• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ano dicus, ma:slight_smile:
23. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a možno áno ...len to by bolo brut prekvapenie :slight_smile:))))
23. feb 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis:slight_smile:
23. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani tak sa nechaj prekvapit :slight_smile:)
aj keksík bol aj všeličo bolo len mi to nejde do hlavy že ako ked nás lekári odpísali :((
prepac, neviem o co ide, lebo sem uz nechodim.
23. feb 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ani ja neviem o co ide, ale kolko parov lekari uz odpisali a predsa sa to podarilo?
23. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretty,jeeeeeeej..ale sekne jej to..taka moderna mamina :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bozinku sa tesim jak mala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neverím lebo už som sa dvakrát takto nadchla a nič z toho ...aj dve čiarky boli a nič :((
23. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchádzam od vás papa ..
23. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka, ked uz ja som zacala verit po dlhej dobe, musis aj ty
papa baby, pekny vecer
23. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany si este tu?
23. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa dani a pretusik zlatusik..pekny vecer
23. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne babo...som take pekne este asi ani nevidela.....taaak...uz maju potom...a my mozme ist hajat...
23. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tolko dni stresu..a cakanie,ze? :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som to tak prepásla?
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem hurááááááááááááááá máme krasolínku, huráááááá, jéééééj no paráda..

KRASULKOVCI veľa šťastíčka do vienka aj zdravíčka a veeeeľa lásky od rodičov, ktorí ťa budú ľúbiť a všetko na svete pre teba urobia ...
krasulka ty si oddýchni nech si potom svieža
krasuliak no už môžeš ísť piiiiiiť, grstulujeeeem tato..

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som kukla aj foto, jej aké pekné vlasaté :grinning: tfuj tfuj tfuj :grinning:
23. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici prosím...čo si chcela??
23. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme vsetkym krasulka napise ke bude moct som taky ststny a priznam sa ze mi aj slzy vyhrkli :fearful: :fearful:

prve video ready

http://www.youtube.com/watch?v=5-XYnRP1dRY
23. feb 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak..je naozaj nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

musi to byt neopisatelne krasny pocit mat svoje dietatko,ze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neda sa to napisat slovom co citim je to nieco uzasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je perfektna.....je dokonala.....
24. feb 2009 o 04:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte kocky, sa hlasim konecne aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dakujem vam vsetkym za gratulacie. Mala je uzasna stale musim na nu divat a hladkat ju a pusinkovat..take jemne licka ma a uska, taka babika. Dnes je uz uplne ina, uz odpuchla :grinning: :grinning: :grinning: potom odfotim ked pride krasuliak lebo zobral fotak vcera.

Ale nemozem sediet, lebo som nastrihnuta a zasita a dost to boli kua :frowning2:

baby urcite rodte s EPI, poviem vam to je tisic a jedno, mne ju dali az ked som bola na 5 cm, lebo som mala vyvolavany porod a sa bali aby sa to tou epi nezastavilo, takze bolestisom si uzila kazde 2 minuty doooooooost...potom dali epi a to bola neskutocna ulava..Akurat som ju nemohla vytlacit lebo ju tahala ta snura okolo krku tak jej trosku pomohli pumpou a potom uz to islo lahko :slight_smile: Krasuliak bol uzasny, strasne super! Neviem si predstavit ze by tam nebol, asi by som to zvladala ovela horsie. Dakujem Krasuliak!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasulik no ahoj maminka, este raz gratulujem :dizzy_face:
24. feb 2009 o 07:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Krasuliakovci... Sledovala som vás od samého začiatku a chcem vám zablahoželať ku zdravej a krásnej bábike... Nech vám rastie do krásy a robí iba radosť!!!!! :slight_smile: :wink: :slight_smile:
24. feb 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kasulka...gratulujem k miminku a zelam vam vela vela zdravicka, stasticka a nech vam vyrastie do kraaasy... a potom nech si krasuliak nachysta samopal :grinning:
24. feb 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasulka+Krasuliak...Pripájam sa ku gratulácii ku tak krásnemu dievčatku.Pozerala som fotky aj video a zalialo mi oči slzičkami z tolkej nehy a krásy z vášho bábätka. Nech sa mamička drží a naberá vela sily na zregenerovanie a maličká nech je zdravučká a peknučká ako je doteraz!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
(Tak hrozne sa bojím svojho pôrodu,ale ked som videla vaše dievčatko,nejako to všetko opadlo a práveže sa neviem dočkať! Ja to budem musieť mať bez EPI,ale už mi to ozaj nevadí. Vaše dievčatko mi dalo neopísatelnu silu!) DRZKAJTE SA CELA RODINKA :wink:
24. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj až som sa roplačla :dizzy_face: a videjko super, ešte chcem také veeeľa :grinning: takže rodičia gratulujemeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

krátky oznam o mojej kontrole:
takže máme akciu srdiečka, t.j. 7tt4d TP máme 9.10. tohto roku potom syndr. miz.dvojčaťa..a foto nemám bo, že nejedeeeeeee ale však neva, hlavne že sme ok no nie? kontrola už len u mojej dr. a ukázať sa potom čo sme stvorili takže to je asi všetko..
:grinning:
24. feb 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko dievcence,

mimuska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak super kontrolka dopadla suprovsky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok