• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
heooou, ale ved vy viete ze vas lubim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vas moje stalice :grinning: :grinning: a aj pretulika :slight_smile:
21. mar 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuuul :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,uz som sa zlakla,ze si na nas zanevrela :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. mar 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mojko, neboj :dizzy_face:
21. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teraz ma pocuvajte, alebo citajte !!!!!
po prve budu tu chodit aj mamicky, ved to je tema aj pre nich, ci su to mamicky, snazilky, cakatelky vsetky su nase tak aj krasulka, mimuska, krpcek, prettynka vsetky ktore cakaju babatka a ktore uz maju babatka zalozili sme si tuto temu, aby sme tu jedna druhej pomohli tak budte take laskave a take vety, ze ci sa tu rozobera tehotenstvo, ci sa tu rozoberaju veci okolo babatiek, ked sa neviete normalne zapojit do diskusie tak radsej nepiste ako keby ste mali napisat ironicku poznamku napr. ze zas tu je dabata mamiciek, alebo cakateliek...... :angry:
ked sa Vam tu nepaci nemusite sem chodit, najdite si inu temu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. mar 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a podruhe som nedala, lebo nechcem sa s takymi vecami uz rozculovat :angry:
21. mar 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden to vystihol,ze brat si zo sebou sacky a odovzdat na odchode letuske na pamiatku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krasulka no akurat sme ta spominali a akurat som sa rozculovala :angry:
krasuliak ale vlastne mne to vyhovuje uz sa budem moc pochvalit,ze som sa nebala cikat v lietadle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cipsi nie letuske ale tomu co to vymyslel :grinning:
a este pokial viem je to,ze snazilky a maminky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. mar 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus no prave.... tema je uz VIIcka to znamena ze sme 7xnapisali 10000 prispevkov tak myslim si ze je to normalne, ze medzi tym uz niektore nase snazilky porodili ...
21. mar 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernus ten si stavia milionove sidlo a vyvaza sa v milionovych autach toho by som len tak rychlo nezastihla :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. mar 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mu to poslat postou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berniii ty si ciiislo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

cispi ja chodim v lietadle pravidelne cikavat :grinning: :grinning: mne sa to zas lubi ta diera ako zahuci :grinning:
21. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernus ved jasne a ja si nahodou vazim,ze na nas tehulky a maminky nezabudli a vzdy nam pridu oznamit,ze co je s nimi nove a pokecaju s nami a,ze sa na nas nevysrali a partacia si iba so svojou partickou spolocnych terminov.DAKUJEM BABULKY,lebo bez vas by tu bolo velmi smutno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka tak to som tu musela napisat....vies mna to mrzi uz sme si spolu tolko preskakali a teraz pride niekto kto tu bude pisat hluposti?
21. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsinka napisala si to krasne, aj ja sa tesim vsak aj my ked ostaneme tehu budeme potrebovat rady no a od koho ked nie od nasich babuliek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul ja sa toho hajzla bojim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neviem mam z toho fobiu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. mar 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas ale pravdu bernusik :slight_smile:

ozaj a misha sa neozvala? mi pisala na skyoe uz 2 dni ze ma bolesti
21. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ja ked som si to po sebe citala som sa rozrevala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ,vidno,ze som dostala kramy som strasne citliva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
zatial sa neozvala....ale neviem ci mam napisat ze dufam, ze uz rodi, alebo dufam, ze len nema cas..... :sweat_smile:
aj ja mam kramuse :sunglasses:
21. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernus misi chcela rodit,cize bude len rada ked to bude mat za sebou :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. mar 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadam by nam dala vediet....
21. mar 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernus tak partacime spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,inak ja citim,ze my budeme spolu v terminovej teme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hej urcite by napisala sms ...asi... :confused:
21. mar 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka co robi malinka?kedy ide kupkat?

cipsinka heeeeeeeeeej :confused: a kedy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ked si to tak vezmes misi je s Luckou,mimusik je s prettynkou,no a my dve spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som to rozdelila,ze??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok