Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

Som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny :-N ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😃 😃 😃 😃

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎
cipsinka
5. mar 2009
so mnou sa tu akosi nik nerozprava =-) =-) =-) =-) =-) :-N :-N :-N :-N :-N :-N
berni
5. mar 2009
ahoj cipsus, ale ja heeeeeeeej 😉
berni
5. mar 2009
musim dat okane =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
cipsinka
5. mar 2009
bernusik ahoooooooooj x-) x-) x-) x-) x-) x-) ,ze okane 😃 😃 😃 😃 =-) =-) =-) =-) =-) =-)
cipsinka
5. mar 2009
ja som nejaka chora 😞 😞 😞 😞 :-| :-| :-| ,cele pluca ma bolia a ja este krava som sla cvicit,ale vtedy to nebolo az take,ale ako som prisla je mi divne a este k tomu som sla cela prepotena v tejto zime aj ked som mala bundu ale aj tak :-S :-S :-S :-S :-N :-N :-N
danielitka26
5. mar 2009
ahojte 😃 😃 😃

dici gratulujem k slečne (aj som si myslela že to bude baba len som nemala ako napísať svoj tip kedže som vás v práci čítala iba cez fón
seraffa
6. mar 2009
cafte holky...poradte mi vcera som si merala bazalnu teplotu a cela nadsena som mala 37,4° a dneska som mala 36,5°...to moze za jeden den klesnut o skoro jeden stupen??? s ami to nezda lebo ked som prilozila teplomer k radiatoru tak teplota nestupala az ked som ho dala pod horucu vodu vtedy zacala😞( tak teraz nevbiemn pokazil sa teplomer??? 😃
misha666
6. mar 2009
ahojteeeee.... mne vcera doky povedal ze este maximalne 2 tyzdne a mala bude vonku... x-) x-) a ze je to stale dievcatko... ze nic jej nedorastlo pocas dvoch tyzdnov 😃 😃

dici gratulujem k emmke x-) x-) bude to vyhoda lebo ked pojdeme niekedy dpolu von zakricime Emmaaaaa a pribehnu obidve 😃 😃

serafi ahoj teba som dlho nevidela... s tym ti ja neporadim ...ja som teplotku nikdy nemerala
nelynka
6. mar 2009
ahojte..

sereffa teplomer sa nepokazil..
bud si mala ovulku, alebo zahniezdenie, alebo ide mrcha, zalezi v akom DC si
zlato115
6. mar 2009
Ahooojte, misha, tak to je super, že sa už konečne dočkáte, už vás bude o jedného viac 😉
seraffa
6. mar 2009
nely tak mne by mala prist mrcha..uz tu mala byt predvcerom.... tak rpeto sa cudujem ze odrazu zo dna na den o stupen menej... ale ta svinska zla mrcha by nemusela prist😞
zlato115
6. mar 2009
ahoj seraffa, tak dúfam, že nepríde a už je niekdne na 9 mesačnom oddychu 😉
dicinka1
6. mar 2009
seraffa..dufajme.,ze mrska nepride 😉

misha...dufam,ze uz konecne sa stretneme..hoci az niekedy v lete..ale musime sa stretnut 😉 VYBRALI SME SI KRASNE MENA 😃 x-) x-) x-) x-)
krpcek
6. mar 2009
ahojte. 🙂 🙂

miska uz len 2 tyzdne? waw!!!!! ty kokso to sa strasne blizi. :-N 😃

my sme dnes boli s drahym na predporodnej priprave a drahy bol uneseny - tak som rada. ako sme odchadzali z nemocky tak hned, ze podme to zapltit, aby ma tam pustili. 😃 😃 😃 😃
dicinka1
6. mar 2009
BOOOOOOZINKU,AKO VAM FAAAAAAAAJNE...vy uz ochvilku budete rodit =-) x-) x-) x-)
krpcek
6. mar 2009
dici no uz nam skonci krasne obdobie. 😞 ale nastane este krajsie x-) x-) x-) x-) dufam, ze budem dlho kojit, aby som nemala ani kramy a budem najstastnejsi clovek pod slnkom. 😃
dicinka1
6. mar 2009
krpcek,jak to fajne bez kramov,ze?ty vole..fakt... 😉

ochvilku tu bude iba par bab,lebo si vy maminky nenajdete na kona cas 😞 ]-( 😃
misha666
6. mar 2009
x-)
prettybaby
6. mar 2009
ahojte baby
danielitka26
6. mar 2009
Krasulka malá je prenádherná x-) x-) x-) x-) a tie očká juj celá je na spapanie krásna x-) x-) x-)
danielitka26
6. mar 2009
inak pekný večer vám tu ...tri týždne som bola chorá ...hnačky, vracačka, potom sople, horúčky ....štyri dni som bola ok a dnes zase vraciam a začala mi teraz stúpať horúčka ...ja už som z toho na nervy :-S |-| 8-( ja chcem byť zdraváááá 😞 😞 😞
krasulka
6. mar 2009
Ahojte,

dakujeme.

Miska tebe sa to kraaati, krpcekvi tiez, jupiiiiiiiii

pretty cmuuuuuuuk x-) x-) x-)
mimusa4
6. mar 2009
ahojte..
krasulka nemáš nové videjko? 😃 x-)
dici, tak budeš ďalšia čo bude mať dievča, no toto..som zvedavá čo to bude u mňa :-N ale to si ešte počkám 🙂 krpcek-mischa vy kedy máte vlastne termín? 😎
misha666
6. mar 2009
mimus... ja mam oficialne 28.3 ale doky povedal ze sa mu vidi ze to bude skor 🙂
mimusa4
6. mar 2009
a čo tešíš? 😃 a kde budeš ciskať?
dicinka1
6. mar 2009
ajojte baby x-)

krasuuuuuuul,daj dajake videjko malej... x-)

pretty..avoj x-)

dany,nemas nahodou crevnu chripku?to je najvacsia pliaga co poznam...vkuse teploty,hnacky a vracanie.. 8-(
misha666
6. mar 2009
mimus...no jasne ze tesim...a vycisnem ju v šasci 🙂
krasulka
6. mar 2009
mimusss..ake mas uz krasne brusinko x-) x-) x-) x-) uz to pojde teraz, len pekne fot nech mas pamiatku a nech vidis ako rastie! 🙂

zajtra babulky nieco natocim, videa su krasuliakova particka, len ked tu teraz nie je 😞
krpcek
7. mar 2009
ahojte. 🙂 🙂

mimus ja ma oficilany termin 27.3., ale malicka je o 10 dni mensia, tak je dost mozne, ze bude az v aprili.
mimusa4
7. mar 2009
ahojte..
krpcek aj tak už to nie je ďaleko, joj ako sa teším už aj na vaše malé, na fotky 😃 aj mischine 😃
krasulka tak si budem asi musieť počkať :-| kedy má prísť znova dom?

Začni písať odpoveď...

Odošli