať, očká klipkajú :rolling_eyes:
13. feb 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...

krasul tha ty co tu este vypisujes??? :grinning: poskac na jednej nozke na druhej nozke...a sup do porodnice :wink:

ja som doma u rodicov a vkuse jem...stale nieco dopchavam... a spikam pomedzi to...juuuj doma je tak fajne... :dizzy_face:
13. feb 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vsetci dlho som tu nebola ako sa mate? :confused:
14. feb 2009 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok