• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
fiiiiiiiiiha no dobre...tak suhlasim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj a kedy to bude????
a kde je mimus???Dnes tu cely den nebola :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Baby ja neviem ako sa vola mimus menom :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,vas vsetky viem,ale ju neviem :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
mimus je Miriam.... moje krasne dievcatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem mali by sme sa dohodnut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,vyber ty,mne to je jedno,len este draheho spacovat a hotojo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. mar 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cipsi hajzel je to ten hajzel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mala si ho os..t :grinning: :grinning: :grinning:
jeeeej Miriamka,no toto,no konecne uz Vas viem ako tak vsetky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
babulky musim ist, mala sa zobudila tak ju idem okupkat, cmuky, ale vecer sem zas kuknem ked zaspi :slight_smile:
krasul a hod nejake noveee fotos,ved ta vasa kocka uz musi byt zas inaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus este pockajme... napr. teraz je uz povedzme ze april tak dajme od juna, alebo jula? alebo navrhni ty.... :sweat_smile:
21. mar 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto je hajzell?
autor
malo to byt ze ten hajzle je ale hajzel :grinning: :grinning:
Som minule ukazovala fotky malej Matovi ked je tak na brusku odfotena a ma taky nadherny ksichticek,tak normalne sa rozplyval,ze aka je krasnucka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bernus hajzel v lietadle je hajzel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja viem....mame M, L, A, A, A?
21. mar 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernus aka si zlata,ze teraz je povedzme april :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jaaaaaaaaaaaaaaj :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
no ja tiez nemozem z tej fotky co po alebo pred kupkanim co tak pozera malinka.... no z tej fakt nemozem no krasna je na tej fakt....sikulka
21. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni,to tretie A je mala Ami?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj a ty si S?
21. mar 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz aj mala je nasa...vsak aj ona raz bude snazilka maminka :grinning:
21. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak bernus,to by mali dat niekde do sutaze,akoz moj drahy ma rad deti,ale,ze by nad nimi jasal tak to teda nie,on mi hovori,ze on sa bude rozplyvat nad nasimi a nie nad cudzimi,ale ked videl Ami,zee jeeezis aka je zlatucka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,som normalne v soku ostala :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: .Krasuliak si musel dat zalezat ked ju robil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja som S :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ved jasne,ze ano preto ma hned napadla,lebo mi tam to tretie A nejako nesedelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,
21. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si chcela ist robit puding a aj som zabudla,ze som hladna ked som sa s Vami tak zakecala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak opravujem a pridavam... A,A,A, L, M, M, S... pismenka v abecednom poradi :wink: vies aby sa nikto nepohneval....
21. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus aj ja som sa chcela ist najest, ale ked sme sa tak zakecali.... neskor sa este zastavime? uvidime...vsak?
21. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: no a teeeda
21. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasnacka ja som to chapala,ze mna si tam nedala,lebo kecackujeme spolu :wink: :wink: :wink: :wink:
21. mar 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak zo mna aj tieklo jak zo somara :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok