• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ahojkyyyyyyy,

neluuuuuuuuuuus,tak dufam,ze budeme v jednej teme ako tehule :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi a vy ako ste na tom?? :grinning:
28. feb 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici a co take smajle :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,ved si miminko chcela nie??Ved v pohodicke s nim mozes ist na obrad aj trosku na svadbu,ved bude v kociku v tieniku,tak si myslim,ze mu to nemoze uskodit :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi..ty tiez az atk?na buduci rok?

krasny datum..8.8...len skoda ze nie 2008,ale az 2009..ale aj tak..super datum :wink:

ja som rozmyslala,ze pojdeme,ale cosi obliect....sak budem vyzerat jak bačka :grinning: a este jedna vec...krstiny tiez dost stoja...ked budem volat len krstnych+rodicov+surodencov :wink: a na svadbu sa treba aj obliect aj obalku dat :rolling_eyes:
28. feb 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely asi tak,ze kazdy rok mi drahy hovori,no uz o rok sa zacneme snazit.Vcera som mu hovorila,ze zlatko ved minuly rok si hovoril,ze tento rok sa uz budeme snazit,vravim mu,ze kde to vaaaaaaazne a on noooooooooo,ved uvidime :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
28. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi..chcela som babo..ano..ale to ze budem vyzerat jak bačka som nechcela...ale kila idu hore jedna radost...a chcem aj kojit,tak nemozem pozerat na to,ze toto nemozem,alebo toto nemozem..musim jest vsetko :grinning:
28. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely tak das do obalky pat euro a hotovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ved si kazdy musi uvedomit,ze nekradnete a,ze budete mat dost svojich vydavkov s mimi a krstinami :wink: :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo dici s tym jedlom mas teda pravdu ja by som sa tiez asi nezdrzala,ale myslim si,ze take kolace ked kojis mozes nie?? :confused: :confused: :confused:
28. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi :grinning: :grinning: moj radsej nepovie kedy...my sa ale snazit nebudeme bo to by som sa snazila len ja.. :pensive:
u mna to isti len a len umele :cry:

dici ved budes cerstvo po porode tak od teba nikto nemoze chciet aby si vyzerala ako topmodeka predsa :grinning:
no baby,trebalo by aj nieco robit..,tak ja sa poberiem..zatial páčko :wink:
ja som dnes este vooobec nic neurobila,dnes sa mi nic nechce pocko je o nicom,tak aj ja som taka bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este pockam kym mi zavola drahy na obednu prestavku a potom sa idem pustit do toho,ved je sobota neeeeee,mala by som sa rozhybat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. feb 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipis ved ani ja som nic este neurobila..a ani nebudem :grinning:
akurat konecne dokoncim podlahu v jedalni, dve dosky treba uz len polozit a aj to sol leniva :grinning:
28. feb 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som aspon povysavala,nech mam ciste svedomie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky? neviete nazov lieku na podporu otehotnenia? ze su nejake nove kanadske,,pripadne aj ine..? nemate skusenost ??
28. feb 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vysaavala pred dvoma dnami a zase je bordel, :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak som kukla :confused:

woodynka,neviem....ale u nas su clostylbegyt..alebo tak nejako sa volaju tusim
28. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely aj ja vysavam kazdy druhy den lebo mame taky jebn..y koberec,ze na nom vsetko vidno :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

woodynka vobec Ti neporadim neviem o takych liekoch :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
28. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dicinka :astonished: skusim kuk na internete...
28. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici este 10 tyzdnov a uz mozes rodiiiiiiiiiiiiiiit :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely?????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
28. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je nelyyy :wink:
zistujem a ako vidis,,nazory sa lisia.. :wink:
28. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi...uz ibaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chcela by som radsej skor..ako neskor...aby babo nebolo velmi velke :grinning:

woodynka,nemas zac :wink:
28. feb 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebudem sa k tomu uz radsej vyjadrovat

cipsi IP
28. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ja nepoznam tvoj , Vas stav co a ako..ale ja som "iba" snazilka, ktora skusa rozne metody a chce vediet co najviac o moznostiach otehotnenia,,mrzi ma, ak mas tak negativny postoj, ktorym ma ovplyvnujes,ved kazdy nech si robi co chce a veri comu chce oki?
pekny dniik :sweat_smile:
28. feb 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuk IP nely,

moj nazor je taky,ze zas sa jedna o nejaku blbost aby si niekto privyrobil,podla mna je to vsetko len o peniazoch,ze zeny v takej situacii sa chytaju aj slamky a predavajuci to chcu vyuzit :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej cipsi asi hej, ale kym nevyskusas, nevies.. a prave to, ze ak zena velmi chce tak sa aj slamky chyta presne.. kazda moznost pre zenu je svetielkom nadeje predsa :unamused:
28. feb 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jasnacka ak ma na to niekto prachy a chce to vyskusat,za pokus nic nedas :wink:
28. feb 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi tak.. nemozes nic stratit,,len ziskat... :slight_smile:
28. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok