• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ahojte,koj a bernus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Berni ano mam :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa nudim drahy pozera nieco o zvieratach a tajfunoch :confused: :confused: :confused: :confused: a mne povedal,ze mam konikovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. mar 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ahoj :slight_smile: :slight_smile:

samozrejme aj berni ahoj
4. mar 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasulka sa venuje asi malickej veeeelmi ju obdivujem ako to sama statocne zvlada :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si idem zacvicit,lebo ked je drahy dom tak iba zerem :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile:
4. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj ja ju obdivujem...ako to cele zvlada... :confused: ale vsak ona je sikulka rodena mamka :slight_smile:
ja konikujem uz len takto po veceroch mali ma uplne zamestnava a to od novembra chceme snazilkovat na druhom no neviem ako to zvladnem
teraz ides cvicit?
4. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked budeme mat aj my miminko v podstate budem aj ja sama,drahy bude urcite v praci a rodicov a svokrus budeme mat 200km daleko :confused: :confused: :confused: :confused: a babicku samoska otravovat nebudem,ale ved nebudem mat nic ine na praci,tak hadam to budem zvladat :wink: :wink: :wink: :wink:
4. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vcera som zacala cvicit pred telkou bolo 11hodin,cize u vas 12hodin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale ziaden buchacky len take jemne :wink: :wink: :wink: :wink:
4. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus no jasne ze zvladnes vsak ty si sikulka :wink: uz zacnite snazilkovat povedz drahemu .... :slight_smile:
4. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha cipsus chcela by som mat tvvoju energiu.... :sunglasses:
4. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernus no rada by som,ale necham to na draheho chcem aby sme to chceli obaja,ale vcera kukal detske vysielacky v obchode a hovori mi,ze take kupime to je super vec :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: som ostala vyjavena :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
4. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, pojde to pomaly... :wink:

dobre mojko idem ja hajat lebo zajtra uz idem do prace....tak sa maj krasne a dobru nocku...
4. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernusik ale ty sa so mnou neporovnavaj ja som cele dni doma okrem pondelka a stvrtku kedy idem cvicit a samozrejme ked mam chlapa doma tak vzdy niekde ideme ale to je ine,ty pracujes,studujes a mas dost narocnu pracu takze niet sa co cudovat :wink: :wink: :wink: :wink: a este nemas tolko kil aby si musel cvicit :wink: :wink: :wink: :wink:
4. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus o kilach sa porozpravame zajtra... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobru nocku :wink:
4. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si aj ja pohopsat kym je len devat hodin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato115 aj my mame maxika, len trosku vacsieho....... :grinning:

cafte babenky...
5. mar 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cukrik, to je náhoda :grinning: ale maxíkov je už strašne moc :dizzy_face:
5. mar 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akého máš Maxíka?
5. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri v albume
5. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ta vobec nemožem nájst, sú tu albumi iba cukrikk... tak neviem :fearful:
5. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
zlato..album danej osoby máš napravo od mena, taký fťáčik a vedľa toho je Ip na posielanie súkromných správ :slight_smile:
5. mar 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj... :sunglasses:
Jééé, mimusa, dakujem ti velmi pekne a ja sa tu trápim vyhladávanim...som to magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík, tak ten váš by toho nášho možno aj zjedol :grinning:
5. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato ani ja som kedysi nevedela, to je v poho :slight_smile:
5. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už to viem, super...človek sa stále má čo učit :wink:
5. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achojte kocky:slight_smile: mne je uz treti den spatne od zaludku...rano... vcera to trvalo skoro do vecera.... dneska som asi mala dostat mrchu a este tu nieje a sice som si robila vcera testika le nemohla somdsa dockat rana tak som si ho urobila poobede a vysiel negativny... hmmm...ale stale verim:slight_smile:) a vy sa ako mi mate???
5. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte seraffa počkaj ešte deň dva a uvidíš, inak test by ti už mal v deň ked mal doraziť menzes aspon náznak druhej paličky
5. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok