• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ahojte babulenky :slight_smile: chcem sa Vas opytat testik tehotensky reaguje ako rychlo na HCG hormon? teda, kedy sa da najskor zistit testikom ci si ci niesi tehu?...
5. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5-6deň od zahniezdenia v maternici až ked sa zahniezdi v maternici až vtedy sa začína produkovať HCG hormon
5. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, seraffa tak držím palečky, aby to višlo :wink:
5. mar 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyyyyyyy,tak to bude baba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a manzel povedal,ze to bude EMMKA :dizzy_face:
5. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diciiii to je uzasne, gratulujeeeem! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej diciiiii, supeeeeeeeeeeer, konecne a malicka ukazalaaaaaa :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj misha bude mat emku :dizzy_face:
5. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,hej ja viem,ze bude mat Emmku :dizzy_face: tak budu 2..neplanovali sme dat to meno..chceli sme Sarinku..al ta co uz..manzel chcel velmi Emmku :dizzy_face:

dakujem baby,cmuuuuuuuuuk
5. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka super tak už ti to prezradil ten naš tajnostkar doky mojej kamoške ešte stale nepovedal a to ma termin tyžden predomnou ešte raz gratulujem k dievčatku :dizzy_face:
5. mar 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand dakujem...nasa princeznicka uz bola krasne otocena :dizzy_face: uz je dole hlavkou :wink: tak dufam,ze sa uz neotoci :unamused:

dnes mal magdolinic super naladu :wink:
5. mar 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici to je super, divcatko, straaasne chcem dievcatko :grinning: :grinning:

my podla jonasa tento rok bars plodny nemame :angry:
5. mar 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici gratulujem k dievcatku :dizzy_face:
5. mar 2009 o 15:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici gratulujem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no co same dievky tu budeme mat? mimi si nasa posledna nadej. :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka, gratulujem, tak len nech už pekne rastiete a nech ste zdravučké... Emmka je pekné meno :wink:
5. mar 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici gratulujem :dizzy_face:
krpcek chlapčeka čaká tuším lovaca tak aspon tá to zachráni trochu od babskej nadvlády :dizzy_face:
5. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne lov - ale to je len jedna. a uz su zname 4 baby. :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadí neboj sachlapi vás možno čoskoro prevalcujú...ešte je tu mimusa, cukruš ked otehotnie možno sa chlap zadarí a ešte je tu plno báb čo môžu váhy nakloniť na chlapskú stranu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime - nech je to co chce, hlavne nech su vsetky zdrave. :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak sa tI splnil sen,gratulujeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dici si sa konecn dozvedela :dizzy_face:
takze cakame chlopa len my?nas filipko bude mat na vyber :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru máš pravdu krpček nech je čo chce len nech je zdravé :dizzy_face: :dizzy_face:
veru lovi váš chlap si môže vyberať z toľkých báb :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky... :grinning: ste akosi v prevahe nezda sa vam???
5. mar 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej dici gratulujem k babulke:slight_smile: inak my s drahym chceme ak by to bolo dievcatko az budem tehotna dat meno sarach...milujem to meno:slight_smile: odroda Sary:slight_smile:
mirip- mojej sesternici vysiel pozitivny test az v 5 tyzdni tehotenstva a mojej kamoske az skoro v 3 mesiaci co k otmu este tie rpedosle dva mesiace mala normalne kramy... :D
5. mar 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte baby,tak sme velmi stastni...stale nemozeme tomu uverit,ze cakame dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to take neuveritelne :wink:
5. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem vam za gratulacie :dizzy_face: cmuuuuuuuuk :zipper_mouth:
5. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
5. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky tak vam zavidim ale v dobrom ze ste tehulky aj ja po tom tuzim uz 8 mesiacov a sem tam sa zlaknem ci vobec...neviem preco...mozno ze ja mam 21 a moj snubenec ma 40...
5. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka gratulujem k dievcatku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici len som pozeral ci tu niekto nie je vies?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
5. mar 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok