Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
4. mar 2009

ahojte,koj a bernus 🙂 🙂 🙂 🙂

Berni ano mam 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
4. mar 2009

Sa nudim drahy pozera nieco o zvieratach a tajfunoch 😕 😕 😕 😕 a mne povedal,ze mam konikovat 😅 😅 😅 😅 😅

kojzarik
4. mar 2009

cipsi ahoj 🙂 🙂

samozrejme aj berni ahoj

cipsinka
4. mar 2009

Krasulka sa venuje asi malickej veeeelmi ju obdivujem ako to sama statocne zvlada 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
4. mar 2009

asi si idem zacvicit,lebo ked je drahy dom tak iba zerem 😖 😖 😖 😖 😅

berni
4. mar 2009

no to aj ja ju obdivujem...ako to cele zvlada... 😕 ale vsak ona je sikulka rodena mamka 🙂

kojzarik
4. mar 2009

ja konikujem uz len takto po veceroch mali ma uplne zamestnava a to od novembra chceme snazilkovat na druhom no neviem ako to zvladnem

berni
4. mar 2009

teraz ides cvicit?

cipsinka
4. mar 2009

ked budeme mat aj my miminko v podstate budem aj ja sama,drahy bude urcite v praci a rodicov a svokrus budeme mat 200km daleko 😕 😕 😕 😕 a babicku samoska otravovat nebudem,ale ved nebudem mat nic ine na praci,tak hadam to budem zvladat 😉 😉 😉 😉

cipsinka
4. mar 2009

berni 😅 😅 😅 😅 vcera som zacala cvicit pred telkou bolo 11hodin,cize u vas 12hodin 😀 😀 😀 😀 ,ale ziaden buchacky len take jemne 😉 😉 😉 😉

berni
4. mar 2009

cipsus no jasne ze zvladnes vsak ty si sikulka 😉 uz zacnite snazilkovat povedz drahemu .... 🙂

berni
4. mar 2009

fiiiiha cipsus chcela by som mat tvvoju energiu.... 😎

cipsinka
4. mar 2009

bernus no rada by som,ale necham to na draheho chcem aby sme to chceli obaja,ale vcera kukal detske vysielacky v obchode a hovori mi,ze take kupime to je super vec 😨 😨 😨 😨 😨 😨 som ostala vyjavena 😕 😕 😕 😕 😕

berni
4. mar 2009

no vidis, pojde to pomaly... 😉

dobre mojko idem ja hajat lebo zajtra uz idem do prace....tak sa maj krasne a dobru nocku...

cipsinka
4. mar 2009

bernusik ale ty sa so mnou neporovnavaj ja som cele dni doma okrem pondelka a stvrtku kedy idem cvicit a samozrejme ked mam chlapa doma tak vzdy niekde ideme ale to je ine,ty pracujes,studujes a mas dost narocnu pracu takze niet sa co cudovat 😉 😉 😉 😉 a este nemas tolko kil aby si musel cvicit 😉 😉 😉 😉

berni
4. mar 2009

cipsus o kilach sa porozpravame zajtra... 😀 😀 😀 😀

dobru nocku 😉

cipsinka
4. mar 2009

idem si aj ja pohopsat kym je len devat hodin 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

cukrik580
5. mar 2009

zlato115 aj my mame maxika, len trosku vacsieho....... 😀

cafte babenky...

zlato115
5. mar 2009

Ahoj cukrik, to je náhoda 😀 ale maxíkov je už strašne moc 😵

cukrik580
5. mar 2009

ja viem 😵 😵

zlato115
5. mar 2009

a akého máš Maxíka?

cukrik580
5. mar 2009

pozri v albume

zlato115
5. mar 2009

ja ta vobec nemožem nájst, sú tu albumi iba cukrikk... tak neviem 😨

mimusa4
5. mar 2009

ahojte..
zlato..album danej osoby máš napravo od mena, taký fťáčik a vedľa toho je Ip na posielanie súkromných správ 🙂

zlato115
5. mar 2009

Ahoooj... 😎
Jééé, mimusa, dakujem ti velmi pekne a ja sa tu trápim vyhladávanim...som to magor 😝

zlato115
5. mar 2009

cukrík, tak ten váš by toho nášho možno aj zjedol 😀

mimusa4
5. mar 2009

zlato ani ja som kedysi nevedela, to je v poho 🙂

zlato115
5. mar 2009

tak už to viem, super...človek sa stále má čo učit 😉

seraffa
5. mar 2009

achojte kocky🙂 mne je uz treti den spatne od zaludku...rano... vcera to trvalo skoro do vecera.... dneska som asi mala dostat mrchu a este tu nieje a sice som si robila vcera testika le nemohla somdsa dockat rana tak som si ho urobila poobede a vysiel negativny... hmmm...ale stale verim🙂) a vy sa ako mi mate???

mirip
5. mar 2009

ahojte seraffa počkaj ešte deň dva a uvidíš, inak test by ti už mal v deň ked mal doraziť menzes aspon náznak druhej paličky