• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
krasuliakovci mala je nadherna. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mimi takze budu dve? co to je miz.dvojcata? :sweat_smile: :sweat_smile:
24. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..mimussss gratulujeeem :slight_smile:))

krpcek myslim ze to je ked jedno dvojcatko odchadza a ostane len jedno babetko
24. feb 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. :slight_smile: no ved je to jedno, aspon ze to jedno bude - a bude aspon take krasne ako mala Aime. :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je krasnucka,ale ako s nou narabala ta sestra :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: som to ukazovala drahemu a mi povedal,ze by videla keby s nasou malinkou tak narabala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale osobne si myslim,ze by bol taky vyhukany,ze by nevedel kde je sever :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. feb 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ja som tiez zostala pozerat ako blba. :angry: :angry: :angry: :angry: ale asi by mi to tiez v tej chvili nedoslo. :grinning:
24. feb 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ja som myslela ze krasuliak po nej skoci jak ju schmatla, som nechapala :slight_smile:)
24. feb 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem mozno sa to tak ma robit,ale mne to teda normalne nepripadalo,chudatenko malicke bolo dost unavene z porodu a za odmenu s nou este aj drmu joj :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,ale hlavna vec,ze su baby ok a uz sa tesia jedna z druhej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi mam pocit, ze oni to beru ako kurence a nie ako malicke babatka, ktore su este vo vacsom strese ako ktokolvek iny na tej porodnej sale. :angry:
24. feb 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka ja ti strasne moc gratulujem som stastna ako nikdy az mi vysli slzicky....moja mala je zlatucka...tesim s tebou...vyliec sa a ozvi sa mi....cmuk
24. feb 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
troška som si zdriemla ale musím zase jesť, to katastrofa :angry:

krpcek tak ako povedala nelynka, to časom zmizne, to je len jedna prázdna dutinka bez embryonálnych štruktúr, hlavne, že sa tá jedna trime :grinning: a takými zubami :grinning:

jáj eimulka malá zlatá krásna :dizzy_face: jujujuuuuuuj
24. feb 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!

Krasuliakovci - tak uz ste 3 a tvorite krasnu rodinku - malinka je naozaj nadherna....GRATULUJEEEEMMM z celeho srdiecka. Mojkajte sa a hlavne si davajte na seba pozor..!!! Aby ste obe odisli z nemocky krasne zdrave a hrdemu tatkovi odkazujem nech si opatruje svoje dve princezne!! :dizzy_face: :dizzy_face: Tesiiiim saaaa!!!!!!
A hlavne sa ozvite ako sa mate!!!!
24. feb 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak paráda krasuliak, len toč, nech sa môžme kochať :grinning: jeeeeeeeeeeeeeeeeeej
24. feb 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som kukla videjkaa - no neviem co si mam mysliet!!
Ci je to standard takto chytat babatka alebo to bola len taka sestra - masarka?? :unamused:
Hlavne ze su obe OK...

Krasuliak - to bola ta ktora ti vtedy vynadala???
24. feb 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tiez som kukla videjka malicka je nadherna

dnes o 11.10 porodila aj druha kamoska je to Tomasko ma3350gramov a 52cm :sweat_smile:
24. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si chcem pozriet to video...ale som asi blba...neviem co mam stlacit aby sa mi spustilo :frowning2: poradte...diky
24. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus len na to klikni a sa ti to samé otvorí a načíta
24. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus...to som tak robila a nenacitalo...ale idem vyskusat :unamused:

som citala ze ti dobre dopadla kontrola...to je super...gratulujem
24. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej ďakujem..
možno ak by nešlo tak treba niečo potvrdiť, ale čo to neviem, nevidím tam
24. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ja len na skok, lebo sa mi neda sediet :angry: :angry: :angry: A mala sa budi takze idem skusit prikladat, sila ze jeden cicik chyti hned a druhy nie a nie :confounded:
24. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juk krasulka, tak len prikladaj...tak už ju máš...a nebolí keď pichajú tú epi?
24. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj krasul....tak ako sa citi novopecena maminka??? by som si pozrela to vase zlaticko ale nejde mi to pustit :angry:
24. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus a keď si otvoríš you tube tak funguje? ak tak skú s nájsť tak a pod názvom ami, možno sa ti podarí
24. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok..idem vyskusat tak...diky :wink:
24. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to skúšala nájsť tak ako som ti vravela, ale som sa k tomu nedopracovala :unamused:
24. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, chcem sa Vas opytat ci ste tu nejaka , ktorá mate rovnako len jeden vajecnik ako ja? ... :unamused:
24. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
woodynka neviem či tu je tak niektorá, neviem o tom..
24. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HM...no ja viem, ze ej to asi neobvykle, ale stava sa zial ze zena ma len jeden :sweat_smile:
24. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem že sa stáva aj moja sesterka tak má, žiaľ ako potratila a bola znova tehu tak bolo mimimater. a mala aj laparku, asi aj 2x nepamätám v akom poradí to bolo, ale vravela že aj vaječník jej vzali :unamused:
24. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus...ani ja som to tak nenasla... mmh co uz ... :confused:
24. feb 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok