• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
jesi ...urob si test :wink: ked si tehu uz ti ukaze :slight_smile:
27. feb 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat na facebooku som si nasla byvalu spoluziacku a pytala som sa jej na novinky,lebo od matur nie som s nikym v kontakte a mi skoro dych vyrazila,ze uz mame v triede pat mamiciek :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to take baby co by som nikdy necakala :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ,inak velmi mile spravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá AMI je celý tatino :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhernáááá :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky baby, je to maciatkooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to krasuliak plodi take videa, nic ine nerobi len malu nataca a foti :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dikes aj ja hovorim
27. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak ste jej skratili menko? :confused: predtym to bola AIMEE,nie? :confused: :wink:
27. feb 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici aj ja som myslela, ze ma byt aimee...ale sak aspon to ma teraz kratsie....jaaaaaaaaaaaaaaaj babenky...kooooneeeecne sme sa vcera snazili... :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo sme sa k tomu od nedele vobec nedostali...tak dufam, ze uz sa nieco deje... :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik jeeeeeeeej..tak aspon niekto sa miluje :wink:

dnes mi pride chlop,tak musi byt popratane a navarene :grinning: uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiim ako nas vyboca a vystiska :wink:
28. feb 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...tak tebe v tomto uz nemusim drzat palceky... :grinning: ale tak trosku pomailovat sa moozete veru...sak co...to je zdrave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici co budes varit?
28. feb 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, mala dostala v noci infiiu kvoli tej zltacke.

cukrik tak drzime palceky aby to vyslo, a tak to rychlo preleti to tehotenstvo ani sa nenazdas..ja som si nedavno nasla 2 ciarky na teste a uz som mama :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...a aka peknucka...aj dcerenku mas nadhernu... jaj...len vam prajem, nech ste zdrave...
dakujem za palceky...teda...uz by to mohlo...sme si rok nedavali pozor a nic a teraz sa akoze snazime uz druhy mesiac a zatial stale nic...tak uz by teda aj mohlo volaco... :sweat_smile:
28. feb 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt
ttt :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt
ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ttttttt

pre berni, cipsi, pretty, nely a tie na kt. si neviem moment. spomenúť
28. feb 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak myslis aj mna tak diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky :grinning: si schovam...
28. feb 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnééééééééééé len ber, je dosť pre každého :dizzy_face:
28. feb 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, ze to teda pomoze... :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oazj ja uz nemozem rozdavat tehu virusy? Uz iba mama virus: Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jedno...daj aj taky...hadam aj to pomoze...diky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka aj m-ka sú fajn :dizzy_face:
28. feb 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik..ja pyrohy so zemiakmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mnaaaaaaaaam...a smotanou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka...mama vyrusiky hadž nam tehulkaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo štvrtok ideme na poradnu..konečne pojde aj manžel...už bynam mal povedat čo sa v mojom brušku skryva,že? :confused: :dizzy_face:
28. feb 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

dici uz by bolo aj nacase :sunglasses:
28. feb 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely zmenila si foto..a uz tam nemas snz :confused:

super fotkaaaaaaa :wink:
28. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici dakujem...
snz tam uz nemam cez pol roka, lebo sa ani nesnazime :wink:
28. feb 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..hej..som zabudla :wink: ale akosi som si to vsimla az dnes :grinning:

vcera ma chytilo pozerat svadby..tak som ich pozerala neskoro do noci..asi 4 svadby... :grinning: asi mi sibalo nacisto.. :rolling_eyes:
28. feb 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo... ale konecne sa stary vyjadril aspon orientacne kedy zase bude babo, tak aspon ako tak je dobre no..predtym ani to nepovedal :grinning: :grinning: :grinning:

jaaaaj, ja zijem teraz jednou svadbou, akoby bola moja..idem za svedka kamaratovi a kamoske, idu sa brat v auguste..vela veci im pomahame vybavovat a vyberat :grinning:
28. feb 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelyyyyyyyy..supeeeeeeer..aj ja by som sla na svadbu...bratranec sa zeni v july..ale to budem este ako bačka :rolling_eyes: tak taka tam nepojdem...a babo budem asi kojit..ale chcela som ist lebo ich mam oboch rada,ale ta co uz :angry:
my sme mali svadbu 5.augusta svadbu..a bolo to super...telo..az horuco..ale dlho sa vidno bolo..aj taky krasny cas..zboznujem letoooooooooooooooo..ale toto leto asi k vode nepojdem.. :angry: zboznujem Domasu... :dizzy_face: :dizzy_face: ale ta čo už...musim sa obetovat..ved na take slnko nepojdem s babom..a este take spraskane bruško budem mat :angry:

nely,tak kedy tak orientacne sa do toho pustite :confused: :dizzy_face:
28. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici, ale vec vpohode mozte ist pozriet na obrad a trosku na oslavu..aj kamoska bola s malinkou, mala len 3tyzdne a zvladli, obrad a aj oslavu trosku a podvecer sli domov...a vpohode..

oni sa beru 8.8. :grinning: :grinning:

no kedy? tazko povedat...ked budem mat istu pracu, trosku poplatene dlhy, takze to vidim tam na buduci rok
28. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok