• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
nam sa zlomil susiak,tak tam mam len spodne pradlo povesane a dalsiu pracku som dala von,lebo by som to nemala kde susit,musim kupit novy susiak.Rano bolo krasne,slniecko svietilo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a ako som dala prat druhu pracku prisli maraky,ale aj tak som to riskla a dala von,fajn tu fuka tak by to mohlo rychlo uschnut :wink: :wink: :wink: :wink:
27. feb 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby si potom nenaháňala vonku veci :grinning:
27. feb 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mimusa to by zautjímalo čo sa robí na NT screeningu.........

tuším sa pozerajú aj nejaké kostičky či nie je podozrenie na downov syndróm ale inak neviem
27. feb 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som chcela dat jednu pracku,ale to si uz netrufam bezat za tolkymi vecami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to ako sono, že? a odber krvi ešte
27. feb 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ty čo ešte netehula?no teda.....

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: špeci pre teba
27. feb 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bola bitka, že to moje a suseda, nie to moje tepláky :grinning:
27. feb 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som si vyvesat pradlo. :slight_smile: uz mam vsetko pre malu poprate. konecne,

na NT - to sa robi myslim, okolo 12tt - bude sonom pozerat babo a brat krv - z toho vyjde nejaka hodnota a to vam potom zapise do knizky. je to vysetrenie na downa. a potom este v 16tt bude robit nejake AFP testy na downa.
27. feb 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip,dakujem si zlatucka si ich zavarim a ked ich budem potrebovat tak ich otvorim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež rada prispejem

ttttttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttttttttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tttttttttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ttt :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttttttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: tttttttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: tttttt :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttttttttt
tt tttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: t :dizzy_face: :dizzy_face:

aj pre tie čo tu nie sú :dizzy_face:
27. feb 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha díky krpcek
27. feb 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytam,ale nieco necham aj bernuske a mna uz vobec nenapada,ze kto este nie je tehu okrem nas dvoch :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. feb 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi pretty. :frowning2: nely . . .
27. feb 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vieeem ... naša pretynka, tak aj jej niečo
27. feb 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne aj nelynka
27. feb 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip inak ty si prva co iba mne poslala TTTTTTTTTT,normalne som z toho stastna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozeeeeeeeeeeeeeeeeeee,ja som sisina,sorrky baby,ospravedlnujem sa :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. feb 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi uz aj ty zacinas tlstnut. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: pekne ti vytrca brusino.
27. feb 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no však to ja ako som včera pozrela fotku tak som sa až zhrozila, ež čo to? :astonished: , vieš ja zvyknutá taká suchotinka celý život, síce za posledné roky som niečo nalepila, ale teraz? jáááááj a potom :grinning:
27. feb 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, ze co bude v lete. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to my tu s krasulkou a miskou uz budeme mat modelkovske miery a ty budes sudok tlacit pred sebou. :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooo :grinning: a ako budem funieť v tej horúčave, asi si dám cirkulovať vodu po sebe, žeby som vydržala :sweat_smile:
27. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ešte do lekárne, lebo potom sa mi nebude chcieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky

krasul, aky pekny boztek
27. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super zacalo prsat tak som musela letiet pre to pradlo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Krasulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.ach jo...asi mi zacina sibat....som dnes sedela v praci na stolicke, nic som nerobila len som tak pozerala do blba a myslela na babo a kolegyna prisla za mnou a ze ma 10 minutt ohlasovala a co ja viem co a ja som bola totalne mimo...aj hlava a brusko ma straaaaaaaaasne dnes bolelo, som si az tabletku musela dat, bo som myslela, ze skapem...ach jo
27. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je zač cipsi sú ešte čerstvé tak dúfam že ich budem dávať do 42tt a nič sa nestane......... :wink:
27. feb 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok...musim ist...idem ku kamoske na kaficko...kuknut malu lili...5 mesacnu...potom pride drahy pre mna a pojdeme asi kuk kamosku na kofcu k nej do prace a potom jupiiiiiiiii...na snazenie...a potom pojde spat k mamine, lebo rano idu riesit este daco s aftickom...
27. feb 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky poradte mi mrcha mala prist 24.2 a este nic bradavky ma bolia na dotyk a vytok mam taky do biela
27. feb 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesi,ja ti neviem poradit :frowning2: :unamused:

krasulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..jaka sladka pusinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ta vasa mala to je cislo..je krasna :dizzy_face:
27. feb 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok