• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
so mnou sa tu akosi nik nerozprava :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. mar 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsus, ale ja heeeeeeeej :wink:
5. mar 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim dat okane :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
5. mar 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernusik ahoooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ze okane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
5. mar 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nejaka chora :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused: :unamused: :unamused: ,cele pluca ma bolia a ja este krava som sla cvicit,ale vtedy to nebolo az take,ale ako som prisla je mi divne a este k tomu som sla cela prepotena v tejto zime aj ked som mala bundu ale aj tak :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. mar 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: :grinning: :grinning:

dici gratulujem k slečne (aj som si myslela že to bude baba len som nemala ako napísať svoj tip kedže som vás v práci čítala iba cez fón
5. mar 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte holky...poradte mi vcera som si merala bazalnu teplotu a cela nadsena som mala 37,4° a dneska som mala 36,5°...to moze za jeden den klesnut o skoro jeden stupen??? s ami to nezda lebo ked som prilozila teplomer k radiatoru tak teplota nestupala az ked som ho dala pod horucu vodu vtedy zacala:(( tak teraz nevbiemn pokazil sa teplomer??? :D
6. mar 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee.... mne vcera doky povedal ze este maximalne 2 tyzdne a mala bude vonku... :dizzy_face: :dizzy_face: a ze je to stale dievcatko... ze nic jej nedorastlo pocas dvoch tyzdnov :grinning: :grinning:

dici gratulujem k emmke :dizzy_face: :dizzy_face: bude to vyhoda lebo ked pojdeme niekedy dpolu von zakricime Emmaaaaa a pribehnu obidve :grinning: :grinning:

serafi ahoj teba som dlho nevidela... s tym ti ja neporadim ...ja som teplotku nikdy nemerala
6. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

sereffa teplomer sa nepokazil..
bud si mala ovulku, alebo zahniezdenie, alebo ide mrcha, zalezi v akom DC si
6. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte, misha, tak to je super, že sa už konečne dočkáte, už vás bude o jedného viac :wink:
6. mar 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely tak mne by mala prist mrcha..uz tu mala byt predvcerom.... tak rpeto sa cudujem ze odrazu zo dna na den o stupen menej... ale ta svinska zla mrcha by nemusela prist:(
6. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj seraffa, tak dúfam, že nepríde a už je niekdne na 9 mesačnom oddychu :wink:
6. mar 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraffa..dufajme.,ze mrska nepride :wink:

misha...dufam,ze uz konecne sa stretneme..hoci az niekedy v lete..ale musime sa stretnut :wink: VYBRALI SME SI KRASNE MENA :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :slight_smile: :slight_smile:

miska uz len 2 tyzdne? waw!!!!! ty kokso to sa strasne blizi. :sweat_smile: :grinning:

my sme dnes boli s drahym na predporodnej priprave a drahy bol uneseny - tak som rada. ako sme odchadzali z nemocky tak hned, ze podme to zapltit, aby ma tam pustili. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BOOOOOOZINKU,AKO VAM FAAAAAAAAJNE...vy uz ochvilku budete rodit :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici no uz nam skonci krasne obdobie. :frowning2: ale nastane este krajsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dufam, ze budem dlho kojit, aby som nemala ani kramy a budem najstastnejsi clovek pod slnkom. :grinning:
6. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek,jak to fajne bez kramov,ze?ty vole..fakt... :wink:

ochvilku tu bude iba par bab,lebo si vy maminky nenajdete na kona cas :frowning2: :angry: :grinning:
6. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. mar 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
6. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasulka malá je prenádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tie očká juj celá je na spapanie krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pekný večer vám tu ...tri týždne som bola chorá ...hnačky, vracačka, potom sople, horúčky ....štyri dni som bola ok a dnes zase vraciam a začala mi teraz stúpať horúčka ...ja už som z toho na nervy :confounded: :pensive: :rolling_eyes: ja chcem byť zdraváááá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

dakujeme.

Miska tebe sa to kraaati, krpcekvi tiez, jupiiiiiiiii

pretty cmuuuuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
krasulka nemáš nové videjko? :grinning: :dizzy_face:
dici, tak budeš ďalšia čo bude mať dievča, no toto..som zvedavá čo to bude u mňa :sweat_smile: ale to si ešte počkám :slight_smile: krpcek-mischa vy kedy máte vlastne termín? :sunglasses:
6. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus... ja mam oficialne 28.3 ale doky povedal ze sa mu vidi ze to bude skor :slight_smile:
6. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo tešíš? :grinning: a kde budeš ciskať?
6. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte baby :dizzy_face:

krasuuuuuuul,daj dajake videjko malej... :dizzy_face:

pretty..avoj :dizzy_face:

dany,nemas nahodou crevnu chripku?to je najvacsia pliaga co poznam...vkuse teploty,hnacky a vracanie.. :rolling_eyes:
6. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus...no jasne ze tesim...a vycisnem ju v šasci :slight_smile:
6. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusss..ake mas uz krasne brusinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz to pojde teraz, len pekne fot nech mas pamiatku a nech vidis ako rastie! :slight_smile:

zajtra babulky nieco natocim, videa su krasuliakova particka, len ked tu teraz nie je :frowning2:
6. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :slight_smile: :slight_smile:

mimus ja ma oficilany termin 27.3., ale malicka je o 10 dni mensia, tak je dost mozne, ze bude az v aprili.
7. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
krpcek aj tak už to nie je ďaleko, joj ako sa teším už aj na vaše malé, na fotky :grinning: aj mischine :grinning:
krasulka tak si budem asi musieť počkať :unamused: kedy má prísť znova dom?
7. mar 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok