Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

woodynka
24. feb 2009

jo,,ja mam uz len ejden vajecnik,,jeden mi vyoperovali kvoli nadoru .. 😖 a ten jeden ktory mi ostal nie je 100percentne funkcny takze gyndos ma popohnal do materstva 😅 tesim sa moc, len, aby mi to vsetko islo bez problemov...

mimusa4
24. feb 2009

neviem ako to nájsť..pod čím ale je to v kategorii pets&animals aspoň ako som čítala pri videu ale ako som listovala tak som nenašla

mimusa4
24. feb 2009

woody..malo by sa podariť, aspoň som počula, že to nevadí ak je iba jeden, že aj ten je schopný vyprodukovať vajko a fungovať ako má, tak len sa neboj a hor sa do toho držím palce 😉 😵 😵

woodynka
24. feb 2009

diky mimus 🙂 hádam s apodari,,od aprila ideme nato ,,,keksik kazdyy den 🙂

cukruska1920
24. feb 2009

mimus..nechaj tak... raz sa mi to hadam podari..ale som zvedavaaaaa

mimusa4
24. feb 2009

tak nič cukrus 😉
woody..neviem či každý deň, len nech stihnú dozrieť aj spermijky 😀

woodynka
24. feb 2009

ahááá =D , no tak porad, aby stihli dozriet spermijky =D ..ako casto je vhodne ? ach jaj =D

mimusa4
24. feb 2009

pokiaľ viem tak dozrievajú každých 72hod., ono si to nájdeš aj na nete a možno aj tu na MK o tom viac...
ja si myslím, že každý druhý deň keď..alebo ak vieš kedy máš ovulku tak vtedy možno čo najviac, to ťažko o tom hovoriť a radiť, každá žena má iní organizmus

woodynka
24. feb 2009

oki, dik za radu 🙂
jasne ovutesty nakupene, budeme sa snazit 😀

mimusa4
24. feb 2009

alebo si skús pozrieť niečo v téme folikulometria

dicinka1
24. feb 2009

baby,dnes som bola na glukoze..poviem vam..to je teda HUMUUUUUUUUUUUS...Fuuuuuuuuuuuuj...som vracala... 🙄 ☹

milujem sladke...ale toto moj zaludok nezniesol..3 krat mi dnes brali krv..a ked mi zobrala po 2 krat krv...po tej glukoze...teda hodinku potom..mi bolo mdlobo...odpadavala som nakoniec som sa sla vyvracat....sama cukrova voda zo mna sla... no fakt...to je humuuuuuuus...

vraj inde davaju caj so 4 kockami cukru....lepsie sa to pije,to hej...ale vraj sa cukor nesmie tak podavat mi povedala sestra..ma sa podavat ta glukoza..to je hroznovy cukor,nie?

VYSLEDKY su SUPER.. na to ze zeriem sladke ako prasa 😀

cukruska1920
24. feb 2009

nooo woody..dobra otazka..to zaujima aj mna 😉

dicinka1
24. feb 2009

mimusa..gratulujem zo srdiecka k akcii srdiecka... 😵 😵 😵

takze babetka boli 2?a jedno zmizlo 😕 ☹

krasulka
24. feb 2009

mimus epiduralku ked zavadzaju tak mi pichol predtym do chrbta umrtvenie, takze pohoda, potom uz necitis nic 🙂

mimusa4
24. feb 2009

jj díky, tak bude mať viac miesta to jedno 😀

woodynka
24. feb 2009

no veru cukruska, dobra otazka heeh 😉 som z toho nejaka zmetena asik 😖

mimusa4
24. feb 2009

krasulik prečo treba rodiť? tak cerpec 😅

krpcek
24. feb 2009

dici moja - mne bolo z toho tiez divne, ale nastasite som nevracala.

dicinka1
24. feb 2009

Krasul,nepodoba sa mala nahodou na tvojho manzelika 😕 lebo sa mi zda...ze ano..su tam crty aj z teba..ale zda sa,ze je viac manzelova 😀 😀 😀 😀

mimusa4
24. feb 2009

fuj to je humus 😝 😝

dicinka1
24. feb 2009

krasul..ale licka ma 100% po tebe 😀 😀 😀

juuuuuuuuuuuuuuuuj aka zlata je...sa nemozem na nu vynadivat... 😵 😵 😵 😵 naozaj...krasa

krpcek
24. feb 2009

inak tu sestricku by som najradsej niecim ovalila. 😠 😠 😠 kokso si ju pohadzovala ako babiku a vobec jej nevadilo, ze za chrbtom jej stoji otec babatka. 😠 😠 😠 😠

mimusa4
24. feb 2009

to bolo na glukózu..hej?

dicinka1
24. feb 2009

krpcek....ked is na to co i len pomyslim tak mi je z toho zle..ked som to pila..tak sa to este dalo..ale ked to bolo v zaludku...tak som mala po hodine dost 🙄 vracala som nasilu... ☹ lebo som potrebovala to dat von zo seba...bolo mi mdlo..tak som vedela,ze je to z toho..a v zaludku mi to tam nepasovalo akosi... 😅

cukruska1920
24. feb 2009

woody..ale vsimas...same tehulky okolo.... 😵 😵 jaj sa mi tu nejak paaaci 😀 😀

mimusa4
24. feb 2009

joj musím ísť na rožky do obchodu, sa mi nece..ale mám blízko

dicinka1
24. feb 2009

mimus jasne.. 😉 nezavidim ti..ked na to pojdes...no vraj je to zo zakona povinne 😠

krpcek..ja som tiez az nervy mala..ako malu tam dvihla ta sestra..ty vole..az mne to vadilo 😀 krasuliak asi nechcel dobabrat video,tak asi preto jej nic nepovedal... 😀

dvihala ju ako dajaku kuru 😠 ta mala je ako zive striebro..tie vlasky jej tak pristanu... 😵 kazde babo je nadherne..ze? 😵

cukruska1920
24. feb 2009

baby... oni tak robia so vsetkymi babatkami..... oni to beru ako pracu ... keby sa s kazdym mali piplinkat tak by to dlho trvalo..oni maju vela babetiek ... a nebojte oni vedia ako s nimi zaobchadzat...

mirip
24. feb 2009

ahojte až teraz som prišla z roboty, krasulka gratujujééééééééééééééééééééééém 😀 😵