Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
5. mar 2009

so mnou sa tu akosi nik nerozprava 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 😅

berni
5. mar 2009

ahoj cipsus, ale ja heeeeeeeej 😉

berni
5. mar 2009

musim dat okane 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
5. mar 2009

bernusik ahoooooooooj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,ze okane 😀 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
5. mar 2009

ja som nejaka chora ☹ ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 ,cele pluca ma bolia a ja este krava som sla cvicit,ale vtedy to nebolo az take,ale ako som prisla je mi divne a este k tomu som sla cela prepotena v tejto zime aj ked som mala bundu ale aj tak 😖 😖 😖 😖 😅 😅 😅

danielitka26
5. mar 2009

ahojte 😀 😀 😀

dici gratulujem k slečne (aj som si myslela že to bude baba len som nemala ako napísať svoj tip kedže som vás v práci čítala iba cez fón

seraffa
6. mar 2009

cafte holky...poradte mi vcera som si merala bazalnu teplotu a cela nadsena som mala 37,4° a dneska som mala 36,5°...to moze za jeden den klesnut o skoro jeden stupen??? s ami to nezda lebo ked som prilozila teplomer k radiatoru tak teplota nestupala az ked som ho dala pod horucu vodu vtedy zacala:(( tak teraz nevbiemn pokazil sa teplomer??? :D

misha666
6. mar 2009

ahojteeeee.... mne vcera doky povedal ze este maximalne 2 tyzdne a mala bude vonku... 😵 😵 a ze je to stale dievcatko... ze nic jej nedorastlo pocas dvoch tyzdnov 😀 😀

dici gratulujem k emmke 😵 😵 bude to vyhoda lebo ked pojdeme niekedy dpolu von zakricime Emmaaaaa a pribehnu obidve 😀 😀

serafi ahoj teba som dlho nevidela... s tym ti ja neporadim ...ja som teplotku nikdy nemerala

nelynka
6. mar 2009

ahojte..

sereffa teplomer sa nepokazil..
bud si mala ovulku, alebo zahniezdenie, alebo ide mrcha, zalezi v akom DC si

zlato115
6. mar 2009

Ahooojte, misha, tak to je super, že sa už konečne dočkáte, už vás bude o jedného viac 😉

seraffa
6. mar 2009

nely tak mne by mala prist mrcha..uz tu mala byt predvcerom.... tak rpeto sa cudujem ze odrazu zo dna na den o stupen menej... ale ta svinska zla mrcha by nemusela prist:(

zlato115
6. mar 2009

ahoj seraffa, tak dúfam, že nepríde a už je niekdne na 9 mesačnom oddychu 😉

dicinka1
6. mar 2009

seraffa..dufajme.,ze mrska nepride 😉

misha...dufam,ze uz konecne sa stretneme..hoci az niekedy v lete..ale musime sa stretnut 😉 VYBRALI SME SI KRASNE MENA 😀 😵 😵 😵 😵

krpcek
6. mar 2009

ahojte. 🙂 🙂

miska uz len 2 tyzdne? waw!!!!! ty kokso to sa strasne blizi. 😅 😀

my sme dnes boli s drahym na predporodnej priprave a drahy bol uneseny - tak som rada. ako sme odchadzali z nemocky tak hned, ze podme to zapltit, aby ma tam pustili. 😀 😀 😀 😀

dicinka1
6. mar 2009

BOOOOOOZINKU,AKO VAM FAAAAAAAAJNE...vy uz ochvilku budete rodit 😕 😵 😵 😵

krpcek
6. mar 2009

dici no uz nam skonci krasne obdobie. ☹ ale nastane este krajsie 😵 😵 😵 😵 dufam, ze budem dlho kojit, aby som nemala ani kramy a budem najstastnejsi clovek pod slnkom. 😀

dicinka1
6. mar 2009

krpcek,jak to fajne bez kramov,ze?ty vole..fakt... 😉

ochvilku tu bude iba par bab,lebo si vy maminky nenajdete na kona cas ☹ 😠 😀

misha666
6. mar 2009

😵

prettybaby
6. mar 2009

ahojte baby

danielitka26
6. mar 2009

Krasulka malá je prenádherná 😵 😵 😵 😵 a tie očká juj celá je na spapanie krásna 😵 😵 😵

danielitka26
6. mar 2009

inak pekný večer vám tu ...tri týždne som bola chorá ...hnačky, vracačka, potom sople, horúčky ....štyri dni som bola ok a dnes zase vraciam a začala mi teraz stúpať horúčka ...ja už som z toho na nervy 😖 😔 🙄 ja chcem byť zdraváááá ☹ ☹ ☹

krasulka
6. mar 2009

Ahojte,

dakujeme.

Miska tebe sa to kraaati, krpcekvi tiez, jupiiiiiiiii

pretty cmuuuuuuuk 😵 😵 😵

mimusa4
6. mar 2009

ahojte..
krasulka nemáš nové videjko? 😀 😵
dici, tak budeš ďalšia čo bude mať dievča, no toto..som zvedavá čo to bude u mňa 😅 ale to si ešte počkám 🙂 krpcek-mischa vy kedy máte vlastne termín? 😎

misha666
6. mar 2009

mimus... ja mam oficialne 28.3 ale doky povedal ze sa mu vidi ze to bude skor 🙂

mimusa4
6. mar 2009

a čo tešíš? 😀 a kde budeš ciskať?

dicinka1
6. mar 2009

ajojte baby 😵

krasuuuuuuul,daj dajake videjko malej... 😵

pretty..avoj 😵

dany,nemas nahodou crevnu chripku?to je najvacsia pliaga co poznam...vkuse teploty,hnacky a vracanie.. 🙄

misha666
6. mar 2009

mimus...no jasne ze tesim...a vycisnem ju v šasci 🙂

krasulka
6. mar 2009

mimusss..ake mas uz krasne brusinko 😵 😵 😵 😵 uz to pojde teraz, len pekne fot nech mas pamiatku a nech vidis ako rastie! 🙂

zajtra babulky nieco natocim, videa su krasuliakova particka, len ked tu teraz nie je ☹

krpcek
7. mar 2009

ahojte. 🙂 🙂

mimus ja ma oficilany termin 27.3., ale malicka je o 10 dni mensia, tak je dost mozne, ze bude az v aprili.

mimusa4
7. mar 2009

ahojte..
krpcek aj tak už to nie je ďaleko, joj ako sa teším už aj na vaše malé, na fotky 😀 aj mischine 😀
krasulka tak si budem asi musieť počkať 😒 kedy má prísť znova dom?